2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Valla su aylar bir geçse sürekli diken üstünde. Bende agrım akıntım oldugu zaman cok korkuyorum.

Bende öyle yaptım bir beden büyük aldım . Heycanla bekliyorum hamile reyonundan alışveriş yapacağım günleri
Bende heyecanla bekliyorum cnm
Hafta ici alisverise cikacagim birer beden buyuk alacagim eski pant biraz sikmaya basladi keske saglikli kocaman gobuslerimiz olsa da hamile kiyaflerinden alsak

Canim uzun uzun anlatmissin cok tsk ederim Bende bir an telas yapmistim cok saol tatlim evet bundan sonra daha cok dikkat etmek gerekiyor Rabbim insallah ssglikla ve hayirla bugunleri atlatmamizi saglar

I
Ilkini kaç ölçmüşlerdi, dün mu olculmustu , neden normal denildigi halde ikinci bir testi yaptırdınız, ayrıca 2.1 de normal bir değer olarak biliniyor diye biliyorum. Inş bi sıkınti cikmaz

Hosgeldin. Bende de durum aynı. Hatta ilk 1 aylıkken dahada şiştim. Şimdi normal ayına göre göbeğim var. Akşamları 5 aylık gibi oluyorum.

I

Ilkini kaç ölçmüşlerdi, dün mu olculmustu , neden normal denildigi halde ikinci bir testi yaptırdınız, ayrıca 2.1 de normal bir değer olarak biliniyor diye biliyorum. Inş bi sıkınti cikmaz
Çünkü dün Dr tam da düzgün pozisyon yakalayamadım ama iyi görünüyor falan dedi. Sonradan düşündük içimiz rahat etmedi. Madem düzgün bı pozisyon yakalayamadım niye yakalayana kadar denemesi diye huzursuz olduk. Selamlar da pek anlaşamamıştık. Baktık içimiz rahat etmeyecek başka bir dra daha gittik. Orda yapılan ölçümün çıktısını aldık.

2.1 ölçüldüğünde kaç haftalik dedi doktor. Inş bi sıkınti cikmaz.

Ultrasonda 11+4 çıktı ama aslında 11+2 . Umarım çıkmaz. Apar topar kan verdim ama testleri ilgili de daha yeni araştırma yapıyorum. İnşallah hepimiz sorunsuz kucağınıza alırız bebeklerimizin.

Bende heyecanla bekliyorum cnm
Hafta ici alisverise cikacagim birer beden buyuk alacagim eski pant biraz sikmaya basladi keske saglikli kocaman gobuslerimiz olsa da hamile kiyaflerinden alsak

Keşke canım. Şu endişeli günler geçse de kendimize bebişlerimize alışverişe başlasak. Bugün kendime birşeyler alırken hep ya birşey olursa ya giyemezsem bunları diye düşündüm. Sürekli bir korku var. Benim bebiş mucize, haala inanamıyorum hamile olduğuma içten içe kaybetme korkusuyla yaşıyorum.

Ultrasonda 11+4 çıktı ama aslında 11+2 . Umarım çıkmaz. Apar topar kan verdim ama testleri ilgili de daha yeni araştırma yapıyorum. İnşallah hepimiz sorunsuz kucağınıza alırız bebeklerimizin.
Inş cnm. Icini ferah tut sen. 2.1 normal değer aralığında .

Kızlar bugün doktora gittim bebeğimiz kiz çok sevindimmm
Kızlar belli etti kendini desene
Canim uzun uzun anlatmissin cok tsk ederim Bende bir an telas yapmistim cok saol tatlim evet bundan sonra daha cok dikkat etmek gerekiyor Rabbim insallah ssglikla ve hayirla bugunleri atlatmamizi saglar
ben toksoplasma testi yaptırmadım canım hatta doktora da sordum biz onu listemizden çıkardık dedi istanbulda eğitim ve araştırma hastanesi biz yaparız o an negatif çıkar ama sen 1 gün sonra da kapabilirsin dedi o zamanda bizim yaptığımız testin bir anlamı kalmıyor dedi yediklerine sebzelere dikkat et iyi yıka kesi köpekle haşır neşir olma dedi o kadar.

Birebir benim duygularımı anlatmışsın canım. Senin de mi tüp bebekle olmuştu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…