2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Her iki günde bir ikiye katlanıyor değer. Bu durumda doktorun zaten seni keseyi görebileceği bir zamanda çağırmış. Bence doktorunun söylediği şekilde yap. Tekrar baktırman gerekirse o yönlendirir zaten.
Tamam o zaman pazartesi baktırır salı da doktora giderim

umarım ikinci doktordan güzel haberlerle gelirsin. Umarım miniğin biraz ağır kanlı bi miniktir..

İlk doktor da bekleyelım dedı ama bu kese ölçüsünde bebek rahatlıkla gorulmelıydı dedı haftaya gel dedı... Bu ıkıncı hastane sımdıkı daha bakmadı bakalım ne olcak
Allah korusun cnm hayırlı haberlerle gel inşallah devlet hastenasinemi gittin özele mi cnm belki cihazlarla alakalıdır yada cok küçüktür kaç haftalıktın sen

Herkese merhabalar. Ben de Temmuz annesi olacağım. Bursa’da yaşıyorum ve burada yeniyim. Jimer veya Pembe Mavi? Bursa’dan birileri bir fikir verebilir mi?
Canm ben daha cok pemebe maviyi iyi duydum jimerdeki drlar hakkımda ve hemşireler ile ilgili olumsuzluklar okudm ama dene ikisinide bnde medicabile gidiyorm

benimde
pazartesi:30
çarşamba:90
cuma:318 çıkmıştı
bugün tekrar yaptırdım. yarın da doktor kontrölüm var. doktor salı test yaptır. çarşamba gel dedi. bugün 5+4 oldum
Kese görülür cnm inşallah bnm 5+3te alttn görüldü

hayırlı haberler alalım inşallah hepimiz. 5+5 olucak yarın bakalım. keseyi görme önemli bizim için çünkü keseyi görünce kan sulandırıcı iğnelere başlıcam. o yüzden bi türlü atamadım stresi üzerimden ayprensesii

Çalışıyorum.....

Adaşim canim, guzeli dusunelim guzel olsun. Benim de hep kafami kurcalar. Herkesin bilmem kac mm iken benim kese 2.08 cm.

Bak ne dicem benim doktorum gec dollenme olabilir dedi bana cumartesi. Belki senin de oyledir. Sikma canini. Benim gibilerin hepsinin bebegi olusurken benimkisi daha asamadaydi. Burada olusacak dedi doktor bir yer gösterdi. Demek ki daha olusuyor diyorum ben de

Oh cok sukurr gozun aydinnnn

Doktorun ultrasonuyla alakaliymis bak. Cok sevindim. Darisi basimaa insallah :)

Bir de artik su negatif enerjini at bak kalp atisini da duydun acaba belirtim gitti acaba suram agridi acaba boyle mi oldu deme. Mutlu ol lutfen
Şuan ıkıncı doktordan çıkıyorum hem bebegı gördü hem kalp atışını kızlar ne ağlıyorum yollarda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…