2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Anlıyorum seni canım sadece geçecek bugünler demeye geldim... benim büyük üç buçuk yaşında 2014 yazım tıpkı dediğin gibi geçmişti ama hepsi unutuluyor, büyüyecek ve herşey kolaylaşacak canim, çok bunalınca yaz bize​
Dedim ya, iyi ki varsınız. ❤️ geçeceğini biliyorum ama işte, bazen... herkesten kaçıp buraya geliyorum

Haniymiş o 46 kilo olan bakım. Ne yemiş ne içmiş yok yok ya da ne yememis hic mi yememiş yahu. 2 kişiyi kiskanirken 3 oldu. lilipit lilipit ve @çiğkofte. Ay çiğ köfte de ne güzel diiiimiiiii. Allahım nasıl yaziflicam. Bi süre esimle ayrı şehirde olacaz. Acaba üzüntüden zayıflar miyim. Ya da üzüntüden daha mi fazla yerim. Kızlar acil zayıflamam lazim. Böyle kalırsam kızım başkalarının annesi ne güzel zayıf der ayy :)))

Haniymiş o 46 kilo olan bakım. Ne yemiş ne içmiş yok yok ya da ne yememis hic mi yememiş yahu. 2 kişiyi kiskanirken 3 oldu. lilipit lilipit ve @çiğkofte. Ay çiğ köfte de ne güzel diiiimiiiii. Allahım nasıl yaziflicam. Bi süre esimle ayrı şehirde olacaz. Acaba üzüntüden zayıflar miyim. Ya da üzüntüden daha mi fazla yerim. Kızlar acil zayıflamam lazim. Böyle kalırsam kızım başkalarının annesi ne güzel zayıf der ayy :)))
ayy beni guldurdun yaa oyle derdik dimi eskiden benim annem de kiloluydu makyajli zayif bakimli suslu anneleri gorunce hemen arkadasimin annesi ne guzel sen niye oyle degilsin derdim hic kirilacagini düşünmeden cocukluk iste insallah kizlarim bana oyle demez :110:

160 da ben. 46-50 benim de 56-60 olmam gerek Dicem diyemiyorum. 56 yken de kilo fazla vardı kanımca. Bir garip gibiyim biraz ben de. Diyete girince verdikçe veresim geliyor. Hoş artık dolu dolu 65 kiloyum. Nasıl vereceğim 15 kg yu bakalım.

Önceden hep 5-6 kilo fazla olup diyetle verirdim.

Ekim de spora başlıcam ama diyete seneye sütten kesince.

Yaş 35 benim. Eskisi kadar hızlı gitmez kilolar artık ya
Sorma ya hiç olmazsa 50 olmak istiyorum lisede 49 falandım :)

Alemsin :KK70:
kaç kilosun canım
O zamanla geçecek kaslar iki yöne doğru açıldı toplanması zaman alır
Bir de burayı inceleyebilirsin

http://www.deryaninsporgunlugu.com/2015/12/diastasis-recti-icin-en-onemli.html?m=1
Aynen demek istediğim buydu kare gibi karnım sanki :) çok teşekkür ederim :KK16:

SaiKing SaiKing karın kası açıklık ölçümü ; uzanıyoruz göbek deliğine parmak sokuyoruz biraz yukarı kalkıyoruz kemik kapanıyor parmakları sıkıyor doğru anlamışmıyım canım?

Heee iyi o zaman ya bi an çok zayıfsın sandım azcık ta kıskandım tabi ben 1.60 m ve 55-56 arasıyım :)
İdeal kilondasın bence tebrikler :)
Nedense benim gözüm doymuyor sürekli vermek istiyorum :KK43:
Aynı boydayiz ben 70 kiloyum. Atayim kendimi yerlere ..

Verebilirsin bence canım hiç üzülme...

O zaman iki parmak açık....

Ben toparlanırken ikinci parmak çıkıyor başta iki parmak ama... onu tek parmağa düşürmek lazım en azından... iste ondan ötürü karnımı içeri ceksem de kaybolmuyor diyorsun benim de öyle onu düzeltmek istiyorum

Ben toparlanırken ikinci parmak çıkıyor başta iki parmak ama... onu tek parmağa düşürmek lazım en azından... iste ondan ötürü karnımı içeri ceksem de kaybolmuyor diyorsun benim de öyle onu düzeltmek istiyorum
Çok sağol ya ben bunu bilmiyordum hiç sıkı çalışmaya başlamak lazım :) motive olalım birbirimize

ayy beni guldurdun yaa oyle derdik dimi eskiden benim annem de kiloluydu makyajli zayif bakimli suslu anneleri gorunce hemen arkadasimin annesi ne guzel sen niye oyle degilsin derdim hic kirilacagini düşünmeden cocukluk iste insallah kizlarim bana oyle demez :110:
Kız valla öyle düşünüyorum bi ara karar verdim kızım için zayiflicam boyle olmaz dedim. Başkalarının annesi ne güzel der beni beğenmez diye :))))

Sorma ya hiç olmazsa 50 olmak istiyorum lisede 49 falandım :)

Alemsin :KK70:
kaç kilosun canım

Aynen demek istediğim buydu kare gibi karnım sanki :) çok teşekkür ederim :KK16:
68 :KK43: hamile kalmadan önce ki kilomdayim ama bi sefer çok göze batiyo. Göbek bi alem zaten ziplamalar hoplamalar

Yok kız doymuyorum derken o anlamda da hep açım da :) kilo vermek istiyorum sürekli eşim iyisin diyor kızıyor da
Bence almaya çalışma canım boşver verme daha fazla yeter sonra da önüne geçilmiyor :)
İnşallah daha vermem tek istegim o şuanda :) sana yakışan kiloya en kısa zamanda kavusur ve kalırsın inşallah :)

160 da ben. 46-50 benim de 56-60 olmam gerek Dicem diyemiyorum. 56 yken de kilo fazla vardı kanımca. Bir garip gibiyim biraz ben de. Diyete girince verdikçe veresim geliyor. Hoş artık dolu dolu 65 kiloyum. Nasıl vereceğim 15 kg yu bakalım.

Önceden hep 5-6 kilo fazla olup diyetle verirdim.

Ekim de spora başlıcam ama diyete seneye sütten kesince.

Yaş 35 benim. Eskisi kadar hızlı gitmez kilolar artık ya
Haklısın ya yaşın da etkisi var ben kendimi bildim bileli zayıfım ama seçerek yerdim hep ama şimdi buldugumu :)

Benim o benim 46 :) ya aslında oğlan ilk zamanlar hiç fırsat vermiyordu onu uyutup kahvaltı yapmaya çalışıyordum saat 12 leri buluyodu çabucak 2 yumurta kırıp domates peynir hallediyorum zaten hemen uyanıyo diye çabuk çabuk yerdim sonra işte fırsat buldukça mutfaktaydım :) ama genelde ekmek arası yaptım yemeğim yokken ve tatlı çok çekiyordu artık komşuya dedim helva yap bana diye:) ama artık oğlum sağolsun yemek yememe musade ediyo rahat yiyorum şimdi belki şimdi alırım biraz :)

İnşallah daha vermem tek istegim o şuanda :) sana yakışan kiloya en kısa zamanda kavusur ve kalırsın inşallah :)

Haklısın ya yaşın da etkisi var ben kendimi bildim bileli zayıfım ama seçerek yerdim hep ama şimdi buldugumu :)

Benim o benim 46 :) ya aslında oğlan ilk zamanlar hiç fırsat vermiyordu onu uyutup kahvaltı yapmaya çalışıyordum saat 12 leri buluyodu çabucak 2 yumurta kırıp domates peynir hallediyorum zaten hemen uyanıyo diye çabuk çabuk yerdim sonra işte fırsat buldukça mutfaktaydım :) ama genelde ekmek arası yaptım yemeğim yokken ve tatlı çok çekiyordu artık komşuya dedim helva yap bana diye:) ama artık oğlum sağolsun yemek yememe musade ediyo rahat yiyorum şimdi belki şimdi alırım biraz :)
Amin inşallah amin :)

X