2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Doktora gitmedim. Bayramdan sonraya kadar da gitmeyi düşünmüyorum. Nasipse kese için de kalp atışı için de bayramdan sonrasını bekleyeceğim. Biraz kendini göstersin istiyorum. Bu şekliyle Dr. bişey söylemeyecek zaten. Gelecek haftalarda bakalım diyecek bu yüzden beklemekten yanayım. Değerlerimin artışını takip ediyorum. Şimdilik iyi gidiyor.
bende aynı gorusteyım. sadece bugun gidip kan testi vereceğim. degerlerimden kac haftalık olduğunu anlarız az cok. son regli tarihimde olmadığı için benim nasıl olacak bilmiyorum

Doktora gitmedim. Bayramdan sonraya kadar da gitmeyi düşünmüyorum. Nasipse kese için de kalp atışı için de bayramdan sonrasını bekleyeceğim. Biraz kendini göstersin istiyorum. Bu şekliyle Dr. bişey söylemeyecek zaten. Gelecek haftalarda bakalım diyecek bu yüzden beklemekten yanayım. Değerlerimin artışını takip ediyorum. Şimdilik iyi gidiyor.
Bende aynen böyle yapcam oğlumda da böyle yapmıştım bayramdan sonra gitcem inşallah

poecim herkesin mesajının altında alıntı ile cevapla yazıyo ya
onun yanında bi işaret ve + var
onun üstüne gelip tıklayınca tik oluşuyo
işte sayfalarda ona tıklaya tıklaya geliyosun istediğin mesajlara
sonra konuya cevap ver kısmına tıklıycan altta
önceden alıntı için işaretlediğin mesajların hepsi gelmiş olcak önüne böylece :KK34:

yükselmiş canım baya..düzeltilir merak etme..

düzeltilir tabi sen içini ferah tut

Çok şükür doktorda düzeltilir dedi bebek kendi senden alıyo alacagını dedi içim rahatladı . İlaç dozunu arttırdı:)
Merhaba Arkadaşlar , az önce kan testi yaptırdım B-hCG 279.80 çıktı. Sizce 4 hafta 2 günlük gebelik için normal mi bu değer ?
Değer gayet güzel Elbette normal betahcg hızlı artan bişey :) 2güne 2 ye katlar :)
bizimde oyleydi. İlk ikisi sezeryan olmasa belki 4 bile olabilirdi :) ama 3 yeter ya fazla da abartmaya gerek yok. ay 30 a kalmasın ben dedim. Hemen 30 gelmeden bitsin çocuk yapma büyütme işi dedim çok sukur duydu melekler sesimi :) ama regli olmadan hamile olmak ayrı bir şok yarattı bende.
Nekadarlık sıpalar:) Maşallah valla olsun iyi olmuş :))) Bende Aralıksız 4 sene falan emzirmiş olacağım düşününce yorulmuo değilim :KK70:
üşütmüş olabilir mi acaba?
kaç kardessiniz bu arada? aranızda kaç yaş kardeşlerinle?
Evet burun akıntısı ve hafif öksürüğü var ondan kafam karıştı . Bakalım izlemeye devam hala ishal çünkü. Bide 4 kardeşiz:KK70: En büyükle ortancının arası 1,5 yaş . Ortancıyla benim aram 2 yaş :) En son erkek onunlada 5 yaş var :) Aslında okadar yaş farkı olmazdı büyük ihtimal hemen hamile kalamadı annem:)5 yıl sonra kaldı zaar:):KK53:
Ohooo o zaman söyleyeyim de rahatla benim yaş 40 ve benim de daha birinci :) Sen kendine geç kaldım diyorsan bi de bana bak derim :)
Ablacığım saygılar :)

X