2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben erkeğe benzettim benim görüntüm bu sefer kötü nedense birde Bürün kemiğine bakmadı simdi o aklıma takildi
Gecrn hafta ikili teste girdim, burun kemiğine benimde bakılmadı. Eve gelince aklıma geldi benimde.
Doktorum birşey demedi, ultrason sonucundada sadece boyu, ense kalınlığı, haftası günü yazıyor.
Benimde aklıma takıldı bugünlerde. :KK43: Bakmaları gerekmiyor muydu?

Çok teşekkürler kızlar ne güzel yorumlamışsınız bi arkadaşıma anlattım kendine çok dikkat tek başına dışarı çıkma öyle yapma böyle yapma vs dedi hayırdır neden dedim seni yanına çağırıyor olabilir dedi iyice bozdu psikolojimi:KK43:
Ay afedersiniz de arkadışınız saf mıdır nedir? Nasıl bir bağlantı kurmuş acaba? Geçtim bunu hamile insana normal insana diyemezsin. Ay sinir oldum. Öyle şey mi olur cnm. Allah ne güzel hamileyken ilk defa nasip etmiş ne güzel bir şey. Hiç kötü düşünme.. ben ne rüyalar görüyorum:) her rüyanın anlamı olacak diyr bir kaidede yok ki ztn. Olsa da bu rüyadan öyle bir anlam çıkmaz.

Selam tekrarr. Bende kontrolden geliyorumm. Cinsiyeti göstermedi ya, bağdaş kurdu, bacağıyla kapattı göstermedi. Foto ekliyorum bakalım TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORURUUM.

Buarada 12+6 olmuş (geç döllenmeydi ama biraz daha büyük çıkıyor şuan) 6.5 cm :nazar::KK200: Ense gayet iyi dedi.

Sizlerin de güzel haberlerinizi bekliyorumm.
Maşallah kuzularaa:)
Ben anlamıyorum ama fotoya baktığımda erkek hissettim.
melekci melekci senin kini de önce kız sonra erkekmiş gibi hissettim.
Ama anlamıyorum dediğim gibi :)

Gecrn hafta ikili teste girdim, burun kemiğine benimde bakılmadı. Eve gelince aklıma geldi benimde.
Doktorum birşey demedi, ultrason sonucundada sadece boyu, ense kalınlığı, haftası günü yazıyor.
Benimde aklıma takıldı bugünlerde. :KK43: Bakmaları gerekmiyor muydu?
Benim de bakılmadı. Ama ztn ben yaptırmak istemediğimi söylemiştm o yüzden mi bakmadı bilmiyorum:) o yüzden de çok kafaya takmadım.

Kızlr bugün bana bi ağlama geldi hala gözlerim doluyor düşününce, herkes hayırlı evlat ister, biz evladimiza hayırlı aile olabilecekmiyiz diye seçme şansları yok yazik:KK35:sonra yavrum orda küçücük yerde rahat mi yazik diye hüngür hüngür, abarttım biliyom ama cok duygulandim

Kızlr bugün bana bi ağlama geldi hala gözlerim doluyor düşününce, herkes hayırlı evlat ister, biz evladimiza hayırlı aile olabilecekmiyiz diye seçme şansları yok yazik:KK35:sonra yavrum orda küçücük yerde rahat mi yazik diye hüngür hüngür, abarttım biliyom ama cok duygulandim
böyle duygusallıklar olması çok normal ben normalde de öyleydim şimdi daha da abarttım. İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat yetiştirebiliriz.:KK200:

Kizlar kontrolüm vardı bugun ense ölçümü yapıldı 1.3 çıktı çok güzel dedi fazla hareket etmedi halbuki çikolata Yemişttim. Uygun pozisyon bulduda çok sukur olcebildi kan verdim haftaya çıkacak. İdrar verdim ogleden sonra telefonla öğrenecem cinsiyet tahmini yaptı ama net değil dedi 16.hafta da netlesir dedi.folik asiti bıraktırdi geyno ferro sanol ve decavit verdi.birazdan resmini yükleyecem cinsiyet tahmini alalım.
Canım hadi gözün aydın atlatmışsın sorunsuz sağ salim darısı bekleyen arkadaşların başına :)
Bizde ikiliye gittiğimiz gün derin uykudaydı bi gram kımıldamadı tüm muayene boyunca :KK48:

Artık kaldırıldı cnm. Oksapar ve enox yazılıyor.
Zaten kevgire döndük morluklardan iğne yapacak yer zor buluyorum. :)
Hee valla canım çok haklısın o konuda her iki kolumda mosmor :)
Zombi gibiyim aynı :))

X