2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Özellikle hapşırırken kaçıveriyor benimde başı bi ara aşağıdaydı benimde yürümekde çok zorlanmıştım ama sanırım döndü sonra biraz şimdi daha rahatım. Bebeğin iriliğine kemik yapısına göre değişiyor sanırım ya.

Evet evet sütü gelmeyenler için tabiki yedek gibi iyi olur ama bakalım artık onu ihtiyaç dahilinde alayım diyorum. Ben de dün süt saklama poşetlerinden aldım inşallah güzel güzel sütümüz olur. Benim annemin hiç yoktu ona çektiysem işim zor

Doğru diyorsun kendimiz tutunca şimdilik sorun olmaz zaten. Camlar çok hoşuma gitmişti bir de dediğin gibi cam sağlıklı geliyor

Evettt benimde hapsirirken oluyor en cok veya birseye cok guldugumde yaa neler neler bu hamilelik cok zor yaaa

Daha karnim cok inmedi birde erken dondu 28 de gittigimde basi asagidaydi 32de gittim yine asagidaydi 32. Haftada kilosu 2000gr boyu 44cm di. Normale gore biraz iri mi acaba ondan mi ki

Inşallah canım önlem amaclı kullandırıyor demekki. Zaten vucutta azalınca ya kanama oluyor, ya düşük, doğum yakınsa erken doğum oyuzden kullanmakta fayda var. Sadece sonuna kadar kullanilirsa bebek tüylü olma ihtimali oluyormuş bir forumda okumuştum.

Banada fitil dedi de yapamıyorum fitil olarak oyuzden uyku falan yapıyor progestan ağızdan içince. Göbusum büyümüş değişmiş vücut fitil icin korktum ilk zamanlar yapıyordum

ben

Benim adetime 6 gün var bende de var o çizgiden acaba hamile miyim o çizginin başka bir sebebi oluyor mu
Aslında herkeste varmış bu çizgi ama iki farklı çeşidi varmış. Gözle görülebilen genellikle hamilelikte ortaya çıkarmış. Bende daha öncesinde hiç fark etmemiştim ilk kendimde belirti ararken fark ettim. Dayanması çok zor biliyorum ama birkaç gün daha sabredin ya da 2 gün sonra kan verebilirsiniz ben 4 gün kala kan vermiştim.

Bende pazartesi vermek istiyorum sağlık ocakları o zaman açılıyormuş
bende belirgin ya ben görüyorum acaba psikolejik mi dedim ama eşim de görüyor

Bende pazartesi vermek istiyorum sağlık ocakları o zaman açılıyormuş
bende belirgin ya ben görüyorum acaba psikolejik mi dedim ama eşim de görüyor
Evet insan her şeyi düşünüyor valla. Inşallah istediğiniz gibi olur diyeyim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…