2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar son adet tarihimi bilmiyorum 1 temmuzdan hesap yapıyorduk. 8 haftalıkken bebek 9 haftalık dedi doktor ona göre düzelttim. Simdi 12 haftalık ,13 haftalık gözüküyor sizce 12 haftadan mı devam ediyim 13 ten mi ?

13 ten etmek gerekiyor sanirim :) senin ki martta gelecek heralde hayirlisiyla gelsin insallah

ben de bilmiyordum doktorumun dediği tarihe göre devam ediyorum zaten sezaryen olacak

Amin hepimizin gönlüne göre versin Can'ım bi oğlum var 16aylık buda kız olsa süper olur ama öncelikle sağlık gerisi önemli değil

Kaçıncı haftadasın canım tüp bebekten bi arkadaş ikizlere hamile 9.haftada doktor tek yumurta mı çift mi belli olur demişti yanlış hatırlamıyosam çiftti.
10+3te birisine kesin erkek demiş
Cnm şimdi 10+1 olduk ama doktora gitmeye 11+3 olacaz bakalım cinsiyet gösterecek mi zaten araştırmalara göre tek yumurta olursa kesinlikle ikiside aynı cinsiyet oluyormuş ama çift yumurtada biri kız biri erkek oluyormuş benim en son gittiğimde 8 haftalikti plasenta henüz yeni oluşuyor 10. Haftadan sonra kesin belli olur dedi hayırlısı olsun cnm illa kız yada erkek olsun diye bı şeyim yok yeterki bebeklerinde bende sağlıklı bir doğum geçirelim de hayırla kucagimiza alalım da...

Kızlar göbek konusuna kilo konusuna hiç takilmayin beni örnek alın ben 90 kiloyla hemde ikiz bebeklere hamileyim gelsin kilolar bakalım kacla tamamlıcaz bu arada gerçekten karnımın çıktığını hissediyorum ki ilk kizimda 16 kilo aldım 5 aylıktı milletin hamileliğimi anladığında 2. Kaybettiğimiz oğlumda toplamda 6 kilo aldım ki ilk 6 ay aynı pantalonlarimin içine girdim ama bunlarda daha 2.5 aylık ama bildiğin gobegim çıktı hepsini yaşayan aynı insan ama her gebelik farklı gelişiyor onlara takilmayin gebeliğin tadını çıkarın kızlar bu arada sanırım grupta en büyük benim hepinizin ablası sayılırım

ben oğluşum diye seviyorum :) annemde oglum diye seviyon kız da olabilir sonuçta diyor .:) Nasip aslinda ne olursa sevineceğim .

Günaydın kızlar. 10+2 günlük hamileyim. Dün akiam feci şekilde midem bulandı ve istifar ettim. 4.5 kez. İlk hamileliğim berbattı zaten ama onda 5 haftalıkken başlamıştı bulantı. Şimdiden sonra başlar mı bulantı bilginiz var mı?

Benim eşim de sürekli soruyor benden hevesli tek diilmisiz iyi

kaç yaşındasınız? gerçi bayanlara yaşı sorulmaz derler ama biz bizeyiz. Bu arada Allah sağlıkla evladıniza kavuştursun inşallah

Ben yrn 12. Haftaya giricem. Mide bulantim ilk 9 hafta hiç yoktu. Eşim gerçekten hamile msn neden miden bulanmıyor diyordu. O bunu dedi benim 9. Hafta ve 10 da hafif hafif akşamları bulantim başladı. Sabah sapasağlam olab ben akşam bi bulantı hali. Hatta 2-3 kez kusma noktasına geldim. Şimdi düzeldi yine.

Anladığım kadarı ile 2 kere ultrasona girmişsiniz. Birinde 8 hesaplarken 9 çıkmış, diğerinde 12 hesaplarken 13 çıkmış. Bu durumda 1 temmuzdan hesaplamaniz doğru diilmis. 13. Haftadasiniz demekki

Ya da yanlış mi anladım. Ilk hesaplamaya gore 12 hafta olması gerekirken 13 mu çıktı. 1 hafta ileri mi çıktı Yanı? Benim de buna benzer şuanda. Suan da doktorun ilk hesaplamalarına gore 8 gün önce çıkıyor. Doktor bi sonraki muayeneye bakalim bazen toparlıyor eskisine dönüyor dedi. Bazen de önden böyle gidebiliyor dedi. 2 ölçümü de aynı doktor yaptı dimi? Bnce şuanda 13. Haftayı esas alın. 2 li test yaptırdınız mi

Merhabalar ben 3 kez sucuklu tost yedim. Bi arkadaşım sucukları iyi pisti mi diye sordu. Bilmiyorum içime kurt düştü ne yapabilirim bilgisi olan var mi, ya sucuklar fazla pişmemiş ise;( bebeğe bakteri geçer dedi. Çok endişelendim ne yapabilirim geçio gecmedigini nasıl öğrenicem;(

Oy Allahim insallah devami gelir guzel haberlerin. Dualarimda bebek, hatta isim verirseniz ismende dua ederim. Rabbim kimselere vermesin gercekten cok zor ama iyi olacak allahin izniyle ben inaniyorum. Allahtan umit kesilmez.
Tabiki isim veririm canım Abdülgani bebeğin ismi allah razı olsun canım ne güzel kalbiniz var çok mutlu oldum inan

Pişmemiş olsa anlardın bence panik yapma şimdi :) çiğ değildir herhalde canım belli bir süre tutuyorlar tost makinesinde bir şey olmaz. Bundan sonra daha dikkatli olursun :) kafanda soru kalmaması için de bir dahaki kontrolünde doktoruna danışırsın, ama stres yapma kendine

Sadece kafandan bu düşünceyi at yeter kuzum zaten bu devirde hangi yediğimiz tam sağlıklı ki. Hiç birşey olmaz bence sadece bundan sonra az daha dikkatli olursun olur biter

Günaydın bütün hamilelere

Dün belirtilerim kayboldu diye paniklerken. Bu sabah şiddetli bir mide bulantısı yaşadım ve kasıklarımda ağrı hissediyorum.

Demek ki gidip gelebiliyormuş. Keşke gittiğinde tadını çıkartsaydım

Sizler nasılsınız bugün ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…