2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tünaydın kızlar❤

En son karnım burnumdayken hava soğuktu kış gibiydi sonra doğurdum bahar gelmişti onu kaçırdım 😐 şimdi de yaz gelmiş 😍 inşallah yazın tadını çıkarırız günler su gibi akıp gidiyor bugün ipeğin ilk günlerine baktık fotoğraflarına yavrum minicikmiş😢 bi de fototerapi alacağı akşam tabii o an bilmiyoruz ben sabahtan fotoğraf çekmiştim orada belli mesela sarılık olduğu ama kim anlayacak onu hemen? Zaten ameliyatlıyım hastaneden yeni çıkmışım minicik bir bebek kucağında... çok duygulandım o kadar aciz ki her şeyden o kadar sana muhtaç ki...😢

Aklıma geliyor bu bebeklerini istemeyip başkasına verenler, çöpe atanlar ya da eşten boşanıp üvey anneye bırakanlar... ne eksik onlarda bilmiyorum 😟 bir kuru ekmek yerim kızımı bırakamam neyse tatsız konuları açmaya gerek yok...

Artık bayram havasına girdik şimdiden hayırlı bayramlarımız olsun❤
Aynı şeyleri yaşamışız.bebek sapsarı olmus anlamamışız.kilo vermiş aklima geldikce hala kotu oluyorum.neyseki hepsi gecti.bugun kontrolumuz vardi 5 kilo olmus.
Ben artık sürekli dışarıya çıkıyorum hava alsın diye.sende cik canim
Sanada hayirli bayramlar canim

Aynı şeyleri yaşamışız.bebek sapsarı olmus anlamamışız.kilo vermiş aklima geldikce hala kotu oluyorum.neyseki hepsi gecti.bugun kontrolumuz vardi 5 kilo olmus.
Ben artık sürekli dışarıya çıkıyorum hava alsın diye.sende cik canim
Sanada hayirli bayramlar canim
Maaşallah canım:nazar: çok şükür toparladılar fırsat bulduğumuz her an çıkıyoruz hava almak da iyi geliyor miniklere

Canım goon bezin adet fiyatı kaça denk geliyor.ben alsam fazla alırım zaten aylık alırım
2 numarada adet fiyatı 58 kuruş. Yalnız ben molfiks ve Canbebeyle kıyaslayınca goon beden olarak büyük. Yani diğerlerinin 3 numarası goonda 2 numara gibi. Resim atıyorum. Hatta sizde görün :)

Eklentiler

• AE19B33B-DBFA-4D8C-B95D-2BA3F7052847.jpeg
    AE19B33B-DBFA-4D8C-B95D-2BA3F7052847.jpeg
    153,8 KB · Görüntüleme: 38
  • 955EF704-C30B-46C5-B04D-F314ED574C49.jpeg
    955EF704-C30B-46C5-B04D-F314ED574C49.jpeg
    211,4 KB · Görüntüleme: 44
O bende de var.ana kucağına yatırıyorum yanında götürüyorum is yaparken.sende oyke yap canim.korkuyorum kusar vs bir sey olur diye
Sesini duyuyorsun gercekten.mutfaktaydim bebek yatak ortasındaydı babasının yanında agladi hemrn duydum aradakaki koridorda uzun bayagi.esim uyumuş o duymamış dibinde
Gece eşim de hiç uyanmadı o da biraz tetikte yatsa keşke 🙄 uyur kalırım diye korkuyorum bende inşallah eskisi kadar derin uykulara dalmam 😄

Kizlar gunaydin ❤
Bayram yaklasiyor malum.. Bizde bayrams memlekete gitme tartismasi hukum suruyor :KK43: Sizlerde bu mevzular var mi nasil sonuca bagladiniz ?
Bizde hiçbi zaman sorun olmadı benim ailem memlekette kayınvalidemlerle aynı şehirdeyiz. 10 sene olucak evleneli daha 1 bayramı kayınvalidemlerle geçirmedim :olamaz: hep benim memlekete gidiyoruz. Eşimde aileside zaten sürekli buradasın biz istediğimizde görüyoruz sizi bayramlarda da git anneni babanı gör derler. Geçen kurban transferim olmuştu evdeydim kayınvalideme bile gitmemiştim bu bayramda kız küçük annemle kızkardeşim zaten yanımda diye babam geliyor.

Fosur fosur uyudu valla :KK53: Sabah kaldırdım ama biraz yatıym artık dedim:rolleyes:
İyi yapmışın :))
Ulen gece umayın osuruk sesine bile uyanıyorum ben. Ama ağlamasına bile kalkmıyor eşim. Anca ben inatla kalkmaz onun kalkmasını beklersem ve çocukta ısrarla susmazsa kalkar 🤪

Ulen gece umayın osuruk sesine bile uyanıyorum ben. Ama ağlamasına bile kalkmıyor eşim. Anca ben inatla kalkmaz onun kalkmasını beklersem ve çocukta ısrarla susmazsa kalkar 🤪
Bende uyanırım inşallah o seslere :KK53: Bize güveniyorlar işte yoksa tilki uykusuna yatacaklar 😄

2 numarada adet fiyatı 58 kuruş. Yalnız ben molfiks ve Canbebeyle kıyaslayınca goon beden olarak büyük. Yani diğerlerinin 3 numarası goonda 2 numara gibi. Resim atıyorum. Hatta sizde görün :)
Evet büyük duruyor ben sleepde 3 numarayı kullanıyorum o bile iz yapıyor sleepy baya küçük.oğlum 6 kilo bir paket 2 numara goon alıp bir deneyeyim bedenini sağol canım

Annem de kv de gitti dün akşam :KK53: İlk gece hiç uyumadım kızımın başında nöbet tuttum sonra alışır mıyım dersiniz:KK48:
Aman oh amann çifte bayram sana...annen kalsaydı iyiydi tabii ama sağlık olsun.
Canım ben 6 ay destekli kullanılıyor diye biliyorum o yüzden çıkarmadım şuan kusma ihtimalleri de olduğu için o riski alamam sanırım
Kesinlikle öyle tatlım ben de o şekilde kullanıyorum. 6.sudan itibriaren artık oturmaya başlandığı için ddssteğe gerek kalmıyor
Günaydın kızlar
Nasılsınız?
Aranızda çocuğunda dil - dudak bağı ve besin alerjisi olanınız var mı?
Şuanda yumurta ve süt diyeti yapıyorum. Çıkar inşallah ortaya neye alerjisi olduğu.
İlerleyen zamanda dil bağı içinde operasyon görünüyor gibi bize. :olamaz:
Yok tatlım şimdilik alerjik durum... Basit bir operasyonmuş birinin olduydu buradan unuttum yine adını.
Ben 5 yıldır eşimin hiç tetikte yattığını görmedim 😡 nasıl olsa ben tetikteyim die umursamıyor
Bizim evin tetikçisi de benim. :KK14:
Uyanılmayacak gibi de yapmıyor ki Umay 🤣 inşallah gazdır die altına bakıyorum korka korka:) gece gece alt değiştirmeyi sevmiyorum 😅
Ay valla aynı ben lütfen gece kaka yapma oğlum diyorum pek akıllı teyzesi söz dinliyor yapmıyor. Bi çok konuda Biz senle çok benzeşiyoruz...ben de bu sefer biraz daha rahatım istiyorum ki eşim kalksın her mızıklandığında ben kalkıyorum ama. o kadar derin uyuyor ki duymuyor..sonra da diyorum ki aman boşver adam gece boyu çocukla ilgileniyor mamasını veriyor uyutuyor o kadarı da olsun diye teselli ediyorum kendimi:KK53::KK53:
Gece sorun yokta gündüz uyandık mı tekrar uykuya dalmak niye bu kadar zor kavga ediyor resmen r
O bizde de oluyor hem de ne kavga. Bi de artık eldiven takmıyorum yüzünü gözinü mah vediyor

Kızlar ben artık tatil mod.... Günde 1 kez bakarsam ne ala..önemli bilgi paylaşımlarında beni de etiketleyin olur mu ?
Bizim oğlanı deniz havası çarptı..
Yiyor yatıyor sanki az yatıyordu da :KK70::KK70:

Ne dicem aklıma geldi
O Ocimum basilicum melike222 melike222 nerelerde bilen var mı ?

Kızlar ben artık tatil mod.... Günde 1 kez bakarsam ne ala..önemli bilgi paylaşımlarında beni de etiketleyin olur mu ?
Bizim oğlanı deniz havası çarptı..
Yiyor yatıyor sanki az yatıyordu da :KK70::KK70:

Ne dicem aklıma geldi
O Ocimum basilicum melike222 melike222 nerelerde bilen var mı ?
Yaa kıskandım ama 😍 canım foto atarsın diğer taraftan aman masşallah de uyuyor işte ne güzel iyi tatiller canım sana arkadaşlardan haber yok

X