2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çamaşır makinası bitsede bende artık çıksam yürüyüşe saat 10 oldu ya😂

Boşver makinayı çık sen 😀
Çok imreniyorum size ya
Ben evden çıkmıyorum, sürekli yatış halindeyim ama son günlerim 😬

Annem gidecek haftaiçi, bizim esas film o zaman başlayacak 😅

Bugün kimse yazmadı
İyi misiniz kızlar
Gezmelere mi gittiniz ne yaptınız 😂

Haftasonunu nasıl geçirdiniz neler yaptınız anlatın da çatlatın beni biraz 😂😂
Bugün muhteşem bi cmtsiydi ,güne banyoyu temizlemekle başladım resmen kırkladım banyoyu ohhh miss oldu, oradan mutfağa geçtim ,dolapları iç dış sildim,ocak demirlerimi telledim ,evi eşim süpürdü sildi sağolsun: bende balkonları sildim,azar azar evin işini dip köşe yapmaya çalışıyorum bebiş uyudukça, bayram sonrası bebek görmeye gelmeye başlarlar,uzun zaman sonra böyle temizlik yapmak iyi geldi ,üstünden yapıyorum hep ama ayrıntılı olunca bi başka,benimde senden farkım yok hep evdeyim,sen neler yapıyosun

Çamaşır makinası bitsede bende artık çıksam yürüyüşe saat 10 oldu ya😂
Gece yürüyüşü de güzel olur kuzum ohh mis gibi havada..
Çok severim.

Bugün kimse yazmadı
İyi misiniz kızlar

Herhalde herkes gezmelerde kuzum.
Ben evdeyim, uykusuz yorgun kakalı bir güne devam işte.
Ama çatlamak istersen sabah bir bakkala gittim geldim :KK70:
Sen naptın?

Bugün kimse yazmadı
İyi misiniz kızlar

Annem gitti babamla kaldık sakin sakin evdeydik. Eşim sınav görevindeydi. Kızım da kendi halinde oyun oynadı tv izledi...metoş zaten uyuyor. Dünden temizlik yapmıştım yemek de yapmıştım..bugün bildiğin keyif yaptım film izledim bulmaca çözdüm uzandım Dinlendim. Çok iyi geldi.

Boşver makinayı çık sen 😀
Çok imreniyorum size ya
Ben evden çıkmıyorum, sürekli yatış halindeyim ama son günlerim 😬

Annem gidecek haftaiçi, bizim esas film o zaman başlayacak 😅
Perde atmıştım kuzu gece gece 😂 Kırışmasın diye bekledim bitsin asayım diye.
Oy yoruldum anca girdim eve.
Şimdide 9 aydır içemediğim nescafeyi içicem bi güzel 🤣 Belki çılgınlık yapıp 2 kupa içerim belli mi olur wuu çok heyjanlıı 🤣

Perde atmıştım kuzu gece gece 😂 Kırışmasın diye bekledim bitsin asayım diye.
Oy yoruldum anca girdim eve.
Şimdide 9 aydır içemediğim nescafeyi içicem bi güzel 🤣 Belki çılgınlık yapıp 2 kupa içerim belli mi olur wuu çok heyjanlıı 🤣
Ohh ne güzel benim yerime de iç...kafeinli içeçekler bebeğin uykusunu kaçırıyor diye içemiyorum. Yoksa çok severim nescafe yi

Bugün kimse yazmadı
İyi misiniz kızlar

Şimdi seni çatlatayım canım 😂 bütün gün eşim bebeğe baktı ben dip köşe temizlik yaptım 💃🏻 Hayatımda ilk kez temizliği ben yaptım 😅 çok iyi geldi desem inanır mısın 😄

Selam kızlar sağ göğsüm serleşti dokunduğumda acıyor ateşim yok banyo da yaptım ama hala geçmedi emerkende canım çok yanıyor 😩 lahana yok evde başka bir yolu yok mudur? Ne yapacağım? İpek de çok huysuz dışarı çıktık arabada hep ağladı sinirlerim çok bozuk :110:

Selam kızlar sağ göğsüm serleşti dokunduğumda acıyor ateşim yok banyo da yaptım ama hala geçmedi emerkende canım çok yanıyor 😩 lahana yok evde başka bir yolu yok mudur? Ne yapacağım? İpek de çok huysuz dışarı çıktık arabada hep ağladı sinirlerim çok bozuk :110:
Sağ kuzum eğer çıkmıyorsa meme masajı yap.
Sıcak kompres ardından soğuk kompres. lahana olsaydı iyi olurdu. Soğuk kompres sütün akmasını sağlarmış. Memeni boşaltmaya bak mastite çevirmesin. Biliyorum o acıyı hemen geçer inşallah😔

Bugün kimse yazmadı
İyi misiniz kızlar

Bende bebiş yok ama yine gezemiyorum senle birlikte çatlamaya hazırım aldım gardımı:))

Sağ kuzum eğer çıkmıyorsa meme masajı yap.
Sıcak kompres ardından soğuk kompres. lahana olsaydı iyi olurdu. Soğuk kompres sütün akmasını sağlarmış. Memeni boşaltmaya bak mastite çevirmesin. Biliyorum o acıyı hemen geçer inşallah😔
Sağol kuzum sağıyorum şimdi dediklerini yapıcam inşallah çevirmez 😟

FBB7BC0F-A3D3-4FAA-AC0F-26283299D266.jpeg
Bu şey değil mi yaa, ben.

Kendi çapımda takılıyorum öyle kuzum :)
Okumayı ve yazmayı çok severdim bir hayli formdan düştüm ve önceliklerim çok değişti. Hayat işte🤭

Bence tekrar gir forma :KK200: çok güzel ifadelerin var, herkesin harcı değil hislerini bu denli guzel aktarabilmek :nazar:

X