2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yok canım Allaha şükür bi sıkıntı yok.
Sorun olarakta görmüyorum kimi bebek minyon doğar kilo alır,kimi bebek kilolu doğup zayıflar. Yapı meselesi biraz bu işlerde :))
Evet canım aynen öyle. Yeter ki gebeliklerimiz devam etsin, sağlıkla gelsinler doğum kilosu vs de çok önemli değil

Evet cnm kanama alanim vardi. Biraz saat ilerlesin arayacagim bende tekrar kanamam olur diye korkmuyor degilim İnsallah boyle birsey tekrar basimiza gelmez cunku en buyuk kabusum oldu kan gormek
Allah korusun canım inşallah bişey olmaz Allahın izniyle içini ferah tut.
Doktoruna sormanda fayda var kuzum senin durumunu en iyi bilen o, benim başıma bu şekilde geldi diye seninde gelicek diye bi kural yok canım korkma Allahın izniyle

Canım çok halsiz kaldığında be sürekli çıkardığında serum alabilirsin. Ben haftada bir alıyorum neredeyse önceki gebeliğimde daha sık aldığım da oluyordu. Seruma bazen zofran koyuyor doktor ama çok nadir. Redoxon c vit ve bemiks b vit de koyuyor. Vücut direncim biraz toparlıyor izotonik serum vücudun elektrolit ve su dengesini toparlıyor.

Evet canım aynen öyle. Yeter ki gebeliklerimiz devam etsin, sağlıkla gelsinler doğum kilosu vs de çok önemli değil
Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ sali kavuşalım miniklerimize
Anne karnından çıkınca şişiririz biz onları

Kızlar az önce 5 dk kadar kalp çarpıntısı oldu bende az önce. Biraz heyecanlanmıştım ama çarpıntı olacak kadar büyük bir olay yoktu
Neden olur ki? İlk defa başıma geliyor çok korktum
Canım olabilir kan hacmimiz çok artıyor. Bir de istifra ediyorsan vs vücut halsizlikten kalp çarpıntısı yapabilir. Yine de tekrar olursa doktoruna sorarsın. Ama vücut yorgun oluyor ve içeride normal hayatımıza göre bazı bölümler aşırı çalışmaya başlıyor. Çarpıntı, baş dönmesi, nefes nefese kalma vb şeyler bende de oluyor bazen.

Bu ara yine arttı canım çıkarmalarım ztn. Bu hafta böyle giderse mecbur gidicem artık ztn

Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ sali kavuşalım miniklerimize
Anne karnından çıkınca şişiririz biz onları
İnşallah sağlıkla o günleri görmek nasip olur. Yıllardır öyle heveslerim var ki.. Allah bizleri heveslik almayı nasip etsin inşallah

Bu ara yine arttı canım çıkarmalarım ztn. Bu hafta böyle giderse mecbur gidicem artık ztn
Aşırı olmadığı sürecr serum zararlı değil. Zaten izotonik bildiğin tuzlu su. Ama yiyemediğimiz için damar yolundan bu enerjiyi almak mantıklı oluyor. Doktoruna sorarsın zaten o seni yönlendirir

Çok geçmiş olsun. Ihlamur limon bal mandalina kiviye yüklen canım. Ben de biraz oldum ama yavaştan geçiyor. Ben çok kolladım kendimi ama yine de yakalandım.

Cok gecmis olsun canim

Çok geçmiş olsun canım inşallah atlatırsın bir an önce

Teşekkür ederim canım

Ecenaz09
Boy 1/60 Başlangıç 70
Eylül kilom 70

Tahmini dogum tarihim 22 Nisan
İzmir / Ata Sağlık hastanesi
Yaş 33
ikinci bebek
Çin Takvimi Erkek
Benide eklersiniz sevinirimm

Canım hangi iğneyi kullanıyordun bende Kayseri deyim bana da bir korku sardı şimdi

Amiiiin canım inşallah çok sağ ol. Bilmez miyim, en son 3 hafta önce gitmiştik, 3 haftadır kendimi yedim bitirdim. Kabuslar, uykusuz geceler.. Rabbim bekleyişlerimizi hayırla sonuçlandırsın inşallah sen ikili testini yaptırmış mıydın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…