2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim de ilkinde Çin takvimi kız diyordu kızım oldu, bunda erkek diyor hayırlısı bakalım , ben gerçekten %50 yim hangisi olursa olsun hiç farketmez yeterki sağlıklı olsun
Aynen bende senin gibi düşünüyorum. Hatta bana kalsa Doğumda öğrenip heyecan yaratacam ama eşim bu fikrime yanaşmıyor :)

Günaydın canm:KK76::KK15: güzel ve huzurlu bir gün olsun. Tahlil yapacaklar ultrasona girecekler güzel haberlerle gelsin İnşAllahhh:dua::dua::dua:
İnşallah canım tekrar kan verecem bende bugün sağlık ocağındaki kaydımı açtırcam güzel değer görürüm umarım:KK200:

Arkadaşlar ben de yarın öğleden sonra kalp atışı için gideceğim. Çok dua bekliyorum.

Ben de ilk gebeliğimde gebelik şekeri çıktı ve maalesef doğumdan sonra ben terketmedi. Şuan tip1 diyabetim. Çok sıkı kontrol altındayım. Yalnız şeker beni 6senede mahvetti. Sinir yıpranmasından dolayı ciddi nöropatik ağrılarım var. İlaçlarımı gebeliği öğrenir öğrenmez bıraktım. Planlı gebelik değildi. Ağrılarım çok azmış durumda ne oturabiliyorum ne de çok ayakta durabiliyorum. Var mı böyle bir durumu olan? Yoksa da dualarınızı esirgemeyin. Hayırlı günler

Günaydın,
İnşallah herkes güzel haberler alsın:) Ben pazar günü kan verdim 2.kez. Dr ne kadar yükseliyor bakalım dedi. 1600 ve üstü olmalı demişti. 1990 çıktı çok şükür.:nazar: 4+4 dü pazar günü. Yarın kontrole gideceğim.

Arkadaşlar ben de yarın öğleden sonra kalp atışı için gideceğim. Çok dua bekliyorum.

Ben de ilk gebeliğimde gebelik şekeri çıktı ve maalesef doğumdan sonra ben terketmedi. Şuan tip1 diyabetim. Çok sıkı kontrol altındayım. Yalnız şeker beni 6senede mahvetti. Sinir yıpranmasından dolayı ciddi nöropatik ağrılarım var. İlaçlarımı gebeliği öğrenir öğrenmez bıraktım. Planlı gebelik değildi. Ağrılarım çok azmış durumda ne oturabiliyorum ne de çok ayakta durabiliyorum. Var mı böyle bir durumu olan? Yoksa da dualarınızı esirgemeyin. Hayırlı günler

Canım çok geçmiş olsun bebişin sana şifaa olsun inşallah:nazar:

Günaydın,
İnşallah herkes güzel haberler alsın:) Ben pazar günü kan verdim 2.kez. Dr ne kadar yükseliyor bakalım dedi. 1600 ve üstü olmalı demişti. 1990 çıktı çok şükür.:nazar: 4+4 dü pazar günü. Yarın kontrole gideceğim.

Ayy hadi bakalım bi git gör ben erken diye gitmedim daha bi yere inşallah kalp atışı duyarsınızz:halay:

Günaydın :halay:cuma beta 1.2 çıktı demiştim bata henüz 1 hafta vardı. Idrar testinde hayalet cizgiyi gorunce bekleyememistim. Pazartesi tekrar kan verdim 8.14 olmuş. ALLAH ımm umarım sevincim yarım kalmaz :dua:
Insallah canim Rabbim hakkında hayırlısını versin

Günaydın :halay:cuma beta 1.2 çıktı demiştim bata henüz 1 hafta vardı. Idrar testinde hayalet cizgiyi gorunce bekleyememistim. Pazartesi tekrar kan verdim 8.14 olmuş. ALLAH ımm umarım sevincim yarım kalmaz :dua:
Hayırlısı olsun , baya erken davranmışsınız ama:anneadayı: inşallah hamilesinizdir

Hayırlısı olsun , baya erken davranmışsınız ama:anneadayı: inşallah hamilesinizdir

Insallah. Oğlumda da erken öğrenmiştim. Bu konuda sabırsızım sanırım .Bir de ilk hamileligimdeki gibi ateşim yüksekti 5_6 gündür 37.5 altına hiç düşmedi. Kasık bel ağrısı gibi psikolojik bi belirti olamaz diye düşündüm.

Insallah. Oğlumda da erken öğrenmiştim. Bu konuda sabırsızım sanırım .Bir de ilk hamileligimdeki gibi ateşim yüksekti 5_6 gündür 37.5 altına hiç düşmedi. Kasık bel ağrısı gibi psikolojik bi belirti olamaz diye düşündüm.
Ateş bende de oldu hala da oluyor akşam üzeri saatlerinde ateşim yükseliyor , bi de ayaklarım çok üşüyor, bu sıcak yaz gününde üstümde şort ayağımda çorap var :110:

Merhaba kızlar. Ben aralık 2018 annesiydim. Maalesef bebeğim 11 haftalikken kalbi durdu ve 16 haziranda evde düşürdüm. Emin olmamakla birlikte 10-11-12 günlerinden birinden yumurtlama oldu:) şimdi allah rızası için benim için dua edin hamile kalayım.ama sadece kalmak degil,hayırlı ve sağlıklı bir bebek nasip etsin rabbim. Rabbim hepinize,hepimize hayırlı sağlıklı hamilelikler ve evlatlar nasip etsin. İnşallah Nisan 2019 annesi olurum:) çok sempatim var Nisan ayına. :) var ama Suan hesapladim da hamile kalmış olsam bile Mayıs 2-5 arasi dogum olurmus pehh tutturamadik:)

Son düzenleme:
Günaydın kızlar :anneadayı: bayramdan sonrasını bekleyemiyorum bi an önce doktora gidesim var. 4+2 :işsiz:
Cinsiyet tahminlerine ne zaman başlıcaz yaa kalp atışlarını duyduktan sonra her halde:halay:bir erkek var ama ben yine erkek hissediyorum. Kız elbiselerine bakarken ağzımın auyu akıyor amao_O

X