2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben daha once yaptirdim hastanede 10 dk ta islem halloluo hic korkma.

Gunaydin kizlar

Benim kanamam hafifledi biraz tabi iceride hala kaniyorum ama disarida Allahtan su an icin korkulacak birsey yok.
Dun gittigim ikinci kadin dogum doktoru icerideki kanamanin eski kanama oldugunu onun dagilip gecmesini bekleyecegimizi soylemisti. Kendi doktorum corasprini birak demisti bende iki haftadir icmiyordum. Dunku doktorum ise once birak dedi sonra kanama alanini korurken bebegin kalbini korumayi unutmayalim sen en iyisi uc gunde bir ic corasprini dedi. Kirmizi kan gelmedigi surece icmeye devam et bebegin biraz toparlansin o zaman belki igneyle devam ederiz dedi ama cok arafta kaldim. Simdi uc gunde bir icersem kanama alaninda sorun olur mu acaba ? Siz olsaniz icer miydiniz yoksa riske atip icmezmiydiniz ?

Geçmiş olsun canım ne zaman başladı kanama? Neden oluşmuş?

Allah razi olsun cnm. Neden oldugu bilinmiyor. Kesenin tam ustunde 4 cm boyunda İki haftadan fazla oldu hala duruyor.
Merhaba canım
Konuları gezerken mesajına denk geldim
Gebeliğin başından beri benimde kanama alanım var maalesef
Uzun süre ilaç kullandım bıraktım şimdi iğneye devam ediyorum
Sana naçizane tavsiyem
Hep dinlen hiç kalkma mecbur kalmadıkça
Bol bol su iç
Su çok faydalı kanama alanının geçmesinde
Birde sol tarafına yat mümkün olduğunca
Umarım atlatırsın bu süreci
Geçmiş olsun

Bebeğimi kaybettim aldılar benden hiç iyi değilim
Canım çok üzüldüm Allah'ım sabrlar versin.uzulme rabbim tekrar nasip eder ileriki haftalarında olsa sahada çok etkilenirdin.her serde bı hayır her hayirdada bı ser vardır derler.rabbime sığın bundan sonraki bebeğin sağlıklı sıhhatli olsun kucağına al.senin durumundan bende gectim kendini yıpratma hemen hamile kalırsın tekrar.

2 kere tüp bebek yaptrdm bi kere dha bebeğimi kaybettim bu ikinci gne kalbi durdu dayanamyrm artk çok acılar çektim amelyt oldum hep hastanede yattım her şeye razıydım bebegi m beni birakmasaydi

2 kere tüp bebek yaptrdm bi kere dha bebeğimi kaybettim bu ikinci gne kalbi durdu dayanamyrm artk çok acılar çektim amelyt oldum hep hastanede yattım her şeye razıydım bebegi m beni birakmasaydi
Yaa canim cok gecmis olsun nolur oyle deme. Hayirlisi buymus demek ki. Pihtilasma mi vardi sende? Ikinciyse incelenir tedavisine bakilir heralde canim. Cok uzuldum ama kendini yipratma nolur

çok sevindim senin adına en kısa zamanda alanda küçülsün inşallah ben tüp bebekle hamile kaldım 5. haftada kahve rengi lekelenmem başladı 2 günde bir almaya başladım corasprini tamamen geçincede her gün almaya devam ettim. Bence dr unu dinle canım Allah yardımcın olsun sıkıntıların tez vakitte geçsin

Canım ben olsaydım içerdım.şimdiki gebelıklerde pıhtılaşma çok oluyor.benimde kanamam olunca 4 5 gun kes sonra başla dedı hatta bır ilacın 7 gun etkisi suruyormuş.kanaman çogalırsa bırak bence

Canım çok üzüldüm.Allah herkesı bı şekılde sınıyor.bende ıkı tup bebek yaptırdım ameliyatta oldum benım hiç tutmamıştı bıle.şimdi kendılıgınden oldu.bı bakmışsın kendılıgınden olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…