2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
aşılama oldum ben yani kontrollu idi hamilelik ilk tespit ettik kan değeri yükseldi kullanmaya başladım. lekelenmem oldu bıraktırdı sonra tekrar başladım.
progestanı aşılamadan 3 gün sonr başladım.mg artarak kullanmaya devam ediyorum.
hiç tırsma lekelenmen oluyor mu onu takip et.içini rahat tut. geçen hafta paar günü keseyi gördük. bu hafta cumartesi kese gelişimi kontrol edilecek.
herşey güzel olacak...
Sağol canm morelin ve cvbin için benimde başka sıkıntılarımda var ondan bebeğin tutunmasını sağlamak istiyor doktor ama progestan niye vermedi onu anlamadim. 4 dakikada muayene ediyorlar o kadar paraya. Soru da sordutmuyorlar.

Sağol canm morelin ve cvbin için benimde başka sıkıntılarımda var ondan bebeğin tutunmasını sağlamak istiyor doktor ama progestan niye vermedi onu anlamadim. 4 dakikada muayene ediyorlar o kadar paraya. Soru da sordutmuyorlar.
ahh ahh harcanan parayı deme bana...
benim kasıklarım çok ağrıyor mesela ..
östorojen hormunu eksik olan kadınlara daha çok veriyorlarmış progestanı

Kızlar ben şuan 5+3 haftalık oldum ve belimde ki fıtık yüzünden sol bacağım çok ağrıyor ve yürürken birden hissizleşiyor ve sol tarafıma doğru düşecek gibi oluyorum. Normalde çok ağrım olmazdı ve hamileliğe bağladım ama çoğu kişi alakasız diyor. Sizinde kronik hastalığınız var mı hamileyken? Çok zorlanıyorum ilaçta kullanamıyoruz artık bebeğimi taşımak zor gelmez umarım

ahh ahh harcanan parayı deme bana...
benim kasıklarım çok ağrıyor mesela ..
östorojen hormunu eksik olan kadınlara daha çok veriyorlarmış progestanı
Benimde sağ kasigim hep ağrıyo yanma şeklide bana bugün doktor acele etme diyor bir şey olmaz diyor. B vitamini falan yazdı ama progestan yazmadı benim östrojene düşüktür aslinda. Doktor demeden içsem olur mu acaba ya

hiçbir iş yaptığım yok... haftasonu beraber yapacağız...valla yok öyle kusura bakmasın :KK66:
Aynen devam benim :) tek değişiklik çocuk tv izlerken uyuyakalırsa yatağına taşıyor :KK70:
su an sadece çamaşır yemek ve bulaşıkları hallediyorum bu hafta birde süpürge tutarım diyorum ama ne vileda kovasını kaldırırım nede çamaşır suyuna elimi sürerim su anda adil bir dağılım gibi:dondurma:

Kızlar ev isleri ne alemde tam gaz devam mi yoksa bir kısmını eşinize sattınız mi :temizlik:
İlk hamilelik olduğu ve bayadır istediğimiz için eşim sağolsun çok anlayışlı herşeye yardım ediyor ama ben sinirli bi insan oldum bir de ne yersem yiyim ağzımın tadı çok kötü

Benim ev bi gün temizlenmese çok dağınık maalesef 3 yaşına girecek bi oğlum var çok dağıtıyor evi heryer oyuncak oluyor iki günde bir süpürüp siliyorum mecburen sinir de yok çok şükür , sadece uykusuzluk var gece uyuyamıyorum uyuduğumda sahur oluyor sahur hazırlıyorum eşime sonra 4 e 4 buçuğa kadar uyuyamıyorum, çocuk da en geç 8 de uyanıyor mecburen de uyanıyorum uyku sorunu var bi

Benim ev bi gün temizlenmese çok dağınık maalesef 3 yaşına girecek bi oğlum var çok dağıtıyor evi heryer oyuncak oluyor iki günde bir süpürüp siliyorum mecburen sinir de yok çok şükür , sadece uykusuzluk var gece uyuyamıyorum uyuduğumda sahur oluyor sahur hazırlıyorum eşime sonra 4 e 4 buçuğa kadar uyuyamıyorum, çocuk da en geç 8 de uyanıyor mecburen de uyanıyorum uyku sorunu var bi
Senin işinde zormuş arkadaşım. Kolaylıklar diliyorum sana.

X