2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Anne sütü ve mama ile beslenen bebeklerde demir takviyesine ihtiyaç olmuyormuş arkadaşlar. Ek gıdaya geçtikten sonra eksikliğe dair belirtiler varsa eger, kan değerlerine bakıldıktan sonra öneriliyor pek çok yerde.
Valla oglum uyanikken oyun halisiinin icinde yasiyor
Bayılacak emin ol. Benim kız çok mutlu oluyor içinde. 180° dönüyor içinde.
NE kadar güzel yaa.. Benim ki 10 dk mızıklanmadan dursa şaşarım. Bi gülüyo eğleniyo, bi aglıyo ayarsız

Benim doktor da asm verecektir alma kullanmayacağız dedi. Öncelik ek gıdaya geçtiğinde doğal yollarla bakacağız demişti.

Benim doktor da asm verecektir alma kullanmayacağız dedi. Öncelik ek gıdaya geçtiğinde doğal yollarla bakacağız demişti.
Ya bende düşünmüyorum kullanmayı kabız yapıyor diyorlar. Hamilelikte kullanırken beni yapmıştı. Pekmez falan yediririm diyorum 6 aydan sonra olur mu acaba

Ya bende düşünmüyorum kullanmayı kabız yapıyor diyorlar. Hamilelikte kullanırken beni yapmıştı. Pekmez falan yediririm diyorum 6 aydan sonra olur mu acaba
Aynen benide yaptı malesef.
Bal 1 yaşından sonra da pekmezi bilmiyorum açıkçası

Aynen benide yaptı malesef.
Bal 1 yaşından sonra da pekmezi bilmiyorum açıkçası

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Süheyla Gör'ün cevabı: (Pekmez, bebek 6 aylık olduktan sonra istediğiniz şekilde az miktarda verilebilir.)

Ne kadara aldın ?

Neden ki
?

Doktora bı turlu taraf edemedim. Uygun kelime buymuş meğer.
Gtti gdyrdan97 tl aslında burda 85 e alan oldu da kaçırdım indirimi daha da beklemek istemedim kitapta benimkinin ayına göre 20 dk yazıyor nedeni yazmıyor ama hipnoz gibi düşünüyorum

Kizlar bir sey sormak istuyorum.hangi bebek bezini kullaniyorsunuz? Prima premium care kullaniyordum prima kısırlik yapiyor dediler molfix pisik yapti,bayb me islaklik çıkardi,simdi simdi huggies aldim ama o da icime sinmedi ne kullanacagim ben

Sizde mi 4.ayda baslamayacaksiniz, ek gidaya gecinceye kadar bendw bwklwyeyim o zaman ya, benim doktor herseyi hemen baslatiyor birde hep saglik ocagininkini oneriyor

Sleepy bebek bezi ve ıslak mendilini kullanıyrm bayadır memnunum

Bende prima ile basladim benim kiz dogustan pisikli dogdu primada da artinca canbebe denedim tenine yapisiyordu o nedenle sevmedim, sleppy aldim ise yaramadi huggies pisigini gecirdi ama biraz pahali geldigi icin molfix denedim fena gelmedi en son birkez daha sleppy denedim ama kakasini fena sizdiriyor o nedenle bende kararsizim, simdi elimdeki molfixlwri bitirmwtw calisiyorum bimin bezini ve komili denemedim belki onlari da denerim :)

Gaziantep medikal parktaki doktor bana demir ilacıni baslatmisti ama ben bur haftadir kullanmiyorum ne yapacagimi da bilemiyorum bu konuda kizim cok hassas ayaklari hep buz gibi kullanmayip ona zarar vermekten de korkuyorum.en iyisi tahlil istemek galiba

Buyudu baya annesı ya
Olmadı enjektorle ıcer
Bı kez beslenmesı yeterlı
Ah ya .... Çok kötü insanin aklı geride kalıyor... Bi sefer ben de meme mama bise veremeyince mamayı yapıp kaşıkla ağzına sokuşturmuştum... bebek çok başkaymış ya cok seviyorum çok burdaki bebekleri de çok seviyorum biri böyle bişey yazdı mi üzülüyorum ya

Sizde mi 4.ayda baslamayacaksiniz, ek gidaya gecinceye kadar bendw bwklwyeyim o zaman ya, benim doktor herseyi hemen baslatiyor birde hep saglik ocagininkini oneriyor
Önümüzdeki hafta 4. Ay doluyor gittiğimizde tekrar açıklama yapar yazarım sanada geçen ay demişti kullanmayacağız diye

kizlarrr masa ile koca ayiyi izlemeye gitmeyin hep izledigimiz bölümler 3 yeni bölüm vardi digerleri internette ve tv de cikan bolumlerdi.kizim da 1 bucuk saat oturmaktan sıkıldı boyle uzun yapacaklarına yeni olan 3 4 bölüm koysalar daha mantikli olurmuş

lilipit canım yumurta yedigim gün hersey yolundaydı
Dün sütlaç yapmıştım ew ahalisine.canım cekti küçük bi kase yedim,bugun kızımın kakasında noktalar seklinde kan vardı.ilk defa bu kadar cok vardı
Vicdanım cok sızladı kendimi cok suçladım
Tatlıda kendimi frenliyemiyorum malesef
Nefsim cok zayıf,irademi de yemişim galiba
Birde kan damlasından sanırım koyu kıvamlıydı,kabızlık yapıyo sanırım
Yapmayan damla varmıdırki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…