2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlarcım 4 haftalık gebeyim betA hcg daha 452 sizin değerler ne durumda endişelenmeye başladım
Normal bence ya niye düşük demişlerki regl olmam gereken günde verdim 458 çıktı değer seninki de o şekilde çıkmış

Eki Görüntüle 2178641

4 haftalık bi değer o tatlımm yaklaşık regl in kaç gün geçtiğinde vermiştin kan?

Benim adet döngüm 25 gün. Yumurtlama dönemimden 14 gün sonra 44,7 idi. ben hiç sorun yapmadım bunu.. tekrar yaptırmadım da. Dedidiğim gibi ilk bebeğim 4+4 de 470lerdeydi, geç döllenmeydi.
Ultrason da çıkacak zaten. Çok dert etmeyin bence.

Benim de 4. gebeliğim 9 yaşında bi kızım var. Ve biri 1.5 sene önce biri 10 ay önce iki kürtajım var kalp atışı olmadığı için. Ben de çarşamba gideceğim. Kese için de gitmedim. İlk ultrasonuma çarşamba gireceğim 7+1 olacağız o gün sata göre. İnşaallah duyarız kalp atışlarını susam tanelerimizin. Hep iyiyi düşünelim iyi olsun inşaallah.

kızlar oğlum 11 aylık reglim yeni yeni düzene girmişti baya uzayınca öylesine test yaptım kıpkırmızı gördüm imkansız sanıyordum çünkü hem korunup hem tek ilişki olmustu şimdi sorum şu ki ben son adet tarihimi bilmiyorum net olarak neye göre hesap yapacağım cuma kan vermiştim pazartesi çıkacak sanırım ondan belli olur mu ultrasonda hep tahmini mi olcak

Hayırlı olsun benim de ikinci gebeliğim , biz çok istiyorduk uzun zamandır şükür oldu , ama bende de o rahatlık var , adetimden bir gün sonrA yaptım testi net çizgi çıktı fakat hala hastaneye gitmedim , cumaya randevu aldım inşallah her şey yolundadır

Kan sonucuna internetten de bakabilirsiniz. Yarını beklemeyin

Hayırlı olsun cnm hosgeldın

son adet tarihin ne ben 4+5 teyım ama yanlıs hatırlıyırda olabılırım ya daha doktora hıc gıtmedım

Hoşgeldin canım benim de oğluş 17 aylık araları tam 2 yaş olacak oyun arkadaşı olacaklar diye düşünüp seviniyorum artık başka şeyler düşünme bence sen de

Hayırlısı olsun. Sanırım kısmette varsa olu veriyor yarın hemen ultrasona giderseniz ölçümlere göre iyi bir sonuç verir. Misal, benim geç döllenme oldu, oğlum da geç geldi. Satı biliyordum ama, ilk gittiğim ultrason doğruydu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…