2020 Şubat Anneleri

Erkekler daha ac gozlu bence ondan 😂
Senin kiz ne kadarlik oldu ?

Kilo alimi normal peki sadece anne sutuyle ayda ne kadar aliyo hic denedin mi ?
Onu denemedim ama sağım yapmıştım ikisinden anca 20-30 cc çıkıyor. Benimki de erkek bu arada😉
Bizde aşı olduk. Direk uyudu eve gelince De biraz uyudu şimdi sadece kucağımda uyuyor şurup verdim ağrısı var galiba mızmızlanıyor biraz.
Sizde durumlar ne ? 🤗

Bizim kilo 5.260 geldi boy bakmadı evde kendim bakmıştım geçenlerde 56 cm

bende bende
Ne yapacağımı şaşırdım. Dün ağladım hatta makineye çamaşır atarken 😃 eşim de noldu dedi bunaldım sıkıldım dedim anlıyorum seni çok zor balkona filan çık bari dedi 🤣🤣
Anneme de gidemiyorum 😔 çok özlüyorum onu.
Sizde de oluyor mu bu Özlem 😢
Annem gideli 10 gün oldu çok özledim çok arıyorum onu gerçekten😞aslında aramızda 40 km var ama virüsten sebep gideniyoruz😞 ben de çok bunalmıştım arabadan inmeden tur attık iyi geldi😇 balkon varsa yine şanslısın bende o da yok😞

Eve geldigimizde baya bi keyifliydi oynuyodu guluyodu sonraya dogru mizmizlanmaya basladi birazda vucudu isinmisti 1 cay kasigi calpol verdim uyuyo 2 kere emmeye kalkti emzirdim altini degistirdim tekrar uyuttum.
Ahh ahh o ozlem bende hep var hic gecmiyo cunku ben gurbetteyim 😞
Bende bende 😔 çok uzak değil aramız ama işte gurbet gurbet oluyor 😢 olaylardan ötürü gidilmiyor da. Halbuki gidilse ne güzel olurdu aşı olduk korkmazdım o zaman şimdi yalnızım bişey olursa naparım diyorum 😞

Onu denemedim ama sağım yapmıştım ikisinden anca 20-30 cc çıkıyor. Benimki de erkek bu arada😉

Annem gideli 10 gün oldu çok özledim çok arıyorum onu gerçekten😞aslında aramızda 40 km var ama virüsten sebep gideniyoruz😞 ben de çok bunalmıştım arabadan inmeden tur attık iyi geldi😇 balkon varsa yine şanslısın bende o da yok😞
Bizimde 90 km var ama dediğim gibi gidilmiyor. 3 hafta oldum bende evime geleli çooook özlüyorum görüntülü konuşma filan işe yaramıyor artık 😔 balkon var şükür de hava kapalı 😃 yaz gelse otursak kızımla dışarıyı seyretsek

Bizde aşı olduk. Direk uyudu eve gelince De biraz uyudu şimdi sadece kucağımda uyuyor şurup verdim ağrısı var galiba mızmızlanıyor biraz.
Sizde durumlar ne ? 🤗

Bizim kilo 5.260 geldi boy bakmadı evde kendim bakmıştım geçenlerde 56 cm

bende bende
Ne yapacağımı şaşırdım. Dün ağladım hatta makineye çamaşır atarken 😃 eşim de noldu dedi bunaldım sıkıldım dedim anlıyorum seni çok zor balkona filan çık bari dedi 🤣🤣
Anneme de gidemiyorum 😔 çok özlüyorum onu.
Sizde de oluyor mu bu Özlem 😢
Annemi bazen buradayken bile özlüyoruz. Odaya kapanıyor elinde telefon bütün akraba çevresini arıyor. Sonra kızı alıyor yatıyorlar baya😂 Sonra bütün haber sitelerini okuyor. Geçen gün bana Twitter ve yemek uygulaması kursanıza diyor. Bende eşime kızıyorum niye haber sitelerinin uygulamalarını kurdun diye 🤪 sakın annenize akıllı telefon hediye etmeyin :KK12:

Sagim seni aldatmasin canim elektriklide olsa bebek gibi olmuyo benimde bazen sanki hic sutum yokmus gibi hissediyorum 2 ogun arasi sanki dolmamis gibi ama oglum emdikce geliyo ve cok sukur ki yetiyo ona kilo alimi cok iyi masaAllah

Bakıcı bulursam izin almıcam bulamazsam mecbur izin alacam bakalım plan yapmak çok zor bu dönemde artık akışına bıraktık:KK43:((

Bence tercihleri açarlar ama göreve başlama nasıl olur bilmem başvurular nasıl olur bilmem ama olur mutlaka diye düşünüyorum

Ben de rapor alırım diye düşünüyordum ama dediğin gibi yalan oldu. Hakkımozda hayırlısı. Peki il içi il dışı atama açarlar mı acaba? Bir de olur da okul haziran gbi açılırsa ücretsiz izne ayrılacak mısın başlaycak mısın. Ben ayrılmayı düşünüyorum ama yazın maaş almakta iyi olacaktı🙈

Allah yardımcın olsun inşallah eşinde karantinaya girmez, bı dönemde insan çok arıyor çünkü💕

Bana da öyle geliyor her geçen gün sayı daha da artıyor çünkü 😞 resmen yakınlarımıza hasret kaldık sorumsuz insanlar yüzünden😞

Toplam 16 saate yakın uyurkar diye okumuştum ama her çocuk farklı oluyor tabi😉

Bizimki 7 Nisan’da 2 aylık olacak ama dün evde Hassas tartıyla kilosunu ölçtük 4400 çıktı ama boyunu bilmiyorum. 1. Ayda 3560 gr - 52 cm.di. Seninki ne durumda?
Ben de rapor alırım diye düşünüyordum ama dediğin gibi yalan oldu. Hakkımozda hayırlısı. Peki il içi il dışı atama açarlar mı acaba? Bir de olur da okul haziran gbi açılırsa ücretsiz izne ayrılacak mısın başlaycak mısın. Ben ayrılmayı düşünüyorum ama yazın maaş almakta iyi olacaktı🙈

Allah yardımcın olsun inşallah eşinde karantinaya girmez, bı dönemde insan çok arıyor çünkü💕

Bana da öyle geliyor her geçen gün sayı daha da artıyor çünkü 😞 resmen yakınlarımıza hasret kaldık sorumsuz insanlar yüzünden😞

Toplam 16 saate yakın uyurkar diye okumuştum ama her çocuk farklı oluyor tabi😉

Bizimki 7 Nisan’da 2 aylık olacak ama dün evde Hassas tartıyla kilosunu ölçtük 4400 çıktı ama boyunu bilmiyorum. 1. Ayda 3560 gr - 52 cm.di. Seninki ne durumda?

Kızlar uykusuzluktan sonunda perişan oldum. Saat 5ten 8.buçuğa kadar yattım çocuğa da dolaptan verin dedim. Onlar ısıtana kadar nasıl ağlıyor getirin dedim duymadılar. Arada vücudum iflas ediyor şimdide akşamdan beri uyuyor gece yandım ben. Korona beni vurdu herkes ayrı odada yatıyor gece vereceğim kimse kalmadı 😩

Bizim kız huysuzlanmaya başladı iyice
Alnı sıcak vücudu iyi ateşi 36.4 geldi inşallah yükselmez.
aaah ah annemi daha iyi anlıyorum şimdi 😢

Kızlar uykusuzluktan sonunda perişan oldum. Saat 5ten 8.buçuğa kadar yattım çocuğa da dolaptan verin dedim. Onlar ısıtana kadar nasıl ağlıyor getirin dedim duymadılar. Arada vücudum iflas ediyor şimdide akşamdan beri uyuyor gece yandım ben. Korona beni vurdu herkes ayrı odada yatıyor gece vereceğim kimse kalmadı 😩
Belkide uyur sabaha kadar 😃 iyi düşün

Kızlar prima care kullanıyorum stok yapmıştım bitti şoktan aktif bebek aldım acil lazımdı e bebektende 50 adet care sipariş vermiştim geç geldi aktif bebek çok kötü hiç iyi değil almayın sakin ben bulamadım mecbur kaldım
2 numara kullanıyoruz şuanlık hatta kalıcak gibi fazlada
Size şey sorucaktım 3. Numaraya kaç kiloda geçtiniz sleepy de olur
Sleepy 3 numarsının prima carenin 2 numarasının kiloları aynı yazıyo sleepy alsam 4 Numaramı alıcam ben şimdi kullananlar varmııı
Kızım 2. Ayda 4440 kg du şuan 5000 olmuştur 🙄 internetten sipariş vericem de yanlış almayım şimdi

Kızlar bebeğim 3-4 gün önce geceleri hiç uyumuyordu gazdan dolayı sabahlıyorduk gündüzleri daha iyiydi bugünde bütün gün uyudu gece de uyudu normal mi bu korkmaya başladım 😔 hiç uyanmadı diyemem ama uyandı altını aldım emzirdim 10-15 dk sonra yine uyudu normal mi bu bakınmayı faln daha bilmiyo ama sanki çok uyudu gibi geldi 32 günlüğüz bu arada

Kızlar uzun zaman oldu takip edemedim .aşı işini nasıl hallediyorsunuz? Salgından dolayı sağlık ocağına gitmeye korkar oldum.eczaneden alıp yaptıran var mi? Ayın 9 unda

Kızlar prima care kullanıyorum stok yapmıştım bitti şoktan aktif bebek aldım acil lazımdı e bebektende 50 adet care sipariş vermiştim geç geldi aktif bebek çok kötü hiç iyi değil almayın sakin ben bulamadım mecbur kaldım
2 numara kullanıyoruz şuanlık hatta kalıcak gibi fazlada
Size şey sorucaktım 3. Numaraya kaç kiloda geçtiniz sleepy de olur
Sleepy 3 numarsının prima carenin 2 numarasının kiloları aynı yazıyo sleepy alsam 4 Numaramı alıcam ben şimdi kullananlar varmııı
Kızım 2. Ayda 4440 kg du şuan 5000 olmuştur 🙄 internetten sipariş vericem de yanlış almayım şimdi
Benim kızım 72 günlük bugün sağlık ocağında 5.260 geldi. Prima premium çare 1 numara kullanıyorum hala. Daha 2 numaraya geçmedim. Bende mi bir sıkıntı var acabaa 😄
Eşim 2 numara sleepy molfix bide başka bi Marka almış hangisi iyi bilmiyorum ama primadan memnunum pişik kaçırma vs sorunu olmadı. Değişik değişik kullanınca bişey olur mu ki acaba sizce

Benim pilim bitti kız uyumuyor. Eşim ilgileniyor ben uyuyorum 🥱 nöbet onda şimdilik bakalım. Mutfak filan kaldı ama hiç gözüm görmüyor cidden uyku uyku uyku 🤣

Kızlar bebeği düşürduk cok üzgünüm çok ağlayınca örtünün arasinda salliyoduk kac kere uyardım kocayı dikkatlu tut diye yok baba refleksi fakan derken kaçırdı ortunun ucunu yavrum ayagimin dibine yigildi doktoruna yazdık kontrol etmeden birsey diyemem diyo gelelim mi diyince çok ciddi belirtiler varsa kusma havale gibi gidin yoksa hastanrlere gitmeyij diyo annem yanimda olsun istiyorum farkli evlerdeyiz bu korona feNa vurdu kocayla da kavga ettik inşallah bebeğimin birseyi yoktur nerdeyse 60 gubdur evde tıkili kalmanin üzerine boyle şeyler siyirmaya ceyrek var

Bu arada ben önce prima kullanıyodum çok memnundum sonra sleppy hediye geLdi ona geçtik ama bence keainlikle prima onda hic kacirma derdi falan yaşamamıştık bir de bence daha kuruydui sleppy hem ıslak hem de sürekli üst degistiriyorum tastığı icin

Benim kızım 72 günlük bugün sağlık ocağında 5.260 geldi. Prima premium çare 1 numara kullanıyorum hala. Daha 2 numaraya geçmedim. Bende mi bir sıkıntı var acabaa 😄
Eşim 2 numara sleepy molfix bide başka bi Marka almış hangisi iyi bilmiyorum ama primadan memnunum pişik kaçırma vs sorunu olmadı. Değişik değişik kullanınca bişey olur mu ki acaba sizce
Aaa ben mi kullanmayı bilmiyorum ki 🙄 gözüme küçük gelmeye başladı 2 numarada 🤣
Olmaz heralde deneyerek öğrenicez artık evet prima care güzel emişide güzel ama o akif bebesi hiç iyi değil gercekten

Aaa ben mi kullanmayı bilmiyorum ki 🙄 gözüme küçük gelmeye başladı 2 numarada 🤣
Olmaz heralde deneyerek öğrenicez artık evet prima care güzel emişide güzel ama o akif bebesi hiç iyi değil gercekten
1 paket kaldı 45 Li sonra 2 numaraya geçeceğim😂 aynen deneye deneye göreceğiz bakalım. Aktif bebeyi kullanmadım. Her bebek aynı değiş herkes farklı markayı seviyor 😂

Kızlar size bişey soracağım saçma gelebilir ama 😃 ben hala adet olmadım. Allah korusun hamile kalabilir miyiz ki? Adet olmasak da yumurtlama olabiliyormuş. Hamile olsak nasıl anlayacağız bunu. Aklıma takıldı :confused:

X