2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de anlamadım canım kimi 1 saat sonrası 140 kimi 2 saat sonrası şeklinde yazmış. Benim de kafam karıştı ama 2 gün sonrası doktoruma gideceğim için zaten ona soracağım

Rabbim bana da nasip eder inşallah. bazen belim ağrıyor kasığım ağrıyor daha çok kemik varya kasığa doğru olan tarafa ağrı giriyor diniyor
Amiinn canım inşallah, güzel haberlerini bekliyorum. Ben artık kendimi olmadığına inandirmistim ama sol kasığım çok ağrıyordu en son enfeksiyon vs diye düşünüp acile gitmiştim. Gebelik şüphem de olunca kan aldılar öyle öğrendim inşallah seninde vardır en kısa zamanda öğrenirsin inşallah.

Ben de anlamadım canım kimi 1 saat sonrası 140 kimi 2 saat sonrası şeklinde yazmış. Benim de kafam karıştı ama 2 gün sonrası doktoruma gideceğim için zaten ona soracağım
2.saat sonunda 122 çıkmıştı sınır kağıtta 120 görünüyordu. Ama doktor 2.saat tokluk 140ın altında olması yeterli dedi.

Çok geçmiş olsun, tabii mutlaka sorarım size de yazarım burada... umarım bir zararını görmeden atlatırız

Yalnız olmadığıma sevindim Evet, bazen ne yapacağımı şaşırıyorum ben de. Bazıları gebeliğin başından beri düzenli kullanıyor kremleri, bazıları ne sürersek sürelim çatlıyoruz diyor vs.. vs.. bir de bu sıcaklarda iyice işkence gibi geliyor bana

Yaaa, çok teşekkür ederim ilk etapta küçük biberon almak çok mantıklı. Web baby’i de tavsiye edenler az değil aslında

Yaaa, çok teşekkür ederim ilk etapta küçük biberon almak çok mantıklı. Web baby’i de tavsiye edenler az değil aslında
Aynen yeterli olur zaten çok kullanılmıcak boşa masrafaa gerek yok herşey zaten çok pahalı dün tüm alışveriş bitti derken bugün yine eksiklerle karşılaştım anneyi soracak olursan daha bi pijama bile almadım kendime bi emzirme sütyeni alıyım dedim onu da küçük almışım yarın gidip bi de onu değiştircem

Emzirme sütyeni olarak e bebekden aldım çok beğendim. Fiyat performans olarak beklediğimin cok üstünde çıktı. Dur tahmin edeyim ordan aldın kesin ondan kalıbı küçük

Arkadaşlar bebek arabası alan oldumu araştırmaktan başıma ağrılar girdi. Her şey tamam ama arabayı asla bulup karar veremiyoruz fikri olan var mı?
Bugaboo bee 3 araba ve cybex puset aldık. Bizim ikinci çocuk olduğu için biz letgodan aldık ama (ilk kızımın baston arabası ve pusetinden memnun kalmamıştık buna yeniden giriştik)

33+1 gösteriyor ama biraz önden gidiyor, önden gitme durumuna göre doğum tarihi değişiyor. Bakalım canım vakit yaklaştıkça ne gösterecek
Adete göre bizde bir hafta öndeyiz ama kimisi o önemli değil diyince merak ettim sizi. 30+4üm bende Eylül ortasını bulur heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…