2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
çok sevindim senin adına en kısa zamanda alanda küçülsün inşallah ben tüp bebekle hamile kaldım 5. haftada kahve rengi lekelenmem başladı 2 günde bir almaya başladım corasprini tamamen geçincede her gün almaya devam ettim. Bence dr unu dinle canım Allah yardımcın olsun sıkıntıların tez vakitte geçsin

Amin insallah canim
Kendi tup bebek doktorumu dinlersem kesinlikle alma dedi. Ama riske atamam ikinci doktor uc gunde bir al deyince bu sabah tekrar icmeye basladim. Benim kanama alanim buyuk oldugu icin aylar sonra bile gecebilirmis dedigin gibi en kotu iki gunde bir alayim yoksa dusunmekten ben kalpten gidecegim :)

Amin insallah canim
Kendi tup bebek doktorumu dinlersem kesinlikle alma dedi. Ama riske atamam ikinci doktor uc gunde bir al deyince bu sabah tekrar icmeye basladim. Benim kanama alanim buyuk oldugu icin aylar sonra bile gecebilirmis dedigin gibi en kotu iki gunde bir alayim yoksa dusunmekten ben kalpten gidecegim :)
çok iyi anlıyorum seni Allah yardımcın olsun geçecek Allahın izniyle

Bende önce vermiştim ama iştahimin açıldığıni hissetmeye basladim.Aksamlari sanki açlik cekiyorum. Galiba gümbür gümbür geliyor. ilk hamilelik ve tecrubesizimm
hiç vermedim dediğin gibi istahım fena açılmaya başladı meyveyle geçiştiriyorum ama bişey yemezsem midem çok bulanıyor :KK43:

2 kere tüp bebek yaptrdm bi kere dha bebeğimi kaybettim bu ikinci gne kalbi durdu dayanamyrm artk çok acılar çektim amelyt oldum hep hastanede yattım her şeye razıydım bebegi m beni birakmasaydi:mad:
Allah'ım sabır versin canım benim.rabbimin bı bildiği vardır elbet biz aracıyiz sadece.en kısa zamanda tekrar nasip etsin sana kucağını doldursun

Bebeğimi kaybettim aldılar benden hiç iyi değilim:cry::KK61:

Canım çok zor biliyorum ben iki sefer yaşadım..ama inanki Allah sabrını veriyor...ve her seferinde daha da bir güçleniyorsun...Şimdi yeni sağlıklı bir gebelik seni bekliyor olacak...Lütfen kendini bu şekilde motive etmeye çalış..
Gelmiş geçmiş olsun Canım...

Napiyonuz kızllarrr.Hadi söyleyin kilo alan var mi bakiyim?Saklamaca yok bizbizeyiz:halay:
B

Ben 70 kilo da hamile kaldım..şuan 68,5 oldum inanılmaz bulantım ve koku hassasiyetim var...( Ben çok iştahlı ve yemek yemeyi seven biriyimdir bu arada) İnşallah hafta sonu randevum güzel geçer de biraz motive olup yemek yemeye başlarım...

Yaa canim cok gecmis olsun:KK43: nolur oyle deme. Hayirlisi buymus demek ki. Pihtilasma mi vardi sende? Ikinciyse incelenir tedavisine bakilir heralde canim. Cok uzuldum ama kendini yipratma nolur:KK43:
Pıhtılaşma var ama her seferinde iğne ve ilaç kullandım ztn genetik ve kromozom testleri temiz cıktı başka da sorun yok ama olmuyor iste psikolojim bozuldu

Canım çok üzüldüm.Allah herkesı bı şekılde sınıyor.bende ıkı tup bebek yaptırdım ameliyatta oldum benım hiç tutmamıştı bıle.şimdi kendılıgınden oldu.bı bakmışsın kendılıgınden olmuş
3. Kendiliğinden olmuştu ama mucizmde beni bıraktı dayanamiyrm Rabbim sen bana yardm et

Cok uzuldum :KK43:
Neden durmus peki kalbi ?
Allahim dayanma gucu versin insallah bu acilarina karsilik saglikli sihhatli bebeklere sahip olursun
Bilmiyorm bütün testler yapılmıştı genetik kromozom bi tek kan pıhtılaşması vardı onun için ztn hep iğne ve ilaçlar kullandım ama gene bıraktı mucizem beni dayanamiyrm gücüm kalmadi :cry:

Çok geçmiş olsun. Allah sabır versin.. Çok zordur mutlaka ama emin ol en hayırlısını Rabbim bilir.
İlerleyen zamanlarda çok daha kötü şeyler de yaşayabilirdin..
Şimdi daha güçlü olma zamanı :dua:
Rabbim herşeyin hayırlısını bilir hep hayırlısını diledim dün ama okadr zor günler yaşadımki gücüm kalmadi sanki yoruldum bedenm ruhum yorgun

Canım çok zor biliyorum ben iki sefer yaşadım..ama inanki Allah sabrını veriyor...ve her seferinde daha da bir güçleniyorsun...Şimdi yeni sağlıklı bir gebelik seni bekliyor olacak...Lütfen kendini bu şekilde motive etmeye çalış..
Gelmiş geçmiş olsun Canım...
Allah razı olsun ben kendimi bildim bileli kistlerim vardı ağrılardan hep hastanede yattım kistlerim çok büyüdü tüp bebek yaptrdm olmadı snra amelyt oldum snra enfeksiyon kaptm yine hastane yattım çok snra kıst tekrarladı gene tüp bebek yaptrdim tuttu 2.5 aylıkken kalbi durdu aldılar 1 sene snra gene hamile kaldım ama mucizemin gene kalbi durdu nedeni yok benmde piskoljm bozuldu artk

X