2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar bu sabah hastaneye gittim doktor ne kese ne bebel hiç bişey göremedi. Gazın var dedi ama hiç icim rahat değil gazim yok çünkü olsa hissederim alttan bakalım dedi istemedim şu an moralim sıfır yerle bir oldu çok korkuyorum son adet tarihim 1temmuz 9 temmuz arası idi napcam kizlar yarın bi daha gel dedi ama şu an çok kötüyüm diş gebelik falan olur mi kizlar Allah korusun
Merhaba bende kızıma hamile iken öyle olmuştu. Araya kurban bayramı girdiği için doktorum izindeydi bende dayanamayıp başka bir doktora gittim . Aynı senin ki gibi bebek falan yok gazın var dedi çok kötü olmuştum sonra hemen başka bir hastaneye gidip kan değerime baktırdım 6000 lerde çıktı . Sonra hemen başka bi doktora gittim ama idrara sıkışık gittim ve vaginal usg ile baktırdım ve orada gördük bebişi . Bu arada vaginal usg nin bir zararı yok herkes öyle düşünüyor ama riskli olsa doktorlar bakmazdı . Yani
Vaginal usg zararlı olsaydı 9 ay boyunca eşinle birliktelikte yasak olurdu . İçin rahat etsin istiyorsan bi kan ver en azından

Merhaba kızlar , benimde 7 yaşında bir kızım var . Son zamanlarda bir kardeşi olsun istiyoruz . Bat bu perşembe merakla bekliyorum bende inşallah aranıza katılabilirim

Teşekkür ederim hoşbuldum kan değerlerini okudum da benim değerlerim çok düşük geldi 133,45 olmuştu dün doktor iyi gidiyor dedi ama bakalım hayırlısı

Merak etmeyin hormonlar yüksek ve ya düşük olarak kıyaslanmıyor. Sizin değerlerinize göre katlanması yeterli. Hayırlı olsun:KK16:

Selam hanımlar SAT 10 Temmuz BAT 6 Ağustos. 7 Ağustosta kanda negatif çıktı. 1,55 di değerim. Sonra dedimki ben Nisan annesi olamayacağım..Düne kadar adetimi bekliyordum gelmeyince tekrar test yaptım pozitif çıktı..Yine inanamadım. Bugün kan verdim 625 çıktı değerim.. adet tarihime göre uyumsuz görünsede geldi miniğim...:nazar::KK71:Çok ama çok şaşkınım...Var mı benim gibi olanınız acepp????

kızlar bi idrar testi bi kan testi yaptırdım öyle duruyorum bayramdan sonra da doktora gideyim diyorum kendimi çok heyecansız hissediyorum gitmesem de olurmuş gibi :KK43::KK43: acaba ilk bebeciğimde mi abartmıştık

Canım çok erken sanki zaten ben de daha gitmedim bir şey görünmez diye.
Ultrason cihazı da önemli olabilir böyle durumlarda.
biraz bekle olmadı başka bi doktora görünürsün canını sıkma :nazar::KK200:
Canım çok erken sanki zaten ben de daha gitmedim bir şey görünmez diye.
Ultrason cihazı da önemli olabilir böyle durumlarda.
biraz bekle olmadı başka bi doktora görünürsün canını sıkma
Merhaba bende kızıma hamile iken öyle olmuştu. Araya kurban bayramı girdiği için doktorum izindeydi bende dayanamayıp başka bir doktora gittim . Aynı senin ki gibi bebek falan yok gazın var dedi çok kötü olmuştum sonra hemen başka bir hastaneye gidip kan değerime baktırdım 6000 lerde çıktı . Sonra hemen başka bi doktora gittim ama idrara sıkışık gittim ve vaginal usg ile baktırdım ve orada gördük bebişi . Bu arada vaginal usg nin bir zararı yok herkes öyle düşünüyor ama riskli olsa doktorlar bakmazdı . Yani
Vaginal usg zararlı olsaydı 9 ay boyunca eşinle birliktelikte yasak olurdu . İçin rahat etsin istiyorsan bi kan ver en azından
Kan verdim sonucu bekliyorum. Adetim.3 gün gecikince hcg 1700 çıkmıştı bi daha olcturmedim o günden beri bu da beni korkutuyor dış gebelikte hcg yüksek diye okudum bi sitede ama yalan yanlış bilgi çok tabi bilmiyorum

Kan verdim sonucu bekliyorum. Adetim.3 gün gecikince hcg 1700 çıkmıştı bi daha olcturmedim o günden beri bu da beni korkutuyor dış gebelikte hcg yüksek diye okudum bi sitede ama yalan yanlış bilgi çok tabi bilmiyorum

Başka bi doktora mı gitsen belki başka bi şekilde yönlendirirler dış gebelikte müdahale zamanı önemli diye biliyorum rahme vs zarar vermemesi için

Canım değerlerin normal hiç endişelenme benim adet olmam gereken gün değerim okadardı. Gerçi dış gebelik mi değil mi henüz bilmiyorum ama bence değildir yani kafana takacak kadar yüksek değil..

Edit: Hatta 1950’ydi

Başka bi doktora mı gitsen belki başka bi şekilde yönlendirirler dış gebelikte müdahale zamanı önemli diye biliyorum rahme vs zarar vermemesi için
Bilmiyorum canım bugün gittigim doktor yarın bi daha gel dedi gider miyim bilmiyorum araya da bayram girmesi iyi olmadı

Canım değerlerin normal hiç endişelenme benim adet olmam gereken gün değerim okadardı. Gerçi dış gebelik mi değil mi henüz bilmiyorum ama bence değildir yani kafana takacak kadar yüksek değil..

Edit: Hatta 1950’ydi
Canım rahatladım biraz sagol . ben de benimki çok yüksek sanıyodum sitedekilerin genel de daha düşük .sen ne zaman gideceksin doktora

Bilmiyorum canım bugün gittigim doktor yarın bi daha gel dedi gider miyim bilmiyorum araya da bayram girmesi iyi olmadı
Her şeyin hayırlısı olsun tatlımm doktorlar bazen dikkatsiz ve umursamaz olabiliyorlar. Bizim için çok önemli an onlar içinse sıradan bi vakka olabiliyor.

X