2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım hiç stres olma..
Ense kalınlığı benimde 12+4 'de ölçüldü; 2 mm çıktı.
Boyu da crl 60 mm. Normal yani.
Ben baya araştırdım; 3 mm ve üstü riskliymiş, hiç huzursuz olma.
Bende kan verdim, haftaya çıkacak. Doktor muhtemelen o da temiz çıkar dedi.

İnşallah öyle olur. Sizin de çooookkkk güzel sonuçlarınızı gelir. Çookkkkk teşekkür ederim.

Cok guzel ellerine saglik

Bende oyleyim cnm birde benim tup bebek ve bir aydir kanamam ve dusuk riskim oldugu icin kaybetme korkum o kadar cokki Her doktora gidisimde korkuyla gidiyorum. Yeni birseyler almak istiyorum ona bile dedigin gibi korkuyorum ya giymek nasip olmazsa diye Allah hepimizin yardimcisi olsun canim

Canim ben fazla takarım kafaya hamileliğim zehir olur bana diye yaptrmadım 13+2yim güzel gidiyor mide bulantım geçti bazen halsizlik oluyor

İnşallah sağlıcakla kucağını alırsın canım. Herşeye rağmen pozitif düşün bolbol uzan dinlen kendini yoracak şeyler yapma

Kızlar çok saçma bir sorum olacak

Birkaç gündür hep macera dolu rüyalar görüyorum, ya bir yere yetişmeye çalışıyorum, ya birileriyle kavga ediyorum, ya haksızlığa uğruyorum.. Uyanıp tekrar uyuyorum bitmiyor devam ediyor bu rüyalar. Kısacası rüyalarımda hep gergin ve stresliyim

Hormonların etkisiyle rüya görme oranı artar diye okumuştum ama asıl merak ettiğim şu: Rüya görürken hissettiğim bu stresten bebeğim etkilenir mi?

Bence etkilenmez

Rüyaları sandığımızdan daha kısa süre ile gördüğümüz için bende çok zannetmiyorum canım endişe etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…