2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Lusi cnm ben samsun/atakum
Başlangıç kilo 68
Eylül ayı 70
Çin takvimine göre erkek
Boy 1/65

Allah beklemene degecek guzel sonuclar nasip etsin insallah canim Benim kanama yuzunden surekli gidiyorum uc hafta hic gormeden bekleyebilmek gercekten cok zor Rabbim sabrinin karsiligini verecektir insallah cnm. Ben henuz 10+5 im ikili test yaptirmadim sanirim 12 haftadan sonra yapiliyor. Sen yaptirdin mi cnm ? Kac haftaliksin

Kızlar günaydın moralim cok bozuk gece boyu rahmim agrısı ultrasyonla doktorun bebege baktıgı yer bebegin oldugu yer agrıdı neden acaba moralim cok bozuk ya şimdi pek bişey yok gece cok korktum ama ne yapsam

Kızlar günaydın moralim cok bozuk gece boyu rahmim agrısı ultrasyonla doktorun bebege baktıgı yer bebegin oldugu yer agrıdı neden acaba moralim cok bozuk ya şimdi pek bişey yok gece cok korktum ama ne yapsam

Bunlar normal cnm rahmin buyuyor cunku. Kanaman vs yoksa sikinti olmaz. Benimde cok agriyor bebek ve rahim buyudugunden oluyor. Moralini bos yere bozup bebegini etkileme. Bak bizim bir cogumuzun kanamasi var her kanamada yuregimiz hopluyor. Bu yuzden agrilarin olmasi normal. Onemli bir agri olsaydi hala devam ediyor olurdu. Ayagini sicak tut bol bolda su ic. İcine sinmiyorsa dr gidip gorunebilirsin hic olmazsa icin rahatlar.

Sağolasın canım inşallah öyledir

Kızlar bugün 2 li tarama için kan verdim. Doktora folik asit devam edeyim mi dedim varsa et dedi. Yoksa gerek yok dedi. Peki vitamin ve falan yazcak msnz yok yok gerek yok dedi. Aslında folik asite de gerek yok da madem var iç bitir dedi. Doktor prof hoca. Çok şaşırdım. Bunlar bu kadar önemli takviyeler diil mi yani. Basından beri resmen hiç bisi yazmadilar.

Doktorlar keşke açıklama da yapsalar ilaçları verirken ya da keserken ben soruyorum artık neden onu verdiniz diğerini neden kestik diye, sonra içime dert oluyor

Allahım sana da acil şifalar versin inşallah canım benim, programa göre 13+3'üm ama dediğim gibi gelişimi birebir ilerliyor mu onu bilmiyorum üç haftadır. Bugün yapılacak canım ikili test. Rabbim yardımcımız olsun ❤

Anladim cnm. İnsallah guzel haberler verirsin bize. Benim en buyuk korkum ikili test ve detayli ultrason. İnsallah Rabbim hayirlisiyla ve saglikla atlatmamizi saglar. Bebegin gelisimi de iyidir insallah icini ferah tut Rabbime emanet :) Kacta randevun cnm ?

Kızlar aylardan sonra ilk defa güzel bir rüya gördüm.Iki yada uç yaşlarında bir kız çocuğum vardı.O kadar güzeldi ki sapsarı saçları masmavi gözleri vardı.Dışleri inci gibiydi bana gülüyordu.Çocugun benim olduğuna bir türlü inanamiyor ama çok seviyordum.Sonra uyludan uyandım sabah ezanı okunuyordu.

ay çok güze rüyan canım Allah gönlüne göre versin. bende hep kız çocukları görüyorum

Ayy ne güzel rüyaymışş tam da öyle bi bebişin olsun inşallah
Ben de gördümdü rüya annem kucağında bebek tutuyor ama yeni doğmuş değil 5 aylık rahat var aaa gel diyor seninki de doğdu ( doğurmuşum haberim yok!! )
Neyse gidiyorum alıyorum kucağıma yüzünü dönüyor esmer bi bebek allahım kim esmer ki bu esmer olmuş diyorum bi bakıyorum burnu kocaman allah allah burnu kime cekti acaba diyorum neyse alışırım severim heralde ilerde diyorum
Ayy Ne kötü anneyim rüyamda

Merhaba bende inşallah ikinci bebeğimi nisanda kucagima alicam bugün kontrolüm var doktor 2li tarama isteyecek mi bilmiyorum. Allah herkese saglicakla bebeklerine kavuşmayı nasip etsin.

Kızlar isim düşündünüz mü her iki olasılık içinde soruyorum kız- erkek ?
Sevdiğiniz beğendiğiniz isimler neler?
Birbirimize fikir olur

Önce ben yazayım;
Erkek: Ozan, Boran
Kız: Melisa, Ece, Nisan

Oğluşumun adı "...han " şeklinde biraz uygun olsun birbirine istiyorum

Evet ben de öyleydim.Annem senin çocuğun diyor ben inanamiyorum:) .Hatta ben esmer olduğum için cocugun o kadar sarı olmasına şaşırıyorum bende :) .icimden gecen hep erkekti ama rüyamda kızı da çok sevdim.bir kizım olacaksa inşallah öyle güzel olur. :) herseyden önemlisi hayırlı olsunlar da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…