Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Oğlumda 1 sene doktor yolunda geçti günlerimiz olsun diye hamilelikte de sürekli ayağım hastanedeydi şubattan bu yana korunmuyorduk ne olsa eşimde de bende de sıkıntı var tedavisiz olmaz olursa da başımız üstüne dedik oğlumda çok inat durmuyor olmasın diye de düşünüyorduk ama işte Allah nasip etti bu ay bize sürpriz oldu eşim bile şaşırdı tedavisiz olmuyordu nasıl oldu oğlumuz küçük falan diye ama kısmet işte aslında olduğuna üzülmedim ama sevinemedim de çünkü ilk bebeğim 23 haftalık ölü doğum oldu 2. Serklajlıydım sürekli yatarak geçti bunda da atılacak çocukla nasıl yatacağım nasıl başaracağım kaygısı var sürekli oğlum daha 2 buçuk yaşında anlamıyor bişey bakalım Allah acılarını göstermesin acısı daha büyük oluyor inan
Canım benim de ilk bebek sürecim biraz zorlu geçti çok şükür bir kızım var 1 yaşında. Zaten hemen olmaz düşüncesiyle korunmayı bıraktık ve hamile kaldım evet 2. Bebeğimiz olsun istiyorduk ama bu kadar erken beklemiyorduk biz de şaşırdık ne hissedeceğimizi bilemedik. Evet çocuk çok büyük bir sorumluluk bir de gurbette olunca ekstra zorlanıyor insan 5 dk bile bırakabileceğim kimse yok etrafımda. Ama tekrar nasip olması bile mutlu ediyor insanı dediğin gibi rabbim acılarını göstermesin kimseyi de aratmasın bizlere de kolaylık versin 🤲🏻

Canım benim de ilk bebek sürecim biraz zorlu geçti çok şükür bir kızım var 1 yaşında. Zaten hemen olmaz düşüncesiyle korunmayı bıraktık ve hamile kaldım evet 2. Bebeğimiz olsun istiyorduk ama bu kadar erken beklemiyorduk biz de şaşırdık ne hissedeceğimizi bilemedik. Evet çocuk çok büyük bir sorumluluk bir de gurbette olunca ekstra zorlanıyor insan 5 dk bile bırakabileceğim kimse yok etrafımda. Ama tekrar nasip olması bile mutlu ediyor insanı dediğin gibi rabbim acılarını göstermesin kimseyi de aratmasın bizlere de kolaylık versin 🤲🏻
Aminn canım sizin ilki daha küçükmüş evet destekçi olmayınca bayağı zor her şeyi kendin üstleniyorsun Allah hepimize yardım etsin öğrendiğim günden beri bişey olmaz inşallah diye diye geçiyor günler oğlumda yattım bunda sağolsun kendi yatırmıyor tam oyun çağında olduğu için

Gerçekten bende öyle hastaneye nasıl gittim bı ben biliyorum.Ben kalp atışı duyamadım çok küçük diye 10 gün sonra gel dediler ondan yana da tedirginim ama şükür ki kanamam ve ağrım vs yok.Ondan yana çok umutluyum.Bana parageston verdi vajinal yoldan kullan dedi her ihtimale karşı tedbir olsun dedi.Bi tane kullandım ama çok kararsızım kullanıp kullanmama konusunda :KK43:
6 haftada kanamam olsu, pregwstoran fitil 1 hafta kullandım sonra olmayınca bıraktım hiçbir zararı yokmuş.

Kizlar bugün 6+3 haftaligim sabah kahverengi kanla karışık kanamam oldu.Hemen Dr gittim alttan baktı içerde kanama yok dedi ama her ihtimale karşı progestan başlayalım dedi.Agrim vs hiç biseyim yok ama tedirginim.Basina böyle bişey gelen var mı ? Düşük olsa seyir nasıl ilerler
Vücutta biriken eski adet kanı olabilir canım doktora gitmişsin demekki endişe edilecek bir durum yok çok şükür

Çok şükür canim hala çok iyiyim. Ya bide kizlar şu zamanlarda ne yiyip içelim de bebeğin tutunmasi kolay olsun bilgisi olan var mı
Canım ilk zamanlar zaten bebek alacağı vitamini annenin depolarından alıyormuş iyi ki öyle yoksa ben su an yumurta falan hiç görmek istemiyorum. Süt iç canım çocuğa çok faydalı kaşar peyniri ceviz

X