2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Böyle saçmalık mı olurmuş o zaman ya. Gazdan dolayı çıkar mı bu sonuçlar daha neler. Başka doktora da görün bence. Allah Hayırlısıyla yoktur bi sıkıntı inş
Canım doktor bebek yok diyemem var tahlillere göre diyor ama ultrasonda göremedim diyo gaz var dedi

Teşekkür ederim hoşbuldum kan değerlerini okudum da benim değerlerim çok düşük geldi 133,45 olmuştu dün doktor iyi gidiyor dedi ama bakalım hayırlısı
Canım bende seninle yakın değerlerdeyim değer düşük olunca içim hiç rahat depil perşembe ilk kontrole gideceğim bakalım bana ne diyecek inşallah sorunsuz devam ederiz hamileliğimize

Canım bende seninle yakın değerlerdeyim değer düşük olunca içim hiç rahat depil perşembe ilk kontrole gideceğim bakalım bana ne diyecek inşallah sorunsuz devam ederiz hamileliğimize
İnşallah saat başı kan testi yaptırabilirim yıllar sonra kendiliğinden geldi susam tanesi allah nasip ederse ömür verirse herşey olacağına varır işte endişelerimiz yersiz ama işte yine de duramıyor insan rahat ben bayram sonrası gideceğim Bursa da iyi bir doktor arıyorum 2günde bir kan testiyle devam edicem şimdilik

İnşallah saat başı kan testi yaptırabilirim yıllar sonra kendiliğinden geldi susam tanesi allah nasip ederse ömür verirse herşey olacağına varır işte endişelerimiz yersiz ama işte yine de duramıyor insan rahat ben bayram sonrası gideceğim Bursa da iyi bir doktor arıyorum 2günde bir kan testiyle devam edicem şimdilik

Bursa mı bi arkadaş vardı tutkuu85 tutkuu85 bursada kendisi :KK19:

Haklısın canım insanın içi içini yiyor hem güzel hem zor bir süreç takip etmekte fayda var inşallah güzel haberler alırız

Sağol canım hoş buldum bugün büyükşehir de nihale gittim ama gazın var bişey göremiyorum dedi acaba diş gebelik mi çok korkuyorum
Doktor korkutuorlar canm banada basda dis gebelik dendi karninda sivi var dendi elhamdullah snraki hafta gorundu gecen hafta hem kanamam oldu igneyle ilacla durdu.. Diyecgm o ki rabbim ona omur verdiyse hic birsey engel diil o goremediyse baskasina git

Selamunaleykum canim benimde tülin hanim doğumumu yaptırdı. Çok tatlı biri . Bakalım hamile isem yine orada doğum istiyorum :anneadayı:
Aleykum selam bnde cok seviorm dogumda kurtajimda onda oldu simdi tekrar ona gitmek nasip oldu cok sukur ilgili Allahdan korkan birisi her ultrosana dualarla besmelelerle giriorm cok sukur Allah basimizdan eksik etmesin

Sagol kuzum insallah insallah yarabbimm bi sıkıntı çıkmaz
Aklıma geldikçe dua edeceğim sana inşallah bir sıkıntı çıkmayacaktır bende çok evhamlıyım bu huyumdan nefret ederim hep olumsuzu düşünmeye meyilliyim.ama bir arkadaşım bizim yaptgımız stresin bebeği etkilediğini söyledi ondan beri stresi azalttım.sende stres yapma ve bu günlerin tadını çıkaralım.

Aklıma geldikçe dua edeceğim sana inşallah bir sıkıntı çıkmayacaktır bende çok evhamlıyım bu huyumdan nefret ederim hep olumsuzu düşünmeye meyilliyim.ama bir arkadaşım bizim yaptgımız stresin bebeği etkilediğini söyledi ondan beri stresi azalttım.sende stres yapma ve bu günlerin tadını çıkaralım.
Cok haklisin aslında evham yapmamaya çalışıyorum ama iste ortada riskler var gercekleri gormezden gelemiyorum Rabbim yardımcımız olsun insallah yarabbim

Kızlar bugün şükür kesem gözüktü :) darısı bekleyenlere.
Yanlız doktor bana ailende ikiz var mı ? dedi bende yok ama eşimin ailesinde var dedim.
Oda sanki iki kese görüyorum biri çok net ama biri değil dedi. Bende bakınca harbiden onun dediği şekilde gördüm.
İnşaAllah öyle bir şey yoktur. Çünkü bebeğim daha çok küçük :)

X