2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar benim TSH değerim hep düşük çıkıyor. Hamileliğin başlarında normal değerlerdeydi. Hiper guatr olabilir dedi doktor. Cuma günü guatr ultrasonu çekilecek. Böyle durum yaşayan var mk? Ya da bilginiz...
Kaç çıktı, benim bir keresinde 0.89 çıkmıştı.
Doktor ne olur olmaz
Kızlar benim TSH değerim hep düşük çıkıyor. Hamileliğin başlarında normal değerlerdeydi. Hiper guatr olabilir dedi doktor. Cuma günü guatr ultrasonu çekilecek. Böyle durum yaşayan var mk? Ya da bilginiz...
Kaç çıktı.?
İlk amelîyatimda yapılan testte 0.89 du.
Endokrine gönderdiler hiç bir sorun çıkmamıştı bende T3 T4 Crp TSH.

Canım 12+5 oluyorum inşallah.

Evet canım çarşamba günü saat 10.30da :KK16: İkimizde görcez miniklerimizi demek ki :)
İnşallah canım :))
Kızlar az önce 5 dk kadar kalp çarpıntısı oldu bende az önce. Biraz heyecanlanmıştım ama çarpıntı olacak kadar büyük bir olay yoktu :KK34:
Neden olur ki? İlk defa başıma geliyor çok korktum:KK57:
Kalp şimdi daha fazla çalışıyor kuzum daha çok kan üretiyor ondandır. Bana durup dururken bile oluyor arada :KK48:

Kızlar az önce 5 dk kadar kalp çarpıntısı oldu bende az önce. Biraz heyecanlanmıştım ama çarpıntı olacak kadar büyük bir olay yoktu :KK34:
Neden olur ki? İlk defa başıma geliyor çok korktum:KK57:
Canım bende de oluyor o durduk yere sanırım normal kan basıncından dolayı:bicak:

Kizlar yarin ikili test e gireceğim kan ac yada tok olmak farkeder mi.ona göre birşeyler yiyip çıkarım evden.bide Allahım bu ne zayıflık herkes ideal kilolarda pis kıskandım şimdi bak

Canım bende de oluyor o durduk yere sanırım normal kan basıncından dolayı:bicak:
Demek ki normalmiş içim rahatladı :oops:

Kizlar yarin ikili test e gireceğim kan ac yada tok olmak farkeder mi.ona göre birşeyler yiyip çıkarım evden.bide Allahım bu ne zayıflık herkes ideal kilolarda pis kıskandım şimdi bak
Fark etmiyormuş canım. Yiyip git bence :)

Kızlaarrrr öksürükten uyuyamadım, öyle bir grip oldum ki sormayın. Öksürdükçe kasıklarım batıyor. Heryerim ağrıyor sızlıyor. Mahvoldum 2 gündür.
Ne olursunuz koruyun kendinizi.
Yeleksiz çorapsız gezmeyin, soğuk şeyler tüketmeyin.
Çok kalabalığa girmeyin.
Ben birşey olmaz deyip hiç dikkat etmedim, sıkıntısını çekiyorum şimdi. :KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar, ben bulantı kusma yaşamadım en başından beri fakat çoğu şeyden özellikle de severek yediğim şeylerden tiksindim. Normalde iştahlı biriydim. Şimdi bütün gün bir şey yemesem acıkmıyorum. Zorla bir şeyler yutmaktan bıktım :KK12:
Bebeğimi besleyemezsem diye huzursuz oluyorum..

Annem de bana hamileyken yemek yiyememiş 3 kilo almış, 3,5 kilo doğmuşum :KK64: doktorum da bebek her durumda anneden beslenir şimdilik önemli değil dedi, devam ederse vitaminleri artıracak sanırım..

Benim gibi iştahsız olan var mı ?
Bende normalde iştahlı bırıyım ama eski iştahım kalmadı.yemek yıyorum ama çabuk tıkanıyorum çok yemiş gibi.merak etme sonradan iştahın açılır bence

Canım ben de gideceğim bugün ikili teste. Aç gitmeye gerek yokmuş. Bu arada ben ideal kiloda değilim :)

Sagol cnmm grup masallah herkes fit.diyet yaparken hamile kaldım bende.ilk bebegim tedavi.ilk kez 10 yillik evliyim bir ilk oldu benim icin.daha sadece 14kg verebilmistim halbuki
Canım maşallah iyi vermişsin, ben de bir ara 12 kilo vermiştim ama devam edemedim birkaç kiloyu geri aldım. Benim de tüp bebek canım. Kaç kilosun?

X