2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın canım çok şükür iyiyiz...Sadece mama ile mi besleniyor? Mamadan dolayı mı gaz olduğunu düşünüyorsun? Golden goat kullanamıyoruz aptamil pronutra kullandım en başından beri. Bugün 94 günlük oldu oğlum ve gaz problemimiz bitti
Biberon maarkası nedir ve içerken hava yutuyor mu tam kavrıyor mu biberonu?
Lansinoh kullanıyoruz her markayı denedim değişen bişey olmadı her mamayı da denedim maalesef sadece mama ile besleniyor

Kızlar bu göz muayenesi için bize asm veya devletteki doktor kimse bir şey söylemedi
Nazlı Hilal bu ayın 25inde 3 aylık olacak
Haftaya götürsem mi kafam karıştı

Kızlar bu göz muayenesi için bize asm veya devletteki doktor kimse bir şey söylemedi
Nazlı Hilal bu ayın 25inde 3 aylık olacak
Haftaya götürsem mi kafam karıştı
Bana doktorum baktir demisti ama kesin gotur demedi yani üstünde durmamisti.bende whatsaptan sordum muhakkak gotureyim mi diye evet yazdi.iyice arastir canim heryer bakmiyor

Bebeklere bakamiyoruz dedi sanirim kullanilan cihazla alakali.bence orasida oylesine bakmistir cunku forumun yanindaki haataneyi aradim orasibile tipa goturun dedi
Canım eline bi alet aldı gözlerine baktı 1 dk muayene etti iyi bir sıkıntu yok şaşılık yok kayma yok dedi

Kizlar gece atesimiz vardi biraz. 37.1/2 oldu yarim c.kasigi calpol verdim sonra 36.8/7 oldu. Dijitalle alindan ve sakaktan olcuyorum 0.1 derece fark ediyor. Sabah yine 37.1 oldu tekrar yarim c.kasigi calpol verdim. 1.5 saat kadar sonra ilik dus aldirdm 37.3 du. Zaten cok dusmedi normalde 36.5/6 oluyor. Simdi 37 °
Cok yukselmiyorda tam normale inmiyorda. Dr.a gotursem mi ki yarina kadar bekliyim mi?
Buralar sicak tek ince citcitli tulum giyyor. Uzerine yazma ortyorum.ruzgar mi carpti acaba?

Kizlar gece atesimiz vardi biraz. 37.1/2 oldu yarim c.kasigi calpol verdim sonra 36.8/7 oldu. Dijitalle alindan ve sakaktan olcuyorum 0.1 derece fark ediyor. Sabah yine 37.1 oldu tekrar yarim c.kasigi calpol verdim. 1.5 saat kadar sonra ilik dus aldirdm 37.3 du. Zaten cok dusmedi normalde 36.5/6 oluyor. Simdi 37 °
Cok yukselmiyorda tam normale inmiyorda. Dr.a gotursem mi ki yarina kadar bekliyim mi?
Buralar sicak tek ince citcitli tulum giyyor. Uzerine yazma ortyorum.ruzgar mi carpti acaba?
merhaba ben 38 dem önce müdhale etmiyorum benim bildiğim 37.5 üstü ateş

Gecmis olsun canim

X