2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay yazamadım kuzum
İyiyim serum aldım bir de ilaç yazdı bulantın çok olursa kullan diye.
Canım.mide bulantısına maden suyu kullan acaip faydasını görüyorsun bende ayniydim sabah kalkınca içiyorum bitane çok faydası oluyor.kizilayin maden suyunu öneririm.yada beypazari

Canım.mide bulantısına maden suyu kullan acaip faydasını görüyorsun bende ayniydim sabah kalkınca içiyorum bitane çok faydası oluyor.kizilayin maden suyunu öneririm.yada beypazari
Canım dün akşam su içsem dahi çıkarıyordum hiçbir şey durmuyordu midemde o yüzden hastaneye gittim. normal bulantılarda kullanırım ama

Günaydın.aynen bende oyleyım.yemek yedikten sonra çıkarıyorum bırde başka yerde olmuyo arkadaşlarım yalan soyledıgımı duşunecek dıyorum

Bende foto yukleyim belki miniğimin nubundan anlayan olur,gerçi telefondan yüklemeye çalıştım da telefondan izin vermedi yüklememe ben mi beceremedim bilemedim

Canimcim pozisyonu hiç uygun değil yaa sipanin:)hep bahane buluyomus gibi oldum ama valla oyle minnislar:)azcik zorlarsam erkek gibi diim ama pozisyonu daha net olursa bidaha bakalim
Benimde 2. Bebeğim ilki erkek de bunun cinsiyetini deli gibi merak ediyorum :) tabiki insan olmayanı istiyor ama Rabbim sağlıkla sihhatle nasip etsin olur mu çok teşekkür ederim vakit ayirdiniz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…