2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de koydum çantaya mama Aptamil ne olur ne olmaz sütüm az gelirse yavrumu sarılık yapmayalım süt olmazsa mama veririz

Bu arada bu emzirme,süt sağma makineleri konuşulurken aklıma geldi. Bugün hemşire dedi ki, en son hangi göğüsten emzirdiysek tekrar emzirecegimiz zaman emzirmeye o göğüsle başlamalıymışız. Bebek emerken ilk sulu kısım geliyor, yağlı kısım geride kalıyor dedi. Onu da emince diğer göğüse öyle geçmeliymişiz. Hangi göğüsü emmişti diye benim kafa iyice yanacak bu gidişle

Bende sürekli emzirmek istiyorum ama olurda fazla gelirse ağrı yaparsa falan diye elimde bulunsun istedim. Tesekkur ederim tavsiyen için inşallah ihtiyacım olmaz da bol bol emziririm

Hangi tarafta kaldığını hatırlamak için ince, siyah saç tokası takabilirmişsin bileğine. Youtube videolarından duydum.

Hipp ve humana benimde listemde ama çok araştırmadım açıkçası. Evolviayı ilk sıraya alıyorum o zaman

Hissetmiş gibi önce girip Ağustos anneleri konusunu girip okudum, valla içim yandı, böyle sorumsuzluk olmaz. İçinde besleyip büyütüp sona getirdiğin bebeğinin elinden kayıp gitmesi...
Geçenlerde hatırlarsanız tüp bebek normal doğum olur mu olmaz mı konuşması yapmıştık, işte bazı şeyler akışına ya da birilerinin insafına bırakılmamalı ya.

Oyyy masallah ne guzel buyumus gerilme lutfen bisi olsa illa soylerdi bunu doktor saklamazdi
Ben de aldim canim oglumda da aptamil kullanmistim bunda da aldim yanima aptamil
Kızımın doğum hediyelerini yapıyorum iki gündür. Bu anahtarliklari guzel kutular içinde bebek görmeye gelenlere hediye edeceğim. 2 yumak ip aldım, kaç tane çıkarsa doğuma kadar öreceğim inşallah.
Yaaa cok minnoş olmus bunlaarrr yakin olsaydik ben de isterdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…