Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Mayıs ve haziran grubunda kullananlar var yazıyorlardı lekelenmesi olanlar falan. Ağrı oluyor mu peki?
Çok ayakta kaldığımda bel ağrısı oluyor hemen oturuyorum dinleniyorum korkuyorum bende . Geçen hafta kanama alanı kaybolmuş dedi doktor ama hala ara ara lekelenmeler oluyor 😔😔

Çok ayakta kaldığımda bel ağrısı oluyor hemen oturuyorum dinleniyorum korkuyorum bende . Geçen hafta kanama alanı kaybolmuş dedi doktor ama hala ara ara lekelenmeler oluyor 😔😔
Geçer inşallah yormayın kendinizi ilk haftalarda yatıp dinlemek lazım hep sanırım. Allah sağlıkla tamamına erdirir inşallah.

Benim normalde hem gece nöbetim var 12 saat hem gündüz 12 saat diğer türlü nöbetsiz çalışsam 8/5 çalışıyordum. Raporu alıp bildirince 7.5 saat ile kısıtlı tuttular. Nöbetlerden çıkardılar beni ona göre düzenlendi 8/16.30 çalışıyorum şimdi nöbetsiz yasal değilmiş zaten bi de seni ve bebeği riske atacak durum olursa bildir yerini değiştirelim dediler.
Ne raporu aliyorsun canim

Kızlar dünde sormuştum sanırım ama kimseden yanıt gelmedi . Protestan kullanıp ara ara lekelenmeler olan var mı? Yoksa bu durum normal mi şu an 8. Haftadayım ben iki haftadır kullanıyorum . Kullanananlar var mı aranızda böyle bir durum yaşayanlar
Ben en başından kullandığım için sanırım bende hiç lekelenme olmadı ama geçen gebeliğimde beta düşmesine rağmen Progestan yüzünden yine olmamıştı ama burada ben de biraz araştırdım olan varmış o şekilde

Haa bu arada ben oral alıyorum fark eder mi bilmiyorum
Bana doktorum hep vajinal önerdi ama oral alanlarda varmış evet. Bende kullanmama rağmen oluyor. Doktorum kanama alanının kaybolduğunu söyledi geçen hafta ama ondan bu yana 2-3 kere lekelenmem oldu . Hatta dinlenmem için raporda verdi işim çok yoğun ve ayakta olmam gerekiyor hep

X