2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Herkese tekrar merhaba kızlarrr. Bugündevlet hastanesinde ilk randevuma gittim fakat doğru düzgün bakmadı bile. Son adetimi sordu 6 Mayıs diyince daha çok küçük, ultrasyonda görünmez dedi. Tekrar hcg ve daha başka testler istedi. Benim sanırım iyi bir özel hastane bulmam lazım kendime. En azından bu gittiğim doktor deneyip sonra görünmüyor diyebilirdi değil mi?

İstanbul Anadolu da oturan arkadaşlar hangi hastaneye gidiyorsunuz yazarsanız sevinirim, doğum ve muayene için hangi hastane iyidir hiç bir bilgim yok malesef:KK43:

öğrendiğim iyi oldu canım teşekkür ederim ben bilmiyordum ama mineraller açısından yararlı olur belki diye arada içiyordum
muz , çiğ badem ,ceviz ,kuru kayısı ,süt , peynir , yoğurt , yumurta (iyi pişmiş), hurma ,pancar ın da çok faydası varmış mutlaka yemeliymişiz
Aynen öyle canım beslenme gerçekten çok önemli

RAMZİ teorisine gör cinsiyet tahmin edelim mi ne dersiniz ? tabi öncelikle Allah izin verirse keseyi görmem gereklii...:KK66: keseyi görenler varsa ultrason görüntüsünü atabilir mi ?

TEORİ ŞU

Vajinal muayeneyle bakıldıysa eğer;

Sağdan girmiş gözüküyosa aslında solmuş ve ERKEK,
Soldan girmiş gözüküyosa aslında sağmış ve KIZ ,

Karından bakıldıysa eğer,

Soldan girmiş gözüküyosa gerçektede solmuş ve ERKEK,

Sağdan girmiş gözüküyosa gerçekte de sağmış ve KIZ,

Herkese tekrar merhaba kızlarrr. Bugündevlet hastanesinde ilk randevuma gittim fakat doğru düzgün bakmadı bile. Son adetimi sordu 6 Mayıs diyince daha çok küçük, ultrasyonda görünmez dedi. Tekrar hcg ve daha başka testler istedi. Benim sanırım iyi bir özel hastane bulmam lazım kendime. En azından bu gittiğim doktor deneyip sonra görünmüyor diyebilirdi değil mi?

İstanbul Anadolu da oturan arkadaşlar hangi hastaneye gidiyorsunuz yazarsanız sevinirim, doğum ve muayene için hangi hastane iyidir hiç bir bilgim yok malesef:KK43:
ANADOLUNUN NERESİNDESİN CANIM

ayh işte bu devlet hastanelerinin bu şekildeki davranışlarına gıcık oluyorum..

sen içini ferah tut canım ben 6 gün geciktiğin de baktırmıştım 174.3 çıkmıştı . 2 gün de bir 2 katı artması gerekiyor istersen yarın tekrar baktır kötü düşünme

Benim 3.gun gecikmem. Ama yumurtlama tarihine gore bugun olmam lazimdi. İnsallah artar yarin bida yapcam kan testi . 1yil oldu tam bu ani bekliyodum

X