2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar çok üzgün ve tedirginim
Lütfen bana fikir verin rahatlatın 😔

Nazlı Hilal dün ve bugün çok fena kustu, fışkırarak büyük insan gibi kustu

Dün emzirdim, omzumda pışpışlarken bir anda fışkırarak kustu, ikimizin de üstü battı koltuk battı

Bugün de emzirdim, biraz kucağımda tuttum sonra beşiğine koydum
Ben de koltukta dinleniyordum, kusma sesi geldi, hemen kalktım baktım yine fışkırarak kustu beşiğin her yeri battı
Hemen kucağıma aldım sırtına vurdum kıpkırmızı oldu çok korktum 😔
Allah korusun yanında olmasaydım boğulabilirdi belki de 😔

Dün menenjit belirtilerini paylaşmıştı güncel anne
O paylaşıma göre bizde olanlar
Elleri ayakları soğuk
Fışkırarak kustu
Bugün hep uyku hali vardı
Ama ateşi en yüksek 37.1 oldu

Allah korusun menenjit olma ihtimali var mı Kızlar 😔
Öyle bir şey olursa anlar mıyım
Yeni doğan bebeklerde anlamak çok zor oluyormuş 😔

İyi akşamlar kızlar
Kadir geceniz mübarek olsun
Gönlünüzden geçen dualarınız kabul olsun inşallah

Sabah mesajıma cevap yazan arkadaşlar hepinize cevap yazacaktım ama alıntı yaptığım Mesajlar gitmiş 🙄
Gün boyu bebişle de yalnız olunca pek bakamadım kusura bakmayın

Dün annemi yolcu ettik, bugün hemen gün boyu tek kalmak zor oldu benim için 😔
Annem de hemen hemen iki ay kalmış oldu, çok alışmıştık, ben baya üzüldüm ağladım yolcu ederken

Eşim de hala gelmedi, bugün tek başıma çok yoruldum

Yine çok duygusalım 😢
Alışacaksın kuzumm sen annesin üstesinden gelemeyeceğimiz birşey yok 💛
Eşin genelde evde zaten yazmıştın hatırlıyorum. Hem sanada alıştırma oluyor bir bakmışsın eşine bile ihtiyaç duymayacak beceriye gelmişsin. Tabi eşlerin yardımcı olması gerekliliği konusunu görmezden gelerek dedim bunu😊
Bu arada Kadir gecemiz mübarek olsun kuzum🌸

Bıngıldak elinize nasıl geliyor kızlar
Ben ellediğimde havuz gibi geliyor elime
Etrafında kemik, ortası çökük gibi
Çökmüş bıngıldak da hastalık belirtisiymiş 😔

Kafayı yicem çocuğu inceleyip duruyorum

Bebişle çıksanız ya akşamları kuzum. Havalar ısındı, iyi gelir hem💛 İnsanın gözü yemiyor sanki ama Eminim çıkınca alışacaksınız bence🙈
Aynen öyle canım gözüm yemiyor ama dediğin gibi yavaş yavaş çıkmak lazım artık.

Kızlar çok üzgün ve tedirginim
Lütfen bana fikir verin rahatlatın 😔

Nazlı Hilal dün ve bugün çok fena kustu, fışkırarak büyük insan gibi kustu

Dün emzirdim, omzumda pışpışlarken bir anda fışkırarak kustu, ikimizin de üstü battı koltuk battı

Bugün de emzirdim, biraz kucağımda tuttum sonra beşiğine koydum
Ben de koltukta dinleniyordum, kusma sesi geldi, hemen kalktım baktım yine fışkırarak kustu beşiğin her yeri battı
Hemen kucağıma aldım sırtına vurdum kıpkırmızı oldu çok korktum 😔
Allah korusun yanında olmasaydım boğulabilirdi belki de 😔

Dün menenjit belirtilerini paylaşmıştı güncel anne
O paylaşıma göre bizde olanlar
Elleri ayakları soğuk
Fışkırarak kustu
Bugün hep uyku hali vardı
Ama ateşi en yüksek 37.1 oldu

Allah korusun menenjit olma ihtimali var mı Kızlar 😔
Öyle bir şey olursa anlar mıyım
Yeni doğan bebeklerde anlamak çok zor oluyormuş 😔
Ara ara fışkırarak kusma bizimkinde de oluyor normal kusma zaten sürekli var. Ama bizde baştan beri böyleydi doktorumuzda normal gördü hep. Sizin sonradan olan bişeyse içinde rahat etmeyecekse eşin geldiğinde bi doktora götürün.

Kizlar iyi aksamlar bayagidir giremedim. Nasilsiniz. Insallah siz de bebisler de iyidir. Benim hala emzirme sırasında ağrılarım vsr ondan kendime gelemiyorum😞 Bebegimde üst dudak bağı vardi, cerrshi mudahele edildi. Bakalim bundan sonra fark edecek mj

Kizlar iyi aksamlar bayagidir giremedim. Nasilsiniz. Insallah siz de bebisler de iyidir. Benim hala emzirme sırasında ağrılarım vsr ondan kendime gelemiyorum😞 Bebegimde üst dudak bağı vardi, cerrshi mudahele edildi. Bakalim bundan sonra fark edecek mj

Canım seni merak ettik çok geçmiş olsun 🙏🏻 Emzirirken ne gibi ağrıların oluyor? Bebiş nasıl şimdi?
x

Canım iki ay dan sonra kullanmı mı uygunmuş?
Canım ana kucağını mı soruyorsun?

Kızlar migrosun minies bebek bezini kullanan varmı netten baktımda baya uygun ama nasıldır acaba?sleepden memnunum aslında hiç pişik olmadı oğlum ama 50 günde 490 adet bez kullanmışız 😄 hep böyle olacaksa eyvah eyvah
İyi diyorlar ona ama kullanmadım. Can bebe almış eşim ucuz diye 😅 çok kötüydü. Goon alıyorum ben memnunum bi sıkıntısı yok gibi. Ama hiç biri primanın yerini tutmuyor bence.

Cok sukur iyiz bizde ,ablamiz evde kresi kapandi eylulde okula baslicak onu bekliyorum😁,denizi mincikliyo,hirpaliyo sevcemdiye cadi😀,iyi tatiller sanada
Sağol canım olacak o kadar Seveyim derken arada iki cimcikleyecek :KK45:
Geçmiş olsun canım nasıl fark ettiniz emmede zorluk mu yaşıyordu? Geçenlerde bi arksdaşımız yanlış değilse Eylül (_nicki etiketleyemedim) o da paylaştı foto bebeği emmede zorluk çekiyordu. Ne yaptı bilmiyorum... Peki Şimdi daha iyi dimi bebiş?
Senin ne gibi ağrın var canım ?_

Canım seni merak ettik çok geçmiş olsun 🙏🏻 Emzirirken ne gibi ağrıların oluyor? Bebiş nasıl şimdi?

Canım ana kucağını mı soruyorsun?
Evet canım bebek arabasındaki.. çok içine göçük bende destek koyyorum bi yerde okumustum 2 aydan sonra normal kullanılır diye de bilgini varmı acaba diye sormak istedim

X