2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayni seyi benim esimde diyor doktora
Hocam cigerleri gelistimi alalim nolur annesinin karninda buyuyecegine gozumuzun onunde buyusun diye
Canimizi emanet edemiyoruz kimselere ya suna bak
Doga olaylari cinayetler ölümler allah sonumuzu hayr etsin

kendimi hamileliğin başından beri pozitif düşünceye itmeye çalışıyorum. burada da kötü bir şey görsem okusam bile göz ardı etmeye, daha iyimser kalmaya gayret gösteriyorum kendi çapımda. doğumu da hayırlısıyla yaparız ederiz hallolur gibi görüyordum, ancak şu anda beni de bir doğum korkusu sardı nasıl doğuracağım diye düşünmeye başladım. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın zor süreçlerden geçmeyelim, zorluk çekenlere de sabır versin gönüllerine göre versin ne diyelim

Amiin inşallah ya ülke çığrından çıktı iyice. Ne zaman olacak doğumunuz konuştunuz mu hiç günlerimiz de yakın sizinle 30 Ağustos olarak belirledik biz 38+3 olacak haftamız da

Amiin inşallah ya ülke çığrından çıktı iyice. Ne zaman olacak doğumunuz konuştunuz mu hiç günlerimiz de yakın sizinle 30 Ağustos olarak belirledik biz 38+3 olacak haftamız da
Yok canim benim bebegin suyubitmelik olmus son 2 haftadir doktorum surekli kontrole cagiriyor en azindan cigerleri gelissin diye kontrollu bir sekilde bekletiyor
Bugun tekrar kontrolumvar bebek ne zaman sıkıntıya girerse alacak
Ama bu sorun olmadan once hep 1 eylulde aliriz diyordu

Sağlıklı bir şekilde kucağımıza alana kadar rahatlayamayacağız. Bol dua etmekten başka çaremiz yok. Doğumlarımız zor ya da kolay bebeklerimiz iyi olsun yeter ki

Bu haftayı da atlatırsak inşallah erken doğum riskinden kurtulacak. inşallah aceleci davranmaz minik biraz da sabreder. En hayırlı zamanda gelir dünyaya

kontrol kaçta iyi haberler bekliyoruz Ayliz'den

Saat kaçta kontrolün canım?

Sağol canım aynen aşırı terliyorum ve hiç icmedigim kadar da su içiyorum zaten içer içmez ter boşalıyo, maden suyu da içmeye çalışıyorum hergun. Cok şükür epey rahatladim

şimdiden hayırlı olsun sağlıkla doğsun Masal evet HPV enfeksiyonu bebeğe geçebiliyor diye biliyorum ben de, sağsalim doğsun yeter.

Ay hangi anne o . Bi arkadaşın bebeği de kakasını yuttu ama soğutma tedavisi verdiler. Kızı normalle bekletti doktor . Normal normal diye bu kadar diretilmesi sinirlerimi bozuyor sonucunda madalya takmıyorlar ki

Bunu ben de duymustum.. kesinlikle siyasete girmek istemiyorum hic de sevmem ama cb esi emine erdogan karşısına onlarca prof doktoru alıp sezeryan degil normal dogum yapmanın faydalarını anlatıp bu yönde bir konusma yapmıştı, o zamanlarda da doktorlar normale zorlamaya başladı. Sezeryan ilk çıktığında da bircok doktorun kolayına gelip daha önce bircok kez normal dogum yapmış aslında yine yapabilecek cok kadına sezeryan yaptilar, biri de benim annem, bu da cok yanlıştı, hala da böyle özellerin çoğu.. ama işin ehline birakmak lazım, ben sosyal bi konuda prof olabilirim ama karşıma bi doktoru alıp da ona işini ogretemem, herkesin alani uzmanlığı farkli.. çok yanlış işler dönüyor ama kimin umrunda...

Hadi hayırlısıyla inşallah 7 eylül de kaç haftalık olacak bebiş .
riske atmamakla doğru yapmışsınız o siğil basit bişey ancak doğum için kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…