2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Arkadaşlar dün ense kalınlïğı ölçtürmüştük Dr iyi demişti yazmıştım. Bugün başka bir dra daha gittik. Ense kalınlığı 2.1 dedi. Patolojik değil ama isterseniz nifty test yaptıralım içiniz rahat etsin dedi. Kan verdim bugün. 10 iş günü içinde çıkacakmış sonuçlar. Ama ben çok huzursuz oldum. Tadımız kaçtı.
Canım hiç stres olma..
Ense kalınlığı benimde 12+4 'de ölçüldü; 2 mm çıktı.
Boyu da crl 60 mm. Normal yani.
Ben baya araştırdım; 3 mm ve üstü riskliymiş, hiç huzursuz olma.
Bende kan verdim, haftaya çıkacak. Doktor muhtemelen o da temiz çıkar dedi.

Canım hiç stres olma..
Ense kalınlığı benimde 12+4 'de ölçüldü; 2 mm çıktı.
Boyu da crl 60 mm. Normal yani.
Ben baya araştırdım; 3 mm ve üstü riskliymiş, hiç huzursuz olma.
Bende kan verdim, haftaya çıkacak. Doktor muhtemelen o da temiz çıkar dedi.
İnşallah öyle olur. Sizin de çooookkkk güzel sonuçlarınızı gelir. Çookkkkk teşekkür ederim.

Bana sa mantikli gelmisti birakmak:) hos ben ztn cok duzenli icmiyorum folik asidi. Cunku ztn cok istifra ediyorum :KK43: haplari da duzenli kullanamiyorum.

Canim beyaz sari gri :) battaniyeyi internetten gordum tamamini atarsam sorun olur mu bilmiyorum ama motifini koyiyim buraya :) internetten video ile yapiyorum. Soyle tontis yildizlar yaoip capraz bir sekilde birlestirecegim. Kullandigim renkleri de ekliyorum.
Cok guzel ellerine saglik:KK69:

Keşke canım. Şu endişeli günler geçse de kendimize bebişlerimize alışverişe başlasak. Bugün kendime birşeyler alırken hep ya birşey olursa ya giyemezsem bunları diye düşündüm. Sürekli bir korku var. Benim bebiş mucize, haala inanamıyorum hamile olduğuma içten içe kaybetme korkusuyla yaşıyorum.

Bende oyleyim cnm birde benim tup bebek ve bir aydir kanamam ve dusuk riskim oldugu icin kaybetme korkum o kadar cokki :KK43: Her doktora gidisimde korkuyla gidiyorum. Yeni birseyler almak istiyorum ona bile dedigin gibi korkuyorum ya giymek nasip olmazsa diye Allah hepimizin yardimcisi olsun canim

Yenilmez diye biliyorum ama yanıltmak istemem kuzum sormadım doktora..
Doktoruna danıış istersen.

Sen niye yaptırmadın canım, bu arada nasıl geçiyor hamişlik?
Ben sırf içimde kalmasın sonradan merak ederim diye yaptırcam.
Canim ben fazla takarım kafaya hamileliğim zehir olur bana diye yaptrmadım 13+2yim güzel gidiyor mide bulantım geçti bazen halsizlik oluyor

Bende oyleyim cnm birde benim tup bebek ve bir aydir kanamam ve dusuk riskim oldugu icin kaybetme korkum o kadar cokki :KK43: Her doktora gidisimde korkuyla gidiyorum. Yeni birseyler almak istiyorum ona bile dedigin gibi korkuyorum ya giymek nasip olmazsa diye Allah hepimizin yardimcisi olsun canim

İnşallah sağlıcakla kucağını alırsın canım. Herşeye rağmen pozitif düşün bolbol uzan dinlen kendini yoracak şeyler yapma :KK200:

Kızlar çok saçma bir sorum olacak :110:

Birkaç gündür hep macera dolu rüyalar görüyorum, ya bir yere yetişmeye çalışıyorum, ya birileriyle kavga ediyorum, ya haksızlığa uğruyorum.. Uyanıp tekrar uyuyorum bitmiyor devam ediyor bu rüyalar. Kısacası rüyalarımda hep gergin ve stresliyim:bicak:

Hormonların etkisiyle rüya görme oranı artar diye okumuştum ama asıl merak ettiğim şu: Rüya görürken hissettiğim bu stresten bebeğim etkilenir mi? :110:

Birkaç gündür hep macera dolu rüyalar görüyorum, ya bir yere yetişmeye çalışıyorum, ya birileriyle kavga ediyorum, ya haksızlığa uğruyorum.. Uyanıp tekrar uyuyorum bitmiyor devam ediyor bu rüyalar. Kısacası rüyalarımda hep gergin ve stresliyim:bicak:

Hormonların etkisiyle rüya görme oranı artar diye okumuştum ama asıl merak ettiğim şu: Rüya görürken hissettiğim bu stresten bebeğim etkilenir mi? :110:
Bence etkilenmez

Rüyaları sandığımızdan daha kısa süre ile gördüğümüz için bende çok zannetmiyorum canım endişe etme

X