2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen o şekilde düşünüyorum bende. Yeter ki sağlıkla kavuşalım. Psikolojik olarak her türlü doğuma hazır olmalıyız. Aksi takdirde neden diğeri olmadı diye kendimizi üzeriz buda bebeği etkiler..Çünkü onlar hissediyorlarmış.. En önemlisi bebişimizle bol bol ten teması yapıp evimize sağlıkla gitmek

Bende şimdi kontrolden geldim herşey yolunda şükür sancı felan çıkmadı. Benim kız hala yan yatıyor doktor haftaya da dönmezse ay sonunu beklemeyiz dedi. Normal sürece en yakın zamanda sezeryan istiyordum ama yukarıda yazılanları okuyunca hayırlısı dedim. Sağlıcakla gelsin tüm yavrular

Oh çok şükür canım çok sevindim artık güzelce zamanında gelir annesi zaten şurada ne kaldı kiBol bol dinlen. Eğil kalk çok yapma bir şey düşerse bırak yerde kalsın. Eşin kaldırır gelince. Bol bol su iç. Çok sıcak her yer ve biz hormonlardan dolayı daha çok terliyoruz. Maden suyu falanda her gün tüketelimm

Çok şükür canım. Hayırlısı nasılsa öyle gelsin tüm kuzular

Sevindim canim
Kac haftalikken almayi dusunuyolar

Ayni seyi dogunca da yap kuzu
Baktin agliyo bunaltiyo babaannesi bu seni istiyo de at kucagina

Evet ya bende hep çekmiyor hava kaçırıyor diye okudum yorumları ama kullanmadan bilemiyoruz işte. Inşallah iyi çıkar seninkide sorunsuz kullanırsın

Sevindim canim
Kac haftalikken almayi dusunuyolar
37+6 gibi maksimum bekleyeceği süre olacak canim. Çok büyümesini istemiyormus kesiden çıkarmak zor oluyormuş, çıkarırken de riskleri oluyormus tabi. Haftaya Perşembe doğum için günü kararlastiracagiz. Ben 1 hafta daha fazladan dursun istiyordum ama gerçekten bazen zorlamamak gerek

Bebegi ölen arkadasi taaa tüp bebek topiginden taniyorum
Dün sabaha kadar uyumadım agladim durdum cok pis canim sıkıldı
Aslında burda ne devlet hastaneleri suclu ne de doktorlar
Ben isin icinde oldugum icin biliyorum
Emir buyuk yerden kızlar maalesef
Simdi doktorlarin ve hastanenin o kadar cok isine geliyor ki aslinda sezaryen yapmak
Hem hastane bu ameliyat adı altinda oldugu icin performans yani para kazaniyor hem doktor
Ama devletimiz maalesefki sezaryen yapan doktorlardan savunma istiyor sen neden normal dogum yaptirmadin diye o kadar zorluyorlar ki normal doguma bu yuzden hala davasi olan doktor tanidiklarim var sirf hastayi sezaryene aldilar diye
Iste olan da bizlere oluyor rabbim yar ve yardimcimiz olsun

Sepette indirim yakaladım 129 liraya geldi sipariş verdim

Çok şükür Senin içinde bebek içinde en hayırlısı olsun inşallah Sağlıkla kavuşun yeter ki

Giden masum bir can oldu pekala savunma yapabilirlerdi ki zaten sezaryenle doğum yaptırdılar tupbebek olduğunu bildikleri halde geç döllenme gibi birsey yok miadını doldurmuş bir bebeği bile bile öldürdüler iki kere kordon dolanmış kakasını yapmış kadıncağız kaçkere gitti doktor kapısına işlerine gelince herşeyi kılıfına uydurabiliyorlar yazık çok etkilendim çok üzgün çok kızgınım her bebek her anne eşit şartlara sahip olabilse keşke para ile değer görmek ülkemizde var ne yazık ki 1 kere pazar günü olduğu için devlet hastanesine gitmek zorunda kaldım gördüğüm muamele sonrasi tövbe demiştim ama herkesin durumu imkanı yok Allah vicdan sahibi doktorlarla karşılaştırsın çok üzgünüm;(

Canım nasıl iyi mi bebek

42. Haftaya kadar beklettiler kızı resmen dogumunu gecirmis oldu
Keske keske herkes ayni sartlara sahip olabilse cok haklisiniz

Evet haklısınız olay baştan kaynaklanıyor maalesef ki. Daha yeni bununla ilgili açıklamalarını dinlemiştim. hatta sen normal doğur ozaman diye kızmıştım da. Ama yazık günah değil mi ya ne emeklerle hamile kal ne zorluklarla stresle korkuyla 9 ayı geçir sonuç olarak elin boş eve dön. Ya ben 13 haftalık kaybettim ne zor günlerden geçtim. Arkadaşın durumunu düşünemiyorum bile. Allah sabır versin inşallah en kısa sürede kucağını doldursun

Kuzucum ben 9 kayip yasadim bilmez miyim
Benim kuzenim de aynisini yasadi normal doguma zorladilar kakasini yutmus su an 10 yasinda %98 engelli bi gorsen durumunu içler acisi
Halbuki biraksalar ozelde nasil biz tercih ediyorsak devlette de edebilsek
Kimse doğumlara bu kadar para vermek zorunda kalmasa
Keske guvenebilsek devlet doktorlarina

9 kayıp çok üzüldüm gerçekten ama az kaldı bu sefer sağ salim kavuşcaz inşallah. İşte ben bunları duyduktan sonra normal doğumdan iyice soğuyorum ya. Zaten günümüzü belirledik ama bazen erken mi biraz daha kalsa mı acaba diyordum. Şimdi yok diyorum sağ salim kavuşayım dışarda büyüsün yavrum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…