2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hoşgeldin canım neredeyse çoğumuz o şekildeyiz :)
Sabah inmiş akşam şişmiş vaziyette

Ben hamile reyonundan bi pantolon aldım da bol geliyor iki pijama aldım ben de normal bedenimden 1 beden büyükler rahat rahat giymek için :)

Bende öyle yaptım bir beden büyük aldım . Heycanla bekliyorum hamile reyonundan alışveriş yapacağım günleri

Sağol canım
Crlsi nedir canım?

6.5 mu dedi tam net hatırlayamadım şimdi fotograflar da arabada kaldı sabah bakiim mi kaçmış gerçi bi hafta önde gidiyor devam ederse tahmini doğum tarihini değiştiririZ dedi
Maşallah canım minik kuzuya
Bu hafta çoğu arkadaşın önde gidiyo bebişleri maşallahı var hepsinin

Maşallah canım minik kuzuya
Bu hafta çoğu arkadaşın önde gidiyo bebişleri maşallahı var hepsinin
Biraz regl döngülerinin kısalığıyla da ilgili sanırım canım önden gitmesi ya da geriden gelmesi.
Maaşallah tabi bebitolara yeriz onları ballı kaymaklar

Bir geliyor bir gidiyor canım bugün daha iyiyim. Ama ne zaman böyle desem öbür gün durum fena oluyor
Demeyecen anacım iyiyim demeyecem kendi kndimize nazarımız değiyor
Bebe doğunca tecrübe edersin zaten ne zaman uykusu iyi desen gece gündüz hortlak yapar insanı ne zaman yemesi iyi desen kendini elinde tabakla peşinde koştururken bulursun demiycen bişi içine atıcan

doğrudur valla

Arkadaşlar dün ense kalınlïğı ölçtürmüştük Dr iyi demişti yazmıştım. Bugün başka bir dra daha gittik. Ense kalınlığı 2.1 dedi. Patolojik değil ama isterseniz nifty test yaptıralım içiniz rahat etsin dedi. Kan verdim bugün. 10 iş günü içinde çıkacakmış sonuçlar. Ama ben çok huzursuz oldum. Tadımız kaçtı.

İnternette 3 ve üzeri değerler sıkıntılı diyor ancak okuduğum forumlarda 1.9 a bile kötü yorum alanlar olmuş. Ben bu işten bişey anlamadım. 10 güne kadar hasta olmazsam iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…