2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben de grip olmustum gebelik ogrenmek icin kan testi verdgmde cok ilgincti cunku koca kis boyunca bikere bile grip olmamistm yazin ortasnda niye oldm derken hamislerin ole ilk zamanlarda grip sitma oldgnu okumstm ben de

Test yaptınız mı acaba. Satınız kaç
Bende de kasık ağrısı var ama adet günüm daha geçmedi

Kızlar selam ben geldim.Yattim çıktım.Kazen beni şartlı tahliyeyle birakti Yediğim halt yüzünden malum yerde hesabı olmayan biri beni şikayet etmis.İyi de yapmış kızmıyorum her kimse.Cunku ben de aynısını yapardım.Ben Kazen'e o da bana 2-3 gündür sabırla anlatmaya çalıştık. Kazen baktı ki olmuyor, en son aradı ve görüştük.Belediye başkanı aramış gibi yattığım yerden kalkıp çeki düzen verdim kendime yeminle Yani velhasıl konu kapanmistir, zaten töbe ettim
Gelelim topigimizin asıl konusu annelige.Okdugum kadarıyla benim gibi usuyerek hamile olduğundan şüphelenenler olmuş. Ben 3 hamileligimde de aynı şekilde anladım.Doktoruma da söyledim bunu.Her kadında bu olurmuş ama çok azı hissedermis.Ve gebeliğin ilk belirtisiymis. Bebek rahme yerleşince annenin kalp atışı, artan kan basıncıyla birlikte iki katına çıkıyormuş.Vucut bhcg sinyalini alinca bebege besin ve oksijen ulaştırmak için kan dolaşımı da aniden hizlaniyormus.Bu aşamada vücut ısısı artıyor.Bebek tamamen yerleştikten sonra da dolaşım ve kan basıncı normale donunce anı dusus yüzünden üşüme hissediliyormus. Kendini, vücudunu iyi tanıyan birinin hissedebileceği çok belirgin bir "hamilesin " sinyali aslında. Ben hep usumenin ertesi günü test yaptım.BAT tan 3-4 gün öncesine denk geliyor bu durum.Daha önce yerleşme olmuyor.

Hoşgeldin canim merhaba,Bende aynı o üşüme titremeyi yaşadım ama hiç belirti olduğunu bilmiyordum çok şaşırdım suanda

Halbuki hep de yanlis biliriz sicak basmasi olur bilmem ne diye guzel bir bilimsel aciklamayla bizi aydinlattn canm tskkrler buarada gecmis olsunn iyi ki geldin tekrar

Hoşgeldin canim merhaba,Bende aynı o üşüme titremeyi yaşadım ama hiç belirti olduğunu bilmiyordum çok şaşırdım suanda
Hoşbuldum arkadasimBircok insan gebelik belirtisi olduğunu bilmiyor zaten.ilk gebeliğimde ben de yazın ortasında grip olcam galiba demiştimhemen arkasından yorgunluk ve uyku hali geliyor ya bide, iyice hasta oluyorum ben demiştim.

Ben de çok üşümüş bir türlü ısınamamıştım, bundan sebepmiş demek
Artık biz biliyoruz, çift çizgi görmek isteyip topigimizi dolaşırken, usuyen biri bu yazdiklarimizdan sonra gidip hemen test yapar artık.

Halbuki hep de yanlis biliriz sicak basmasi olur bilmem ne diye guzel bir bilimsel aciklamayla bizi aydinlattn canm tskkrler buarada gecmis olsunn iyi ki geldin tekrar
Kalp atışı ve kan basıncı yükselince vücut ısısı artıyor canım doğru o.Ama özellikle sıcak havada gebe kalanlar bunu anlamıyor. Yazın ortasında evde millet boxer la dolaşırken ceket, corap giyip isinmayinca diyorsun bu işte bı gariplik var diyerica ederim ne demek.Doktorum sağolsun çok sabırlı "neden" diye her sordugumu itinayla acikliyor.Hosbuldum, ben de sizi çok özledim.

Canım hoşgeldin
O titreme gece uyurken bana da gelmişti evlerden ırak töbe dedim yaz günü ne oluyor belirti olduğunu dahi burdan öğrendim jehehe daha neler görecuuuk

Test yaptınız mı acaba. Satınız kaç
Bende de kasık ağrısı var ama adet günüm daha geçmedi
Sat 12 Temmuz canım. 9 ağustosta adet olmam gerekiyordu.

Kızlar o ürperme sıtma tutması ben de şu an var. Test yaptım 2 saat sonra anca silik çizgi çıktı.hala kasık ağrısı alt karın ağrısı var. her an adet olacakmışım gibiyim. Göğüslerim o kadar büyüdü ki südyen takmıyorum. Bence ya hamileyim ama geç yumurtladım yada kist var. İnşallah hamileyimdir

Sabah ilk idrarla çok test yapsanız daha mı iyi olur ki

Midesi gece bulanan var mı ya çok ilginç geliyor ama bi kaç gündür geceleri midem bulanıyor

Ayy günlerdir üşümeme anlam vermiyordum ikinci gebeliğim ama ilkinde farketmemişim demekki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…