2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bu korku tedirginlik bebegin hareketlerini hissedene kadar devam ediyor hareketler baslayinca varligini hissettiryo biraz rahatliyorsun ama bu kez de az mi hareket etti etmedi derken bi korku oluyo sonrasi dogum telasi falan yani anlayacaginiz dogum yapip kucagimiza alana kadar bu tatli telas tedirginlik hep olacak yawrularimiz Rabbime emanet ins hepimiz sag salim kavusucaz:anneadayı::anneadayı::dua::dua::dua:

Kızlar çok kötüyüm doktor kese büyümüş ama ıcıbde bebek yok dedı kese 2cm olmuş ama içinde bebek yokmuş oradan çıktım sımdı başka bı hastaneye geldım bı umut belkı gözükür dır hem alttan baktı hem üstten görmedi :KK43: insanların içinde ağlıyorum

Kızlar çok kötüyüm doktor kese büyümüş ama ıcıbde bebek yok dedı kese 2cm olmuş ama içinde bebek yokmuş oradan çıktım sımdı başka bı hastaneye geldım bı umut belkı gözükür dır hem alttan baktı hem üstten görmedi :KK43: insanların içinde ağlıyorum
ne diyor ikinci gittiğin doktor. bekleyelim falan demedi mi?

İlk doktor da bekleyelım dedı ama bu kese ölçüsünde bebek rahatlıkla gorulmelıydı dedı :KK43: haftaya gel dedı... Bu ıkıncı hastane sımdıkı daha bakmadı bakalım ne olcak
hayırlı haberler alırsın inşallah. çok zor biliyorum ama iyi düşünmeye çalış..

Herkese merhabalar. Ben de Temmuz annesi olacağım. Bursa’da yaşıyorum ve burada yeniyim. Jimer veya Pembe Mavi? Bursa’dan birileri bir fikir verebilir mi?

ben istanbulda yaşıyorum ama bursalıyım. her iki hastanede de doğum yapan akrabalarım oldu. doktor üzerinden yap bence tercihini.

ben istanbulda yaşıyorum ama bursalıyım. her iki hastanede de doğum yapan akrabalarım oldu. doktor üzerinden yap bence tercihini.

Jimer’de doktorumu çok seviyorum. Ancak yine de Pembe Mavi’ye de gideceğim en azından görmek için. Bazı konularda Jimer hakkında kötü yorumlar var. Bazı yerlerde de Pembe Mavi’nin tüp bebek konusunda çok ilerlediği ve gebelik takibinde çok başarılı olmadığı yorumunu gördüm. Çok sevindim tecrübenizi paylaşmanıza.

İnşallah doktor görememiştir yada erkendir belki de

Jimer’de doktorumu çok seviyorum. Ancak yine de Pembe Mavi’ye de gideceğim en azından görmek için. Bazı konularda Jimer hakkında kötü yorumlar var. Bazı yerlerde de Pembe Mavi’nin tüp bebek konusunda çok ilerlediği ve gebelik takibinde çok başarılı olmadığı yorumunu gördüm. Çok sevindim tecrübenizi paylaşmanıza.

pembe mavi de kuzenim iki doğum yaptı. 2 yıl arayla. ikincisi yeni 1. yaşına girdi. o memnundu. tüp bebek değildi.. bir arkadaşım da jimer de tüp bebek tedavisi gördü. ikizlerini aldı kucağına 6 ay önce... yani hastane evet önemli ama en önemlisi doktor ile aranızdaki iletişim. istanbulda herkesin çok memnun olduğu övgüyle bahsedilen bir doktora gidiyordum. ama hiç hoş olmayan şeyler yaşadık. yanlış tedavi uyguladı bana. yani biraz da kader kısmet işi.... yine de bi gidip görün tabi ama hangi doktoru severseniz onunla devam edin derim.

Ben bugün aradım doktorumu salı yada Çarşamba gel dedi. Hafta sonuna doğru baktırmalımıyım yine

Her iki günde bir ikiye katlanıyor değer. Bu durumda doktorun zaten seni keseyi görebileceği bir zamanda çağırmış. Bence doktorunun söylediği şekilde yap. Tekrar baktırman gerekirse o yönlendirir zaten.

X