2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ayyy yazdıklarını okuyunca dahada çok ağladım kendi annem.bile böyle deselli etmiyor benim.sagolasn Allah kalbine göre versin.milletin derdinden bana sıra gelmiyor hiç.degisik oldum bı anda
Kız sen de benim gibi ağlamaya yer arıyorsun he :) ne dedim sanki. Canım benim rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Ama ne olursa olsun her zaman en iyi ilaç kendimiziz.. biz koyverirsek zaten her şey çöker. Rabbim sana iyi hissetme gücü versin. Asla kötü düşüncelere izin verme. Beyin çünkü ne kadar kötüye kanalize olursa o kadar sıkkntı yaşıyoruz. Zaten yaşayacağımız zorlu bir sürecin içindeyiz. Daha da zorlaştırmayalım.

Çok geçmiş olsun canım. Sen de dikkat et. Ilık şeyler tüket muhakkak. İnş iyi gelirler.

Kizlar gunaydin
Progestan ve folik asiti kacinci haftaya kadar kullanmamiz gerekiyor ?
Ben su an 10+5 im.
Ben Progestan ı 10.haftada bıraktım ama haftada bir yapılan Proluton diye bir iğneye başladım. Folik asite hala devam ediyorum 13+3'üm

Ben Progestan ı 10.haftada bıraktım ama haftada bir yapılan Proluton diye bir iğneye başladım. Folik asite hala devam ediyorum 13+3'üm

Bende 6 tane purluton vurdurdum ama doktorum kanaman olunca vurdur demisti ignelerim bitti. Simdi de progestani kesersem kanamam olur diye korkuyorum doktorla randevum da ctesi. İgnemde ilacim da bitti. Artik ctesiye kadar Allaha emanetiz insallah bir sikinti cikmaz. Tskler cnm cevabin icin

Günaydın herkese,

Ne güzel bir forum olmuş, ancak keşfettim.

Mini_mini Ben Dr.umun söylemesi ile folik asiti geçtiğimiz pazar günü bıraktım ve multivitamine geçtim.

Hosgeldin o zaman
Evet cok guzeldir burasi da olmasa napardik bilmiyorum. Bakalim randevum ctesi belki bana da biraktirir

Hosgeldin o zaman
Evet cok guzeldir burasi da olmasa napardik bilmiyorum. Bakalim randevum ctesi belki bana da biraktirir

Ben durumunuza çok hakim değilim kusura bakmayın. Ama kendimden şöyle anlatabilirim, 3 hafta süresince, gebelik kesemin altında kanama alanı olduğundan dolayı progestan kullandım. Sabah-akşam ve gece yatarken olarak...Bu ilacı da kanamamın durması ve kanama alanımın yok olmasıyla son dr. muayenemde bırakmış oldum.

Az kalmış randevunuza, içinizi ferah tutun.

Canım o senin durumuma göre değişiyor. Progestanı doktor bıraktırıyor. Folik de genelde 12. Haftada bırakılıyor vitaminlere geçiyor. Ama bu da yne doktorun önerisiyle yapılıyor. :)

Olmazsa oglen arayip sorayim ona gore bakayim Dun bir yazi okumustum bebek idrar torbasini arkadasi olarak goruyormus cunku tek yakininda o varmis. Sabah wc ye girince çişim; bebegimin ordan geliyor bebegimi goruyor ne kadar şanslı diye bakakaldım duygulandim Sanirim kafayi yiyorum insan çişini kıskanır mı ?

Eklentiler

• IMG_20181003_090823.png
    419,7 KB · Görüntüleme: 42
Ay çok hoşsun ya:)
Duygulanmaya yer arıyoruz muhtemelen :) bu bşle çok güzel bir his ama
Günaydın herkese,

Ne güzel bir forum olmuş, ancak keşfettim.

Mini_mini Ben Dr.umun söylemesi ile folik asiti geçtiğimiz pazar günü bıraktım ve multivitamine geçtim.
günaydınn :)
Hoşgeldiniz aramıza

Canım, benim tüp bebek olduğu için sanırım tedbir amaçlı baştan beri veriyorlar. Çok şükür kanama falan yok ama kullanmaya devam ediyorum, bugün gideceğim bakalım belki bırak derler. Progestan ı tablet olarak mı kullanıyorsun?

Cnm benimde tup bebek. Progestan 200 fitil olarak sabah aksam kullaniyorum. Kanama alanim vardi ve kanamam vardi kanama oldukca da toplam 6 tane purluton vurdurdum. İnsallah hayirli haberler verirsin bizlere de zor elde ettigimiz icin insan korkuyor

Canım senin kanama alanın vardı yanlış bilmiyosam doktoruna ulaşıp sormanda fayda var.
12+1 gecesi en son progestan fitili kullandım doktor bırakabilirsin dedi,12+3 te peçeteye sildikçe kan geldi doktor sabah akşam geri başla dedi

Evet cnm kanama alanim vardi. Biraz saat ilerlesin arayacagim bende tekrar kanamam olur diye korkmuyor degilim İnsallah boyle birsey tekrar basimiza gelmez cunku en buyuk kabusum oldu kan gormek

3-4 gün ileri geri sorun yok diyor doktorlar, ölçüme cihaza göre bile fark edebilir çok normal diyorlar. Bazen 1-2 hafta ileri geri bile olup zamanına bir süre sonra gelebiliyor deniyor
Yok canım Allaha şükür bi sıkıntı yok.
Sorun olarakta görmüyorum kimi bebek minyon doğar kilo alır,kimi bebek kilolu doğup zayıflar. Yapı meselesi biraz bu işlerde :))

Ay çok tatlısın çok güldüm
İşte buna hamilelik hormonları deniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…