2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya diğer 2018 annelerinin sayfasına baktım da ilk sayfaya ne güzel tablo yapmışlar. Yaş/il/sat/kaçıncı çocuk/kalp atışı duyuldu falan gibi... biz de öyle bişi yapsak ya..

Kim kime yakın listeden takip ederdik diye demiştim ben. Artık ekleyince bakarız

Hayırlı haberlerle gel inşallah dualarımız seninle

Normal bir gebelik sanarkn dna hasarını duyunca şaşırmıştır moralini yüksek tut kötü düşünme herşey iyi olur allahın iznyle olmayacak demişler bak olmuş..hersey rabbimden

Evet haklisin canim dua edin lutfen cok zor buldum kaybetmekten korkuyorum

Arzu sen de hamilelik bilgilerini profilinden gir. İsminin altında otomatik olarak gebelik takibin, gün gün değişmeler çıkar.
Henüz kalp atışını duymadım. Daha önceden de kayıplarım vardı. O yüzden eklemedim henüz. Bi de kim nereli yaşlar kaç?? Merak ettim o yüzden sordum yani

Henüz kalp atışını duymadım. Daha önceden de kayıplarım vardı. O yüzden eklemedim henüz. Bi de kim nereli yaşlar kaç?? Merak ettim o yüzden sordum yani

Aaa tamam anladım :) Benim de ilk gebeliğim ya heyecandan her yere girdim ettim bilgileri

Evet haklisin canim dua edin lutfen cok zor buldum kaybetmekten korkuyorum
Böyle kötü düşünme sanmki kiöse korkmuyor herkez korkuyor korkmak için o kdr cok nedenimiz var ki kimimiz bulantıdan kimimz olmayan belirtiden kimimiz aileden olan sorundan vs herkez korkuyor ama korkuyu bir kenara bırakmalıyız ne düşünürsek onu çağırırız...

Aaa tamam anladım :) Benim de ilk gebeliğim ya heyecandan her yere girdim ettim bilgileri
Ne güzel. Ya biz çok uğraştık da o yüzden temkinli gidiyoruz. Daha ailelere söylemedik zaten. Bu arada topic sahibi en son 10 kasımda girmiş. BiZim liste ilk sayfaya zor eklenir o zaman. İlk sayfada mesajı olanlardan biri eklese bari. İlk mesaj olmasa da ilk sayfada görülür en azından

Allah yardımcın olsun canım. İnşallah bi aksilik yaşamazsın.
Insallah canim Allah hepimizi korusun
Haklisin canim esimin tedavi surecinde psikolojim alt ust oldu simdi ki ruh halim oradan kalan eser her sey guzel olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…