2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
seyda61 seyda61 , hussuk hussuk , M mehtapmhtp88 kızlar ben iki çocuğumda da şöyle bir şey gözlemledim, belki sizde de durum budur: ne zaman yeni bir şey yapmayı öğrense gece uyumuyor ve defalarca huzursuz şekilde kalkıyor. Mesela benim kız yüzüstü yatar durumdan oturma pozisyonuna geçmeyi öğrendi. Uyurken bir bakıyorum çat diye oturmuş ağlıyor.

Bununla ilgili okuduğum bir yazı vardı. "Birden uçabildiğinizi keşfetseniz ne yapardınız? Ne güzel deyip uyumaya devam mı ederdiniz, yoksa korkup heyecanlanıp bu yeni özelliğinizi mi kullanmaya çalışırdınız" minvalinde bir yazıydı. Çok mantıklı gelmişti bana :) Belki bebişlerimizin ani değişiklikleri bununla da ilgili olabilir.
Evet cnm dediğin olabilir ben de okumuştum böyle bisey ama hic dikkat etmedim ediyim bundan sonra

7.30 kalkış 10.00 ilk uyku 11-11.30gibi uyanma 15.00ikinci uyku 16-16.30uyanma 19.30 gece uykusu.
İdi. Şimdi kafasına göre takılıyor:kızgın::kızgın::kızgın:

Gece iki veya üç defa uyanır azıcık sallayınca veya mama verince uyurdu. Saat su saat bu beşinci kalkışım.
aynı özelliklere sahipmiş hata coğu arkadaşım ne güzel gece rahat bırakıyor seni derdi bu diş cıkarma döneminden sonra gece yarılarına kadar oyun istiyor uyutuyorum maksimum bir saat sonra uyanıyor gece cok fazla uykusuz kalıyorum inşallah gecer

Kizlar oglumun kontrolu vardi dun yine hoc kilo almamis yani ne yapabilirim napiyim hic bilmiyorum, gecen aylarda mama almistim icmedi yemeklerinden bikac kasik alip istemiyor sütte 5 10 dk amca emer dişten diyo doktor ama bu kadarida iyi degil sanki ,sutum var cok sukur ama kilosu ayni

Kizlar oglumun kontrolu vardi dun yine hoc kilo almamis yani ne yapabilirim napiyim hic bilmiyorum, gecen aylarda mama almistim icmedi yemeklerinden bikac kasik alip istemiyor sütte 5 10 dk amca emer dişten diyo doktor ama bu kadarida iyi degil sanki ,sutum var cok sukur ama kilosu ayni
Degisik cesit vermeye calisma. Mesela sevdigi seyleri bul ve surekli o seyleri vermeye çalış bi sure. Kilosi normale donsun de....

boyu uzamıştır belkide

Degisik cesit vermeye calisma. Mesela sevdigi seyleri bul ve surekli o seyleri vermeye çalış bi sure. Kilosi normale donsun de....

boyu uzamıştır belkide

Normalde evet boyu daha cok uzardi ama bu ay 1 cm almis ve 150 200 grm arasi,1 kilo kadar alsa normale doner diye dusunuyorum aslında ne versem yiyo ama sadece 2 3 kasik yani cokta hareketli ondan mi yaramiyo yedigi bilmiyorum

korse alacak arkadaşların dikkatine, ben instagramda melek butikten almıştım 3 ayda elimde kaldı. Tadilat icin kargo parasını istediler içine koydum da gönderdim; yarısını yapıp yarısını yarim bırakmışlar. Söylediğimde biz yaptık da gönderdik cevabını aldım. Başka sayfadan alın oradan almayın

Selamlar herkese biz buçuk aylıkken kontrole gittik oğlum 8.600 gr boy 73 normal olduğunu söyledi bana zayıf gelse de :sus: gece çok kalkıyorsa gece emzirmesini kesebilirsin dedi ben de bilemiyorum bazen 2 kere kalkiiyor bazen 3 4

Selamlar herkese biz buçuk aylıkken kontrole gittik oğlum 8.600 gr boy 73 normal olduğunu söyledi bana zayıf gelse de :sus: gece çok kalkıyorsa gece emzirmesini kesebilirsin dedi ben de bilemiyorum bazen 2 kere kalkiiyor bazen 3 4
Bizim kiz en son 8 aylik kontrole gitti 8 kilo 72cm di boyu. Normal dedi doktor. Sagligi yerinde, kilosuna pek takilmiyorum o yuzden :)

Gece emzirmesi icin birsey diyemeyecegim cok kisiye ozel bi durum ama ben gece emzirmezsem maaile perisan oluruz.

Benim kiz 9bucuk aylik 10 kilo. 2 ayda toplam 400gr almis sadece.

Gece emzirmesini suan kesmem mumkun degil çılgına doner malesef.

Bizim oğlan da 9,5 kilo. Yani gece emzirmemek hayal sanırım. Ne zaman kesintisiz uyuyacak çok merak ediyorum:)

Bizim oğlan da 9,5 kilo. Yani gece emzirmemek hayal sanırım. Ne zaman kesintisiz uyuyacak çok merak ediyorum:)
Tunelin sonunda isik 2 yas civari gorunuyor :) bizim oglan 2 yas sonrasi normal gece uykusu uyumaya basladi.

Kizi hic kestiremiyorum, gorecegiz :)

X