2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Lusi Lusi canım iki gün önce sormuştum ya sana ilk değerim 198di bugün yaptırdım 452çıktı ama hemşire yine düşük dedi bişey anlamadım
Screenshot_20180801-130901.png

4 haftalık bi değer o tatlımm yaklaşık regl in kaç gün geçtiğinde vermiştin kan?

Kızlarcım 4 haftalık gebeyim betA hcg daha 452 sizin değerler ne durumda endişelenmeye başladım
Normal bence ya niye düşük demişlerki regl olmam gereken günde verdim 458 çıktı değer seninki de o şekilde çıkmış

Eki Görüntüle 2178641

4 haftalık bi değer o tatlımm yaklaşık regl in kaç gün geçtiğinde vermiştin kan?

Benim adet döngüm 25 gün. Yumurtlama dönemimden 14 gün sonra 44,7 idi. ben hiç sorun yapmadım bunu.. tekrar yaptırmadım da. Dedidiğim gibi ilk bebeğim 4+4 de 470lerdeydi, geç döllenmeydi.
Ultrason da çıkacak zaten. Çok dert etmeyin bence.

Arkadaşlar şuan son adete göre 6+3 ultrasona göre 6+1im çarşamba kalp atışı için çağırmıştı Dr um kalp atışı duyabilir miyim. Bu 4.gebeliğim 2sini kaybettim erken haftalarda ama yinede bir acemilik var
Benim de 4. gebeliğim 9 yaşında bi kızım var. Ve biri 1.5 sene önce biri 10 ay önce iki kürtajım var kalp atışı olmadığı için. Ben de çarşamba gideceğim. Kese için de gitmedim. İlk ultrasonuma çarşamba gireceğim 7+1 olacağız o gün sata göre. İnşaallah duyarız kalp atışlarını susam tanelerimizin. Hep iyiyi düşünelim iyi olsun inşaallah.

kızlar oğlum 11 aylık reglim yeni yeni düzene girmişti baya uzayınca öylesine test yaptım kıpkırmızı gördüm imkansız sanıyordum çünkü hem korunup hem tek ilişki olmustu şimdi sorum şu ki ben son adet tarihimi bilmiyorum net olarak neye göre hesap yapacağım cuma kan vermiştim pazartesi çıkacak sanırım ondan belli olur mu ultrasonda hep tahmini mi olcak :KK43:

Merhaba:KK54:
Ben adet olmam gereken gün test yaptım, silik çizgi çıktı. O gün hastanede Bhcg 44,7 idi. Daha sonra gitmedim. Yarın ultrasona gitmeyi düşünüyorum. Sanırım 2. Bebek rahatlığı var şuan.
Hamile olduğumu hemen anladım. Önce grip oldum, 10-12 gün arası da kasıklarım ağrımaya başladıı. Emindim hamile olduğuma.
Dün mide bulantılarım başladı. Çok hazırlayamadım kendimi bu bebeğime. Kötü hissediyorum biraz. Yarın bakalım sağlıklı bir gebelik mi, ne durumdayız göreceğim.
Herkese sağlıklı gebelikler:KK5:
Hayırlı olsun benim de ikinci gebeliğim , biz çok istiyorduk uzun zamandır şükür oldu , ama bende de o rahatlık var , adetimden bir gün sonrA yaptım testi net çizgi çıktı fakat hala hastaneye gitmedim , cumaya randevu aldım inşallah her şey yolundadır

kızlar oğlum 11 aylık reglim yeni yeni düzene girmişti baya uzayınca öylesine test yaptım kıpkırmızı gördüm imkansız sanıyordum çünkü hem korunup hem tek ilişki olmustu şimdi sorum şu ki ben son adet tarihimi bilmiyorum net olarak neye göre hesap yapacağım cuma kan vermiştim pazartesi çıkacak sanırım ondan belli olur mu ultrasonda hep tahmini mi olcak :KK43:

Kan sonucuna internetten de bakabilirsiniz. Yarını beklemeyin

Merhabalar:KK200::KK200::KK200:
2019 nisan anneleri toplanmış bile :halay:
Ben bugün 4+0 oldum daha yeni öğrendim hamileliğimi.. 2.çocuk bize surpriz yaptı hiç beklenmedik bi şekilde :-):-)
1 yaş 3 aylık oğlum var. Şimdiden nasıl baş edeceğim ben 2 çocukla diyorum kendime:KK51:

Hayırlı olsun cnm hosgeldın

son adet tarihin ne ben 4+5 teyım ama yanlıs hatırlıyırda olabılırım ya daha doktora hıc gıtmedım

Merhabalar:KK200::KK200::KK200:
2019 nisan anneleri toplanmış bile :halay:
Ben bugün 4+0 oldum daha yeni öğrendim hamileliğimi.. 2.çocuk bize surpriz yaptı hiç beklenmedik bi şekilde :-):-)
1 yaş 3 aylık oğlum var. Şimdiden nasıl baş edeceğim ben 2 çocukla diyorum kendime:KK51:
Hoşgeldin canım benim de oğluş 17 aylık araları tam 2 yaş olacak oyun arkadaşı olacaklar diye düşünüp seviniyorum artık başka şeyler düşünme bence sen de :KK45:

Hayırlısı olsun. Sanırım kısmette varsa olu veriyor:KK51: yarın hemen ultrasona giderseniz ölçümlere göre iyi bir sonuç verir. Misal, benim geç döllenme oldu, oğlum da geç geldi. Satı biliyordum ama, ilk gittiğim ultrason doğruydu.

X