2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
bende hamileyim. Dün öğrendim. 2. Çocuğumdan sonra henüz regli bile olmamışken sürpriz yumurtadan cıktı yavrucak. Zaten 10 gündür batmalar agrılar falan da vardı. cok sürpriz oldu ama cok mutlutyuz. 3. cocuğumuz yolda geliyor. Herkese şimdiden hayırlı olsun

bu arada kan testi vermedim henüz. 5 tane gebelik testi yaptım hepsi pozitif cıktı. Yanlış olmasına ihitmal vermiyorum açıkçası. Ama yine de degerine gidip bakmak gerekiyor. Aksam gidip kan testi de vereceğim. ay ne heyecanlı bir süreç. İlk cocuk gibi 3 cocuk olsa dahi.

bu arada kan testi vermedim henüz. 5 tane gebelik testi yaptım hepsi pozitif cıktı. Yanlış olmasına ihitmal vermiyorum açıkçası. Ama yine de degerine gidip bakmak gerekiyor. Aksam gidip kan testi de vereceğim. ay ne heyecanlı bir süreç. İlk cocuk gibi 3 cocuk olsa dahi.
Maaşallah canım..allah analı babalı büyütsün..hepsi hayırlı evlat olsun inşallah..

Maaşallah canım..allah analı babalı büyütsün..hepsi hayırlı evlat olsun inşallah..
çok tesekkür ederim. umarım hepimizin evlatları hayırlı olur. sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı. Güzel bir hamililik süreci yasayalım hepimiz. Çok amin

Aynen valla canım bende 29 yaşındayım annemlerde erken menapoz var teyzem anneannem annem falan 30lu yaşlarda girmişler annemde ondan korktuğu için başladık hemen bizde canim
benim hep hayalim çok cocuk :) Bende 28 yaşındayım . Bide 30lu yaşlarda yaparsam kapatırım mevzuyu:KK53::KK45:

Maşallah canım Allah bağışlasın hayırlı olsun benimde biri 5 biri 3 yaşında arkadaş gibiler şimdi olursa 3.yü istiyorum bu arada bende emzirdim ilk bebeğimi hamileyken 5 aylık olana kadar hiç sıkıntı yaşamadım :)

Maşallah canım Allah bağışlasın hayırlı olsun benimde biri 5 biri 3 yaşında arkadaş gibiler şimdi olursa 3.yü istiyorum bu arada bende emzirdim ilk bebeğimi hamileyken 5 aylık olana kadar hiç sıkıntı yaşamadım :)
Bizde çok kardeşiz hiç bişeye değişmem. İnşallah bizimilerde çok iyi anlaşırlar:)oğlum bu ara ishal gibi . Sütüm mü dokunuyo diye düşünmedim değil. İzleyeceğim bakalım inşallah emziririm biraz daha :)

kızlar ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum..sizde de var mı bu şekilde bi duygusuzluk o_O
prensespinar prensespinar Duygusuzluk değil de bende korku var. Acaba Sağlıklı bi hamilelik yaşayabilecek miyim acaba her şey yolunda gidecek mi gibi endişeler yaşıyorum. Bi de değerim düşük gibi geldi. İyice takıyorum kafaya :KK43:

X