2020 Şubat Anneleri

Hanımlar iki saatte bir kuralına uyabildiniz mi ? Biz sarılıktan dolayı saat başı beslenme yapıyorduk . Şimdi oğlum öyle alıştı . 45-50 dk olunca ciyak ciyak bağırmaya başlıyor . Sadece geceleri 1.5 Nadire’n 2 saat uyuduğu oluyor . Bebeği 40 günlük olanlar sizde durumlar nasıl beslenme aralığınız ne
Canım bizim ilk başlarda 2 saat hatta daha uzun sürüyodu emme araları ama son 10 gündür daha sık emmek istiyo bazen 2 saat bazen 1 saat sonra tekrar emmek istiyo bende ne zaman isterse veriyorum

Hanımlar iki saatte bir kuralına uyabildiniz mi ? Biz sarılıktan dolayı saat başı beslenme yapıyorduk . Şimdi oğlum öyle alıştı . 45-50 dk olunca ciyak ciyak bağırmaya başlıyor . Sadece geceleri 1.5 Nadire’n 2 saat uyuduğu oluyor . Bebeği 40 günlük olanlar sizde durumlar nasıl beslenme aralığınız ne
Bizde 31 günlüğüz sarılık olmadı çok şükür o yüzden de saat hiç tutmadım ben ilk başlarda zaten kendi acıktığında uyanıyordu şimdi de gazdan dolayı hiç uyumuyo 🤦‍♀️ İlk günler çok iyiymiş uyanıp emip uyuyodu şimdi de eğer uyursa emzirmek için asla uyandırmıyorum ne zaman uyanırsa o zaman emiyo 😊

Haziran da açılır belki diueceğim ama insanlar böyle umarsızca gezerse dediğin gibi eylülü görürüz. İnşallah yaz tatilinden almazlar😞 gerçi şu virüs gitsin de başka bişey istemiyorum 🤲🏻
Muhtemelen almazlar çünkü bizim insanımız maalesef sorumsuzca davranmaya devam ediyor tam anlamıyla bitmeyecek virüs.

Basim catliyo cok fenaa :kızgın:
Derin ve uzun bir uykuya coookkk ihtiyacim var:uykucu:
Esimle Kaan Alp'i yikadik karninida doyurdum verdim ayagina sen salla uyut bende biraz uyuyayim dedim cok surmedi 20 dk sonra aglama sesi kalk bakalim :silah:

Sütüm yetmiyor az vs diye konuştuğumuz arkadaşlar , elektirikli sağma Makinesi aldım . Sağdım ilk gün çok az çıktı hatta dedm ki o kadar parayı boşuna verdim . Ama bugün sağdığı süt dünkünün iki katı çıktı . Maddi dırumunız varsa alın makine . El ile sağımda ve manuel sağımda aynı sonucu elde edememiştim

Sütüm yetmiyor az vs diye konuştuğumuz arkadaşlar , elektirikli sağma Makinesi aldım . Sağdım ilk gün çok az çıktı hatta dedm ki o kadar parayı boşuna verdim . Ama bugün sağdığı süt dünkünün iki katı çıktı . Maddi dırumunız varsa alın makine . El ile sağımda ve manuel sağımda aynı sonucu elde edememiştim
Benim hamileyken ilk alışverişim süt sağma makinası olmuştu doğumdan sonra dolan sütü sağmıştım sonra bırakmıştım baktım yumuşak tekrar sağdım 2 gün 1 er kere sanki arttırdı gibi gerçekten çok iyi bişey 👍🏽

51 günlük olduk artık:). 5ten beri ayaktaydı.. uyudu gibi.. kakayı da yapmasına rağmen çok huzursuzdu bugün. Düzgünce emmedi de ağlak mızmız. Ne kadar uyanık kalırlar bu dönem acaba?

51 günlük olduk artık:). 5ten beri ayaktaydı.. uyudu gibi.. kakayı da yapmasına rağmen çok huzursuzdu bugün. Düzgünce emmedi de ağlak mızmız. Ne kadar uyanık kalırlar bu dönem acaba?
Keyfi yerindeyse bi saatten fazla uyanık kalmaz derin uykuya geçmese de şekerleme yapar , gazı var herhalde :/

Keyfi yerindeyse bi saatten fazla uyanık kalmaz derin uykuya geçmese de şekerleme yapar , gazı var herhalde :/
Ohoo 5ten 12ye epey olmuş evet şekerleme gibi yaptı. Memede uyuduyerine koydum uyandı. Anakucağında durdu oyalandı sonra geri ağladı
Memede durmak istemedi iki emdi kafa attı. Gazın ağlaması farklı oluyo bu başkaydı kuzum. Belki gaz bilemedim :).
Öyle böyle büyücekler inşallah.

Ohoo 5ten 12ye epey olmuş evet şekerleme gibi yaptı. Memede uyuduyerine koydum uyandı. Anakucağında durdu oyalandı sonra geri ağladı
Memede durmak istemedi iki emdi kafa attı. Gazın ağlaması farklı oluyo bu başkaydı kuzum. Belki gaz bilemedim :).
Öyle böyle büyücekler inşallah.
Şekerleme yaptıysa tamam :)
Bizde gündüz uykusu hiç kalmadı. Bi kere belki uzun uyuyo onun dışında şekerlemeler.
Bütün gün konuşmamı ve şarkı söylememi istiyo sesim kısıldı :)

Şekerleme yaptıysa tamam :)
Bizde gündüz uykusu hiç kalmadı. Bi kere belki uzun uyuyo onun dışında şekerlemeler.
Bütün gün konuşmamı ve şarkı söylememi istiyo sesim kısıldı :)
He yeter o diyosun. İyi bari. Ee işin ne söyle şarkı işte ben söyleyecek şarkı bulamıyom tıkanıyom niyeyse.. eeeee pış pış ninni de istemiyo bebekmbakımından ya da netten açıyorum daha çok bağırıyo çok edepsiz.
Şeyi sorcam mesela uyudu o anda altına yaptı değiştiriyo musun?
İki arada bi derede kalıyorum.:))

He yeter o diyosun. İyi bari. Ee işin ne söyle şarkı işte ben söyleyecek şarkı bulamıyom tıkanıyom niyeyse.. eeeee pış pış ninni de istemiyo bebekmbakımından ya da netten açıyorum daha çok bağırıyo çok edepsiz.
Şeyi sorcam mesela uyudu o anda altına yaptı değiştiriyo musun?
İki arada bi derede kalıyorum.:))
Kaka yaparsa tabiki. Pişik olur korkuyorum. Şimdiye kadar olmadı bikere olayazdı ozaman bile içim gitti. Uykuda yapmış kakalı uyumuş..
Zaten bikaç günde bi kaka yapıyor artık.

X