2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ay sorma . Bende bazen 9 da yatıyorum. Bnm oğlan derin uykusuna bazen 8 de yatıyor bazen 10 da. E ben 8 de nsl gidip yatayım. Sonra geç sürekli kalkıyor. Bi sure ayak uyduruk az artık.

Oyun halısı farz oldu yani. İnş durur içinde de o kadar para çöpe gitmez.
Valla oglum uyanikken oyun halisiinin icinde yasiyor:KK70:

Ay sorma . Bende bazen 9 da yatıyorum. Bnm oğlan derin uykusuna bazen 8 de yatıyor bazen 10 da. E ben 8 de nsl gidip yatayım. Sonra geç sürekli kalkıyor. Bi sure ayak uyduruk az artık.

Bayılacak emin ol. Benim kız çok mutlu oluyor içinde. 180° dönüyor içinde.

Oyun halısı alacaksan bondigo serğven ormanını öneririm renkleri canlı müzikli oyuncagı var kendi cekip calabiliyo

Demir ilaci markasini yazabilir misin canim, bende burda okumustum saglik ocaginki perabenli diye bende kullanmak istemiyorum, birde asidqn bahsetmemissin? Ne zaman yaptiracaksin?

Adefer+2 ilacın ismi .28 eylulde 4 .ay aşımız var sağlık ocaginda. Onu sağlık ocağında yaptırdığımız için doktorla konuşmadık sadece tarihi sordu
Bir ay sonrada rota virüsün ikinci dozunu yaptiracagiz
Kızlar yüzüstü neden önemli. Bizim ki 5 dk durmuyor. Hemen ağlıyor. Zar zor oyuncaklarla oymuyorum tutuyorum anca işte

Kol kasları ve sırt kasları icin.birde zeka gelişimini arttiriyor

Arabaya bindim
Düdüğüne bastım
Düüü düüüüüt

Kızlar bayadır biz bunu oynuyoruz
Son günler daha çok farkında gülüyor burnuna dokunun

Siz de oynayın :)

Kizlar merhaba... ben huysuz kizl ugrasmaktan vakit bulamiyorum..onceki gece uykusu bolundu istedigi gibi uyuyamadi diye dun kabus gibi bi gun gecirdim.. bundan sonra aglamadigi surece almicam yatagindan geceleri..
Ya size sunu danismak istiyorum benim kiz battaniyeyi agzina goturup yaliyo isiriyo.. yuz ustu bacagima yatirsam esofmanimi yaliyo surekli bu moddayiz.. battaniye ile yuzunu ortup bogulacak diye yalniz da birakamiyorum.. uyky arkadasi mi ariyo yoksa disleri mi kasiniyo anlamadim sizce?

İşin kötü tarafı anca bir ay emdi benim ki emmedi sutum azaldı uzaklaştı benden. O ara çok üzüldüm ağladım dövundum ama nasip değilmiş. Yavaş yavaş alistim artik. Dun gece kadının biri sen mi bıraktın emmedi mi diyo. Salak miyim ben bırakacak dedim.

Densiz kadın. Sanki keyfi olarak emzirmiyor diye bakıyorlar ya deli oluyorum. İlk 15 gün emziremedim göğüs ucum yoktu yavrum plastikle emmek istemedi hep ağladı bende ağladım böyle densizler de telefonda sürekli emzir emiyor mu diye sorup durdular. Sinirleniyorum duyunca sanane diyesim geliyor

Densiz kadın. Sanki keyfi olarak emzirmiyor diye bakıyorlar ya deli oluyorum. İlk 15 gün emziremedim göğüs ucum yoktu yavrum plastikle emmek istemedi hep ağladı bende ağladım böyle densizler de telefonda sürekli emzir emiyor mu diye sorup durdular. Sinirleniyorum duyunca sanane diyesim geliyor
Keşke desek azarlasak sanane beeee diyesim var da işte.

Google da araştırdım çok önce. Bi liste yaptım ve onları tüketiyorum. Tabi kendim için de tatlı vs yiyoooom :)

Extra Hergün mutlaka ceviz fındık badem sarı leblebi ( hee biri 5 er adet gibi )
Oh oh afiyet olsun aslında benimde kuruyemiş e el atmam lazım bazen fırsat olmuyo yemek ısıtmaya :)

Annesini emesi geliyodur o zaman şekerim. Özlüyodur seni ....
Ben onu yerimmmm :)) haklısın oda var tabi koku arıyorlar

İşin kötü tarafı anca bir ay emdi benim ki emmedi sutum azaldı uzaklaştı benden. O ara çok üzüldüm ağladım dövundum ama nasip değilmiş. Yavaş yavaş alistim artik. Dun gece kadının biri sen mi bıraktın emmedi mi diyo. Salak miyim ben bırakacak dedim.
Haklısın kesinlikle sinirlenmekte hangi anne isterki işte cahil cahil konuşuyorlar sen bakma mama öcü bişey değil sonuçta ha pirinç unu nişasta dan yapsan evet öcü sağlıksız ama senin kullandıgın formül mama zararlı değil. Herkes gibi bebekte nasibini yer kimseye laf düşmez

Bayılacak emin ol. Benim kız çok mutlu oluyor içinde. 180° dönüyor içinde.
Benim ki fazla durmuyo ya hemen sıkılıyo güzel uzanabiliyor tutup çekiyo ama tek şarkılık duruyoruz :)

Kizlar merhaba... ben huysuz kizl ugrasmaktan vakit bulamiyorum..onceki gece uykusu bolundu istedigi gibi uyuyamadi diye dun kabus gibi bi gun gecirdim.. bundan sonra aglamadigi surece almicam yatagindan geceleri..
Ya size sunu danismak istiyorum benim kiz battaniyeyi agzina goturup yaliyo isiriyo.. yuz ustu bacagima yatirsam esofmanimi yaliyo surekli bu moddayiz.. battaniye ile yuzunu ortup bogulacak diye yalniz da birakamiyorum.. uyky arkadasi mi ariyo yoksa disleri mi kasiniyo anlamadim sizce?
Benimkide öyle bazen gece uyanıyorum boğazına kadar çekmiş ama ince müslin örttüğüm için nefes alabilir diye düşünüyorum kalın değil diye. Allah korusun bebeklerimizi kışın da bu sebepten tulum almayı planlıyorum üzerini örtmemek için

Ha ekliyeyim bence dişleri kaşınıyo uyku arkadaşı için erken geliyo bana yani sarılıp uyuyamaz diye belki beşiğin yanında görebilecegi yerde durur ancak

Nenimkilerde öyle surekli yalama modunda örtüyu ellerini...bence daha diş cıkmaz erken degil mi

Oh oh afiyet olsun aslında benimde kuruyemiş e el atmam lazım bazen fırsat olmuyo yemek ısıtmaya :)

Ben onu yerimmmm :)) haklısın oda var tabi koku arıyorlar

Haklısın kesinlikle sinirlenmekte hangi anne isterki işte cahil cahil konuşuyorlar sen bakma mama öcü bişey değil sonuçta ha pirinç unu nişasta dan yapsan evet öcü sağlıksız ama senin kullandıgın formül mama zararlı değil. Herkes gibi bebekte nasibini yer kimseye laf düşmez

Benim ki fazla durmuyo ya hemen sıkılıyo güzel uzanabiliyor tutup çekiyo ama tek şarkılık duruyoruz :)

Benimkide öyle bazen gece uyanıyorum boğazına kadar çekmiş ama ince müslin örttüğüm için nefes alabilir diye düşünüyorum kalın değil diye. Allah korusun bebeklerimizi kışın da bu sebepten tulum almayı planlıyorum üzerini örtmemek için
Sağolasin aynen öyle dediğin gibi

Oyun halısı alacaksan bondigo serğven ormanını öneririm renkleri canlı müzikli oyuncagı var kendi cekip calabiliyo
Ne kadara aldın ?

Kızlar oyun halısında aşırı fazla kalmasın kütapta okumustum ben 20-25 dk tutuyorum sonra alıp konusuyrm
Neden ki
?

Bazen altını değiştirirken yapıyor sanki tüp boyayı sıkar gibi oluyor.
Doktora bı turlu taraf edemedim. Uygun kelime buymuş meğer.

Haftasonu kahvaltı sofrasını şoyle güzelce donatıp, belgesel ya da masa ile koca ayıyı eşimle başbaşa izlemeyi o kadar çok özledim ki. Oooof of
Ay çok güzel dimi maşa ile koca ayı :))) biz de çocuk gibi izlerdik

X