2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar ya benim burnumla dudagim arasindaki boslukta ucuk cikiyir oglen farkettm sabah bebegimi opmustum :KK12::silah:
Cok korkuyorum bisey olurmu acaba?
Daha kizariklik hafif kabarti var hemen antbyotik surdum.
İnş bişi olmaz canım henüz iltihap olmamıştır olumsuz düşünme Allahın izniyle bili olmaz

İnş bişi olmaz canım henüz iltihap olmamıştır olumsuz düşünme Allahın izniyle bili olmaz
Ins ya simdi eczden ilac aldirdim hemen surucem. Elim istemsiz degiyor ya da ilac surunce degiyorm sabunlamak elimden gecirmez die endiselniyorum. Ins bisi olmaz. Cunki bi vaka okumustm yabanci ulkede bebegn birine gecmis 5 kez kani degismisler yine de kurtulamamis Allah'ım esirgesin

213FE539-37CA-4AC0-9727-826840AA14B5.png 17A5CEDF-1F36-455F-B5F6-A719A9803588.png denize aldim ,ucak yolculugunda ve sahilde kullanmak icin ..

:eek:
Biz celistik senle canim goz konusunda. Dr bana gostermemem konusunda biraz israrciydi hatta renkler farkli diye ben endiselnince. Ilginc bu dr lar . LoveAndMarriage LoveAndMarriage canim senin kafanda iyice bulanacak. Bence sen git biz de erken gittik sikinti olmaz sanirm
Size ne dedi doktor canım önemli bir şey yoktur umarım
Canim benim kizin Bi gozu gri bi gozu koyu kahve. Ilk bakista dikkat cekmiyor gun isiginda belirgin oluyor. Dr daHic bir sikinti yok dedi cok sukur. Degisebilir goz rengi hemen olusmaz oturmaz 1 yasa kadar degisiklik gosterebilir dedi. Esim beni cok da tatmin. Etmedi dedi ama bi sikinti olsa farkedilirdi sanirm.
[/QUOTE]
Bunları görmedim canım kusura bakma 😔
Sorun olmamasına sevindim. Bende yarına randevu aldım 😊

Kizlar ya benim burnumla dudagim arasindaki boslukta ucuk cikiyir oglen farkettm sabah bebegimi opmustum :KK12::silah:
Cok korkuyorum bisey olurmu acaba?
Daha kizariklik hafif kabarti var hemen antbyotik surdum.

Daha yeni çıkıyormuş canım bir şey olmaz Allah’ın izniyle
Kremi düzenli kullan bebeği öpme ellerini de güzelce yıka korkma canım

Blr de kremi alıp parmağınla sürdün ya o parmağını tekrar kreme değdirme
O an biraz daha sürmek istersen farklı parmakla al öyle sür

Bence uçuğun geçene kadar da yüzünü havluyla değil peçeteyle kurula at

Doğumdan sonra bende de uçuk çıktı ben bunlara dikkat etmiştim

Bana hala burdan bildirim gelmiyor 🙄
Göz için de bize kimse bir şey söylemedi kızlar ya
Ne yapayım şimdi kafam karıştı
Asmde zaten doktoru hiç görmüyoruz bile
Hemşire aşıyı yapıyor gönderiyor
Sadece kalça usg sonucunu istediler bizden
İşitmeyi de geçti mi diye sordular bu kadar
Doktor Zaten her gittiğimizde niye geldiniz gereksiz yere gibi bakışlar attı

Hamgi doktor ASM deki mi hastanedeki doktorr mu ?
ASM de hep hemşire bakıyor doktor bakmıyor bile evet aslında bakmalı

Arkadaşımın 2 çocuğu var. Büyük olan 1 yaşına kadar cam mavisi. Sonra yeşile dönüyor. Sonra kardeşi oldu şimdi gözleri masmavi ve 9 aylık. Muhtemelen yeşile döner dedi annesi.

Daha yeni çıkıyormuş canım bir şey olmaz Allah’ın izniyle
Kremi düzenli kullan bebeği öpme ellerini de güzelce yıka korkma canım

Blr de kremi alıp parmağınla sürdün ya o parmağını tekrar kreme değdirme
O an biraz daha sürmek istersen farklı parmakla al öyle sür

Bence uçuğun geçene kadar da yüzünü havluyla değil peçeteyle kurula at

Doğumdan sonra bende de uçuk çıktı ben bunlara dikkat etmiştim
Canim cok tesekkur ederm cvbin ve bilgilandrmen icin. Yaylaya cikmistik orda net cekmio. Yeni indk. Dedigin gibi 2. Kez krem alma ihtyaci duymadım 1 kez dokundum kreme ve yuzmu havluya silmedim. Kendi havlum olmayinca silemiyorum baskasnin havlusuna :KK51: yalniz dun :kızgın:2 kez daha optum ve kendime kufrettim.anlik bisey farketmiyorum hemn yuzunu sildm. Ilerlemedi acisi da yok dokunup bastrinca cok cok az. Bugn hic opmedim tam opecekken cenemi degdirdim:KK28:
Yayladan da korkmustum ama yayla harika ne ter var ne de buz gibi. Kalmak isterdim daha cok ama esime caktirmadim. Kaynana gorumce sonucta ne kadar iyi olsalar da...:cool: annem de yaylada ama benimki hayatta kalmaz :KK67:

Sagol tatlım ne kusuru bende yayladaydim simdi bakabiliyorum. Nasil geçti muayne
bizim alintilar nie bole oldu ya
Canim benim kizin Bi gozu gri bi gozu koyu kahve. Ilk bakista dikkat cekmiyor gun isiginda belirgin oluyor. Dr daHic bir sikinti yok dedi cok sukur. Degisebilir goz rengi hemen olusmaz oturmaz 1 yasa kadar degisiklik gosterebilir dedi. Esim beni cok da tatmin. Etmedi dedi ama bi sikinti olsa farkedilirdi sanirm.
[/QUOTE]

Sagol tatlım ne kusuru bende yayladaydim simdi bakabiliyorum. Nasil geçti muayne
bizim alintilar nie bole oldu ya

[/QUOTE]
Yarın gidiyoruz canım daha olmadık 😊

Hamgi doktor ASM deki mi hastanedeki doktorr mu ?
ASM de hep hemşire bakıyor doktor bakmıyor bile evet aslında bakmalı

Evet canım asmde doktoru görmüyoruz bile
Hastanedeki doktor gereksiz gitmişiz gibi davranıyor
Bu göz kontrolü kafama takıldı ama
Kimse bize gidin baktırın demedi 😬
Kendim göz doktoruna götürsem bakar mı

Evet canım asmde doktoru görmüyoruz bile
Hastanedeki doktor gereksiz gitmişiz gibi davranıyor
Bu göz kontrolü kafama takıldı ama
Kimse bize gidin baktırın demedi 😬
Kendim göz doktoruna götürsem bakar mı
Tabii bakar ben de öyle yaptım. Direk göz doktor undan randevu aldım. ASM muayene istiyor hocam dedim tmam dedi

Canım bakmak zorunda sen sıra numarası alıp götüreceksin istediği kadar bakış atsın ☺️ Göz için de ayrı randevu al canım bi göster

Kızlar selam nasılsınız, uzun zaman oldu bakamadım bebeğim yarın 3 aylık olacak ama hala çok gazlı golden goat mama az gaz yapıyormuş onu deneyeceğiz kullanan var mu? Gelişimi nasıl oldu kullanınca bebeğim hala 60 cc mama zor yiyor

Kızlar selam nasılsınız, uzun zaman oldu bakamadım bebeğim yarın 3 aylık olacak ama hala çok gazlı golden goat mama az gaz yapıyormuş onu deneyeceğiz kullanan var mu? Gelişimi nasıl oldu kullanınca bebeğim hala 60 cc mama zor yiyor
Günaydın canım çok şükür iyiyiz...Sadece mama ile mi besleniyor? Mamadan dolayı mı gaz olduğunu düşünüyorsun? Golden goat kullanamıyoruz aptamil pronutra kullandım en başından beri. Bugün 94 günlük oldu oğlum ve gaz problemimiz bitti
Biberon maarkası nedir ve içerken hava yutuyor mu tam kavrıyor mu biberonu?

X