2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benimkide değişti geceleri 4-5saat uyurdu şimdi 1bucuk 2 saatte bir kalkmaya başladı.gunduz uykusunda dağıldı güzel uyuyordu.
Herşeye ağlamaya başladı.insaAllah bende düzelir diye umut ediyorum

Allah Allah video indirme programlarından indirdim ben
Sen üyemisin youtubea?

beatrices ozletiyor kendini . ,

Uyju duzwni degil ama benimkinin asidan sonra kaka duzeni degisti, ilgisi var mi bilmiyorum ama asidan sonra her gun az yada cok kaka yapmaya basladi benim kiz

Valla o huysuzluk bizde de basladi, gunduz nedensiz yere aglamalar, emmek istememeler, zaten gunduz Uykumuz yok gibi ama ben buyume atagi gibi dusunmustum hic asiya baglamamistim ama olabilir mi ki ya

Doktoruma sordum. Asi huzursuzluk, iştahsızlık, az ishal yapabiliriz. Aşırı huzursuzluk ve ateş varsa getir. Q
Demek ki sebep asiymis kizlaaar

Benim kiz da ayni sekilde etkilendi.NapicaZ bilmiyorum gunduz uykusu yok,gece boluk porcuk..

Uc ay sonramı baslayacaksın cnm

Kasim da yillik iznim vs bitiyor.1 yada 2 ay da ucretsiz alayim diyorum.En azindan ek gida olayina baslariz insallah biraz daha buyumus olurlar.Annem de rahatsiz bakamiyor bakici bulmak zorundayim hic te kiyamiyorum napicam bakalim

Ben sormustum canim sagolasin.Gidip gorustum aynen baslamayi dusunuyorum en azindan skilassak bile fayda olur.

Hepinize merhaba kızlar. Öyle huysuz bir kızım var ki, zar zor kk yı okuyorum, ama yazmak mümkün olmuyor. 15 Haziran da geldi bebeğim. Spora giden, temizlik yapan arkadaşlara imreniyorum. Çünkü annem olmadan kahvaltı bile yapamıyorum. Depresyon a giriyorum sanırım. Çünkü tükenmiş hissediyorum kendimi. Bu arada iyi ki varsınız. Yazmasam da hepinizi arkadaşım olarak görüp, tek tek merak edip, problemleri Olan arkadaşlarıma dua ediyorum.

Allah yardımcın olsun canım.
İnşallah en kısa sürede düzelir bu süreç.
Tahmin edebiliyorum az çok.

Anlıyorum seni canım sadece geçecek bugünler demeye geldim... benim büyük üç buçuk yaşında 2014 yazım tıpkı dediğin gibi geçmişti ama hepsi unutuluyor, büyüyecek ve herşey kolaylaşacak canim, çok bunalınca yaz bize​

Heee iyi o zaman ya bi an çok zayıfsın sandım azcık ta kıskandım tabi ben 1.60 m ve 55-56 arasıyım :)
İdeal kilondasın bence tebrikler :)
Nedense benim gözüm doymuyor sürekli vermek istiyorum
Benim gözüm de senin kilonda 61 e 1.67yim Ben de ama karnim kötü tabi

kizlar kilolariniz gayet iyi valla tebrikler fit annesiniz :)) benim de 165 boy 65 kilo hamile kalmadan 59 dum biturlu veremiyorum artik aklim surekli yemekte karnim doysa tatli tatli yesem tuzlu meyve derken agzim hic boş durmuyo

Benim gözüm de senin kilonda 61 e 1.67yim Ben de ama karnim kötü tabi
Karnım ciddi anlamda toparladı çok az bişey kaldı bidaha adet olursam gider belki diye kendimi avutuyorum :) çünkü karnımı içime çekince içeri bile çekilmek istemeyen küçük bölge var nedir anlamadım

kizlar kilolariniz gayet iyi valla tebrikler fit annesiniz :)) benim de 165 boy 65 kilo hamile kalmadan 59 dum biturlu veremiyorum artik aklim surekli yemekte karnim doysa tatli tatli yesem tuzlu meyve derken agzim hic boş durmuyo
Sen de o kadar kilolu sayılmazsın aslında

Heee iyi o zaman ya bi an çok zayıfsın sandım azcık ta kıskandım tabi ben 1.60 m ve 55-56 arasıyım :)
İdeal kilondasın bence tebrikler :)
Nedense benim gözüm doymuyor sürekli vermek istiyorum
Bende doymuyorum habire açım sürekli yemek istiyorum gerçi az az yediğim için belkide bide hiç oturmuyorum emeklerse yürüse ne olur halim bilmiyorum tekrar vitamin e başlayayım diyorum belki alırım biraz kilo

Bende doymuyorum habire açım sürekli yemek istiyorum gerçi az az yediğim için belkide bide hiç oturmuyorum emeklerse yürüse ne olur halim bilmiyorum tekrar vitamin e başlayayım diyorum belki alırım biraz kilo
Yok kız doymuyorum derken o anlamda da hep açım da :) kilo vermek istiyorum sürekli eşim iyisin diyor kızıyor da
Bence almaya çalışma canım boşver verme daha fazla yeter sonra da önüne geçilmiyor :)

Yok canım 1.50 yim
160 da ben. 46-50 benim de 56-60 olmam gerek Dicem diyemiyorum. 56 yken de kilo fazla vardı kanımca. Bir garip gibiyim biraz ben de. Diyete girince verdikçe veresim geliyor. Hoş artık dolu dolu 65 kiloyum. Nasıl vereceğim 15 kg yu bakalım.

Önceden hep 5-6 kilo fazla olup diyetle verirdim.

Ekim de spora başlıcam ama diyete seneye sütten kesince.

Yaş 35 benim. Eskisi kadar hızlı gitmez kilolar artık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…