2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım birçok kişi senınle aynı şeyleri yasıyor. ama çalışan insana

inşallah canımmm
daha önce keseyi görmüşmüydün
Hyr cnm ilk defa bugun görücem inşallah heycanlıyım ve korkuyorum olumsuz bişey der diye

Günaydın. 5. Tüp bebek denememdi. Ilk defa gebelik oluştu. 5. Haftada kese göründü 6. Haftada kalp atışını duyduk tabiki alttan muayene ile. Kalp atışını duymadan 3 gün önce kanama başladı. 5 gün hastanede yattım. Bu arada kanda pıhtılaşma sorunum olduğu için hap ve igne oluyordum. Onlari kestiler ve bir ay evde istirahat verdiler. Şimdi progeston hormonu içeren iğne oluyorum kalçadan. Biraz meşakatli bir yol oldu bizim için. Hala korku var. Haftaya tekrar muayene olucam. Hepimiz için hayırlısı olsun.
Rabbim kolaylık versın inşallah bunda başarılı olup kucağına alırsın yavrunu sağ salim...

Kızlar tüylerinizde bi değişiklik oldu mu ben 15 gün gönce ağda yaptırdım azıcık çıkmaya başladı ara ara ama çıkanlar sanki jilet ile alınmış gibi üst bacaklarda da cıkan pek yok siyah nokta nokta epilasyon aletiyle almış gibi :KK43:
Benimde tam tersi az az çıktı hepimizin hormonları farklı olduğundan sanırım merak etme canım

Günaydın. 5. Tüp bebek denememdi. Ilk defa gebelik oluştu. 5. Haftada kese göründü 6. Haftada kalp atışını duyduk tabiki alttan muayene ile. Kalp atışını duymadan 3 gün önce kanama başladı. 5 gün hastanede yattım. Bu arada kanda pıhtılaşma sorunum olduğu için hap ve igne oluyordum. Onlari kestiler ve bir ay evde istirahat verdiler. Şimdi progeston hormonu içeren iğne oluyorum kalçadan. Biraz meşakatli bir yol oldu bizim için. Hala korku var. Haftaya tekrar muayene olucam. Hepimiz için hayırlısı olsun.
Benimde 2. Transferim pozitif oldu. Özellikle bizim gibi tedavi sonucu gebe kalanların korkuları hep oluyor maalesef. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Merhaba anneler :) Allah nasip ederse benim de bebeğim temmuzda doğacak. İnşallah hepimizde sağ salim kucağımıza alırız. Ben şuan Antalyadayım iyi bir doktor arıyorum önceliğim bayan olması ve normal doğuma teşvik etmesi, içinizde Antalyalılar varsa tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı acaba?

Kızlar çok az bir kanamam oldu doktor hemen gel dedi, şimdi işyerinde ayaklarımı uzattım biraz eşimi bekliyorum.
Bir iğne yapacakmış istirahat edecekmişim.
Geçmiş olsun inşallah kötü bişy deildir haber ver bizede

Günaydın kızlar. Doktor kontrolüne gidecekler inşallah keselerini görüp kalp atışını duyarlar. Bende yarin gidecem doktora daha önce keseyi gördük. zor ihtimal ama kalp atisinida duyarim inşallah :dua:
İnşallah cnm

Günaydınnn

ayprensesii ayprensesii güze haberlerini bekliyoruz.

ya ara öğünümde yeşil elmam vardı ağzım sulana sulana yedim resmen ne kadar iyi geldi. :rapci:
İnşallah güzel haberlerle gelirm

X