2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
TEORİ ŞU

Vajinal muayeneyle bakıldıysa eğer;

Sağdan girmiş gözüküyosa aslında solmuş ve ERKEK,
Soldan girmiş gözüküyosa aslında sağmış ve KIZ ,

Karından bakıldıysa eğer,

Soldan girmiş gözüküyosa gerçektede solmuş ve ERKEK,

Sağdan girmiş gözüküyosa gerçekte de sağmış ve KIZ,

Benim sag kasigim cok agriyo

Aile hekimliğine kayıt yaptırdınız mı kızlar bir saat sonra sonuç almaya gitcem kayıt yapcaz dediler d vitaminim düşüktü geçen ay kimyasal yaşamıştım şimdi değerlerim nasıl çıkacak çok merak ediyorum ya
kayıt yapıldı canım takip tarihlerini ve aşı tarihlerini verdi resmi olarak yapılması gerekiyor galiba

Kizlar benim degerler 3 kat artiyo duzenli olarak ikiz de olablr diyorlar sizin nasil artiyo. Bide 2 kat veya daha fazla artiyosa saglikli ilerliyor demek dmi? Ay bide kasiklarim bazen ayakta kalinca cok agriyo bazen baya kesiliyo bu sefer de pek belirtim yok diye gebe gibi hissedemiyorum:) ama goguslere her turlu dokunulmuyo. Sizin belirtiler tam nasil

Kizlar benim degerler 3 kat artiyo duzenli olarak ikiz de olablr diyorlar sizin nasil artiyo. Bide 2 kat veya daha fazla artiyosa saglikli ilerliyor demek dmi? Ay bide kasiklarim bazen ayakta kalinca cok agriyo bazen baya kesiliyo bu sefer de pek belirtim yok diye gebe gibi hissedemiyorum:) ama goguslere her turlu dokunulmuyo. Sizin belirtiler tam nasil
ne güzel çok sevindim mesela kaç iken kaç çıktı..bende ikiz olsun çok isterdim tek seferde :KK66:

Kızlar silik çıkmıştı geçen gün idrar testim bugün kan tahlili yaptırdım 19.2 cıktı adetime de daha 4 gün var. Midem bulanmaya başladı tüm belirtileri çok erken yasamaya başladı oğlumda hiç böyle değildi. Ve sağ kasigimda yanma gibi bir ağrı oluyor sizde de oluyor mu

birde
Duzenli olarak 3 kat arttigi icin ikiz suphesi var canim ama tek gibi geliyo bana da. Degerlerim 51,155,450 bu sekilde canim. Ama dogrusu bende isterim ikiz valla:anneadayı::KK49:
hadi hayırlısı canım yaaa valla ne güzel olur .. sadece tek taraflı kasık ağrın mı var

Kızlar silik çıkmıştı geçen gün idrar testim bugün kan tahlili yaptırdım 19.2 cıktı adetime de daha 4 gün var. Midem bulanmaya başladı tüm belirtileri çok erken yasamaya başladı oğlumda hiç böyle değildi. Ve sağ kasigimda yanma gibi bir ağrı oluyor sizde de oluyor mu
o yanma bende de var 2 gündür neden acaba sol tarafımda benimde

X