2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlısı bu demekki tarih belli olunca zaman iyice yavaşlıyor sanki geçmek bilmiyor.

Ayy çok heyecanlı yaa sağlıkla gelsin minik kuş

Ay cok heyecanli 7 eylul dogum tarihi
Saglicakla gelsin insaallah

Ay hangi anne o . Bi arkadaşın bebeği de kakasını yuttu ama soğutma tedavisi verdiler. Kızı normalle bekletti doktor . Normal normal diye bu kadar diretilmesi sinirlerimi bozuyor sonucunda madalya takmıyorlar ki
Aynı kişi olabilir ya. Soğutma tedavisine alındı demişti sonra kaybettik diye yazmış

Ahhhh Ahsenin bebeğiymiş kasım ayından beri tüp bebek topiğinden tanıştık onun transferi tutmuştu . Benim olmamıştı o zaman. Bu kız kaç gündür ne çekti doktora git gel açılması olmadı ha bire geri eve gönderdi devlet hastanesi 41. Hafta da mı ne doğdu ya da 40. Haftası bitiyorken . Neden bekletildi neden yani ne okurdu sezeryandan alınsaydı . Doktoru ha bire normal doğuma engel bir şeyin yok diyip eve gönderdi. Bebek 2 defa kordon dolanmış şekilde doğmuş kanala sıkışmış kakasını yutmuş. Ah yavrum benim melek oldu Allah ahsene sabır versin. Her evlat çok değerli ama topikten biliyorum tüp bebek tedavisindeki zorlukları bir avuç umudun peşinden giderken bir dünya mutluluğu yakalamak ve kaybetmek. Çok üzüldüm çokkk

Ben de çok üzüldüm her hazırlığı tamamdır kucağı bomboş kaldı şimdi.. Rabbim ona en güzel teselliyi yollasin kendi katından iyilikler versin inşallah, kimseyi evladiyla imtihan etmesin

Ben de çok üzüldüm her hazırlığı tamamdır kucağı bomboş kaldı şimdi.. Rabbim ona en güzel teselliyi yollasin kendi katından iyilikler versin inşallah, kimseyi evladiyla imtihan etmesin
Aminnnn Tabiki hazırdır hepimiz biliriz ne umutlarla heyecanlarla aldık eşyalarını ah yavrum rabbim tez zamanda yerini doldursun.

Progestan kullanan arkadaslara bi sorum var, dr bana progestan verdi aldık, fitil olarak kullancaksin dedi ama prospektusunde ağız yoluyla alınır yaziyor. Kiminin ağiz yoluyla kiminin vajinal yoldan kullandığını biliyorum ama ayrı ilaclar mi bunlar yoksa aynı ilaci iki farkli sekilde kullanabiliyo muyuz?

Sağlıcakla kucağına al inşallah Masalını
Birkac yil once bende hpv çıkmıştı. Doktor hpv nin risksiz olanı olduğunu söylemişti. 16, 84 gibi riskli türleri vardı. Onlar olsaydı hamile olmam durumunda normal doğum yapamayacagimi, sezeryan olmam gerektiğini söylemişti. Siğil yoktu bende. Hpv de geçti çok şükür. Normal doğumda o virüs bebeğin akciğerine sicrayabiliyormus. Senin hpv mi, sadece siğil mi bilmiyorum ama doktorun riske atmak istemeyerek en iyisini yapmış bence. Sağlıcakla gelsin tüm yavrular Bebeğine kavuşacağın günü bilmek nasıl bir duygu?

Canım nasıl iyi mi bebek
İyi canım şükür, 2874 gram olmuş. Geçen hafta 49 santim olan çocuğum bu hafta 48 santime çekmiş yan yattığı için su gelince kanalı tıkayacak bişey olmuyormuş ona biraz üzüldüm ama ilk kizim da yan yatıyordu o zamanki doktorum bunu sorun yapmamıştı. Bu doktor sürekli bişey olursa hemen beni ara diye uyarı yaptığı için gerildim biraz ama yolunda şükür herşey

Aynısı canım. Fitil olarak ekstra bir formu yok.

Gözün aydın sağlıkla vaktinde gelsin inşallah Masal bebek

Evet insan o süreci bilince de daha da üzülüyor kahroluyor. Girip okuyamıyorum bile topigini Rabbim sabırlar versin hele hele böyle sona gelmis kucağına almayı beklerken çok daha acı hiç bişey bu acısını geçirmez ama Rabbim inşallah kısa sürede kucağını evladiyla doldurur

Son zamanlarda ölçüm hataları oluyor yerleri daraldığı için. Son gittiğimde çok az kilo almıştı çok üzülmüştüm çünkü doktor bize hep iri bi bebek olacak demişti. Ama sağlığı yerinde şükür o yeter. İnşallah vakti geldiğinde en hayırlı yolla gelir dünyaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…