2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gtti gdyrdan97 tl aslında burda 85 e alan oldu da kaçırdım indirimi daha da beklemek istemedim kitapta benimkinin ayına göre 20 dk yazıyor nedeni yazmıyor ama hipnoz gibi düşünüyorum

Ben almistim canim E bebekten 85 Tl'ye bondigo orman seruveni.Aslina bakarsan erken davrandim daha zamani var diyorlar genel kani 4.ayda oymamaya baslamasiymis.almayanlara beklemelerini oneririm 10-15gunde bir indirime giriyor cunku.

Kizlar bir sey sormak istuyorum.hangi bebek bezini kullaniyorsunuz? Prima premium care kullaniyordum prima kısırlik yapiyor dediler molfix pisik yapti,bayb me islaklik çıkardi,simdi simdi huggies aldim ama o da icime sinmedi ne kullanacagim ben :KK43:

Ben de en basindan beri premium care kullaniyorum masallah pisik filan yapmadi memnunum.Bu kisirlik olayi nereden cikti ya hic duymamistim,dogruluk payi nedir arastirmak lazim..

Nasil memnun musun cnm

Ben biraz erken ald canim bondigoyu,diger oyun halilarindan daha cok ilgimi cekti nedense.Guzel oyuncaklari da var,bebegi oyaliyor baya:)

Kızlar, @BahaRaslan99 , Zencefill90 Zencefill90 beatrices beatrices ve yazmayan diğer arkadaşlar onlarda mi bıraktılar burayı. Neden herkes gitti ya. Ne güzel birbirimize her konuda bilgi veriyorduk konusuyorduk. Çok kalabalık bi aileydik. güzeldi bence birbirimizi görmeden sevmek sohbet etmek yakınlık kurmak. Birbirimizi merak etmek. Mesela lilipit lilipit i aşırı merak ediyorum ben.çok sevdim nedense. Gitmeyin diğer arkadaşlar,bir garip,orangutan, yaseminzyn ve diğerleri aklıma geliyor ama tam yazamiyorim isimlerinizi kusura bakmayın. Giden arkadaşların hepsini de Sevmiştim.

lilipit lilipit canım yumurta yedigim gün hersey yolundaydı
Dün sütlaç yapmıştım ew ahalisine.canım cekti küçük bi kase yedim,bugun kızımın kakasında noktalar seklinde kan vardı.ilk defa bu kadar cok vardı
Vicdanım cok sızladı kendimi cok suçladım
Tatlıda kendimi frenliyemiyorum malesef
Nefsim cok zayıf,irademi de yemişim galiba
Birde kan damlasından sanırım koyu kıvamlıydı,kabızlık yapıyo sanırım
Yapmayan damla varmıdırki acaba
Bende cnm dun misafir vardi

Yicek bisey yoktu mecbur actim

Borek ekler pasta falan yedim
Suana kadar sikinti gormedim
Cnm demekki sutlu tatlilara bay bay
UZulme ya benm doktorda abartmiyor nette uzman tv de prof dinledim oda cok abartmadi
Insan uzuluyor ama napalim
Denem yanilma oluyor
Bak dun ekler yedim ya nasil sutum var
Tatli esittir sut

E emziren annenin de cani cekiyor tatli

Kızlar, @BahaRaslan99 , Zencefill90 Zencefill90 beatrices beatrices ve yazmayan diğer arkadaşlar onlarda mi bıraktılar burayı. Neden herkes gitti ya. Ne güzel birbirimize her konuda bilgi veriyorduk konusuyorduk. Çok kalabalık bi aileydik. güzeldi bence birbirimizi görmeden sevmek sohbet etmek yakınlık kurmak. Birbirimizi merak etmek. Mesela lilipit lilipit i aşırı merak ediyorum ben.çok sevdim nedense. Gitmeyin diğer arkadaşlar,bir garip,orangutan, yaseminzyn ve diğerleri aklıma geliyor ama tam yazamiyorim isimlerinizi kusura bakmayın. Giden arkadaşların hepsini de Sevmiştim.
Ay cnm Allah razi olsun
Isleri var herhalde diger arkadaslarin
Ek gidalara flana baslayacagiz
Herkes lazim donungeri :)

kizlarrr masa ile koca ayiyi izlemeye gitmeyin hep izledigimiz bölümler 3 yeni bölüm vardi digerleri internette ve tv de cikan bolumlerdi.kizim da 1 bucuk saat oturmaktan sıkıldı boyle uzun yapacaklarına yeni olan 3 4 bölüm koysalar daha mantikli olurmuş
Sgl cnm bilgi verdigin icin
Bende oglumu getirsem diye dusunmustjm bi an
Garibim tv izlemeyi ogrendi mecbur
Artik bnm kucuk kuzumda biliyor masa ile koca ayi :)

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?:KK43:
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum
Ben canım hem kötü kokulu ter her gün banyo yapıyorum. Üşenmesem bi sabah bi de yatmadan gece giresim geliyor ama işte üşeniyorum. Ensemin teri hiç kurumuyor hele.

Ah ya .... Çok kötü insanin aklı geride kalıyor... Bi sefer ben de meme mama bise veremeyince mamayı yapıp kaşıkla ağzına sokuşturmuştum... bebek çok başkaymış ya cok seviyorum çok burdaki bebekleri de çok seviyorum biri böyle bişey yazdı mi üzülüyorum ya
Evet canım ya dün mesela hepi topu 1 saatlik çıkmak zorunda kaldım uyuyordu ve ben gelmeden on dk önce uyanmış aklım hep evdeydi :KK43: çarşamba günü gitcez en az 3 saat sürecek sorun falan çıkarsa belki akşama anca geliriz ve benim oğlum bi ağlamaya başladımı nefes almadan ağlıyor kimsede susmuyor beni arıyor :KK43:

Evet canım ya dün mesela hepi topu 1 saatlik çıkmak zorunda kaldım uyuyordu ve ben gelmeden on dk önce uyanmış aklım hep evdeydi :KK43: çarşamba günü gitcez en az 3 saat sürecek sorun falan çıkarsa belki akşama anca geliriz ve benim oğlum bi ağlamaya başladımı nefes almadan ağlıyor kimsede susmuyor beni arıyor :KK43:
En çok üzüldüğüm budur biliyor musun ağladığında sadece bende sussa sadece beni istese. Sağlık içinde önemli anneyi emmesi ama bu konuda da üzülüyorum aramızda bi bağ olmicak mi acaba diye. Herkes diyo o annesini bilir tanır merak etme diye ama ben inanmıyorum nedense :KK43:

Nasil memnun musun cnm

Cok memnumum cnm elleriyle dokunmaya calısıyr hatta müzikli olanı cekti caldı kesfediyor 20-25. Dk duruyor bence al insirimden
bir yere gitmiyorum cnm bu konu hakkında cok yazdım giden gider yapcak bişi yok kalanlarla devam ediyoruz:)

En çok üzüldüğüm budur biliyor musun ağladığında sadece bende sussa sadece beni istese. Sağlık içinde önemli anneyi emmesi ama bu konuda da üzülüyorum aramızda bi bağ olmicak mi acaba diye. Herkes diyo o annesini bilir tanır merak etme diye ama ben inanmıyorum nedense :KK43:
Üzülme canım bebekler annesini mutlaka hisseder neden inanmıyorsunki

Cok memnumum cnm elleriyle dokunmaya calısıyr hatta müzikli olanı cekti caldı kesfediyor 20-25. Dk duruyor bence al insirimden

bir yere gitmiyorum cnm bu konu hakkında cok yazdım giden gider yapcak bişi yok kalanlarla devam ediyoruz:)
Kiz allah seni
Ben burda daha hamilelikten itibaren oyun halisi alin diye basbagiriyrm
Sanada al dedim kac kere
Ondan sordum :KK70:

Canım hiç üzme kendini ve nolur böyle seyleri anne sütüne baglama
Bak benim kızımda agladıgında kim hoplatıp zıplatırsa onda susuyo
Hatta kayınvalideyken agladı hemen dedilerki annesini istiyo galiba yok dedim zıplatın susar aynende öyle oldu ,sustu

Canım hiç üzme kendini ve nolur böyle seyleri anne sütüne baglama
Bak benim kızımda agladıgında kim hoplatıp zıplatırsa onda susuyo
Hatta kayınvalideyken agladı hemen dedilerki annesini istiyo galiba yok dedim zıplatın susar aynende öyle oldu ,sustu
Evet yani benim oğlumda sürekli öyle yapmıyor ama bazen yapıyor ve ben gittiğimdede böyle olursa diye korkuyorum ondan yazdım bilseydim yazmazdım ya :KK43: uzgungul uzgungul üzülme lütfen anne sütü hiç veremeyenler var hatta annesiz büyümek zorunda kalanlar sen yine vermişsin bir ay keşke herşey anne sütüyle bitse büyüdükçe nasıl iyi bir birey olarak yetiştireceğiz onu düşünmeliyiz
Ve unutma onun ihtiyacı olan sütün değil sevgin canım

Arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var.mama sandalyelerinin ayakları kısalıyo mu.biraz sacma bi soru oldu ama memlekete gidince kayınvslideler yerde yemek yiyolar.kızımda bizimle sofrada bulunsun istiyorum.nasıl bişey alıcagımı bilemiyorm o yuzden.gidince 15gün filan kalıyoruz

Evet yani benim oğlumda sürekli öyle yapmıyor ama bazen yapıyor ve ben gittiğimdede böyle olursa diye korkuyorum ondan yazdım bilseydim yazmazdım ya :KK43: uzgungul uzgungul üzülme lütfen anne sütü hiç veremeyenler var hatta annesiz büyümek zorunda kalanlar sen yine vermişsin bir ay keşke herşey anne sütüyle bitse büyüdükçe nasıl iyi bir birey olarak yetiştireceğiz onu düşünmeliyiz
Ve unutma onun ihtiyacı olan sütün değil sevgin canım
Haklisiniz kızlar ama ne bilim görüyorum bebek ağlıyor annesine getiriyorlar hemen memeyi bi acıyo hop susmus o yüzden üzülüyorum. Kaynanam tanır o seni diyo babaanne tanır seni diyo ama ne bilim işte. Babası da çok ilgileniyor bide galiba babasına daha bağlanır diye sinirkeniyorum :)) annem bide diyo az önce gece uyuyan çocuk babasını çok severmiş derlermiş eskiler :)))

Kızım öksürüyo kızlar biraz burun akıntısı da var inşallah geçer hemen :KK43:

Arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var.mama sandalyelerinin ayakları kısalıyo mu.biraz sacma bi soru oldu ama memlekete gidince kayınvslideler yerde yemek yiyolar.kızımda bizimle sofrada bulunsun istiyorum.nasıl bişey alıcagımı bilemiyorm o yuzden.gidince 15gün filan kalıyoruz
Bende merak ediyorum :) ikea antilop mama sandalyesi için sandalye ile birlikte banyo ya götürüp yıkayabilirsiniz dediler herhalde koca ayakla gitmiyordur diye düşündüm kendimce :)

Haklisiniz kızlar ama ne bilim görüyorum bebek ağlıyor annesine getiriyorlar hemen memeyi bi acıyo hop susmus o yüzden üzülüyorum. Kaynanam tanır o seni diyo babaanne tanır seni diyo ama ne bilim işte. Babası da çok ilgileniyor bide galiba babasına daha bağlanır diye sinirkeniyorum :)) annem bide diyo az önce gece uyuyan çocuk babasını çok severmiş derlermiş eskiler :)))
Onu bana da dediler nitekim seviyor da oğlum babayı mesela ağlıyor olsa eşim kapıdan girip seslense oğlum diye hemen susar gülümsemeye başlar :)

Sadece annede susma bebeğin kişiliği bence biraz da benim kız doğduğundan beri neredeyse sadece beni ve babasını gördü ama dün aglayinca komşum ayakta bir iki pispisladi ve sustu benimki de hep beni tanımıyor gibi geliyor ama taniyordur herhalde :KK50:

X