2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın anneler. Ben de gece iş yerindeydim ve bütün gece midem bulandı, kahve içtim o daha da kötü yaptı sanırım.
Baş ağrıları da başladı zaten. Sabah bulantıları da öyle. Gebeliğin en sıkıntılı olan ilk trinesterının bütün etkilerini hissediyorum.
Bulantı ağrı yorgunluk huysuzluk kabızlık

Lusi Lusi canım iki gün önce sormuştum ya sana ilk değerim 198di bugün yaptırdım 452çıktı ama hemşire yine düşük dedi bişey anlamadım
İki günde değerin iki kattan fazla artmış önemli olan bu artışın iyi olması, değerin tabiki düşük olacak gebeliğinin daha başındasın, bhcg 1500 olmadan kese görünmez o yüzden düşük demiş olabilir hemşire

İki günde değerin iki kattan fazla artmış önemli olan bu artışın iyi olması, değerin tabiki düşük olacak gebeliğinin daha başındasın, bhcg 1500 olmadan kese görünmez o yüzden düşük demiş olabilir hemşire
Anladım canım ya çok sağol inş hepimiz sorunsuz geçiririz :KK15:

Arkadaşlar şuan son adete göre 6+3 ultrasona göre 6+1im çarşamba kalp atışı için çağırmıştı Dr um kalp atışı duyabilir miyim. Bu 4.gebeliğim 2sini kaybettim erken haftalarda ama yinede bir acemilik var

Merhaba:KK54:
Ben adet olmam gereken gün test yaptım, silik çizgi çıktı. O gün hastanede Bhcg 44,7 idi. Daha sonra gitmedim. Yarın ultrasona gitmeyi düşünüyorum. Sanırım 2. Bebek rahatlığı var şuan.
Hamile olduğumu hemen anladım. Önce grip oldum, 10-12 gün arası da kasıklarım ağrımaya başladıı. Emindim hamile olduğuma.
Dün mide bulantılarım başladı. Çok hazırlayamadım kendimi bu bebeğime. Kötü hissediyorum biraz. Yarın bakalım sağlıklı bir gebelik mi, ne durumdayız göreceğim.
Herkese sağlıklı gebelikler:KK5:

Merhaba:KK54:
Ben adet olmam gereken gün test yaptım, silik çizgi çıktı. O gün hastanede Bhcg 44,7 idi. Daha sonra gitmedim. Yarın ultrasona gitmeyi düşünüyorum. Sanırım 2. Bebek rahatlığı var şuan.
Hamile olduğumu hemen anladım. Önce grip oldum, 10-12 gün arası da kasıklarım ağrımaya başladıı. Emindim hamile olduğuma.
Dün mide bulantılarım başladı. Çok hazırlayamadım kendimi bu bebeğime. Kötü hissediyorum biraz. Yarın bakalım sağlıklı bir gebelik mi, ne durumdayız göreceğim.
Herkese sağlıklı gebelikler:KK5:

İnşaallah sağlıklıdır annesi. RABBİM kuzuları sağ salim bize kavuştursun

X